Co říkáte na Pearl TARGET

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na Pearl TARGET

Příspěvek od Drumman »

Koubas píše:tak když už se otevřelo stoletý téma, tak ty Targety si kámoš kupoval v době, kdy jsem měl Exporty, byl jsem mu to ladit a nebylo to jednoduchý. hardware ale docela v pohodě. ale stálo ho to jako moje exporty z druhý ruky, který docela hrály a hardware byl přímo perfektní.

každopádně pokud někdo začíná a chce nový škopky, tyhle sady jako Target, 507 nebo Q poslouží dobře, ale člověk musí počítat s tim, že až je bude prodávat, ztratí u soupravy nový za 11000 skoro polovinu hodnoty.

Spadl mi kamen ze srdce jakmile jsem uvidel ze za tim Q uz nic nepokracuje :D Sry za OT :lol:

Schedaak
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 04 bře 2010 16:38
Bydliště: Ratiboř u Vsetína

Re: Co říkáte na Pearl TARGET

Příspěvek od Schedaak »

jaké bych si měl dát na tyhle bicí blány,ptám se jestli to má cenu kupuvat nějaké lepší, nebo ani to nepomůže

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na Pearl TARGET

Příspěvek od tomcorn »

Schedaak píše:jaké bych si měl dát na tyhle bicí blány,ptám se jestli to má cenu kupuvat nějaké lepší, nebo ani to nepomůže
Volba blan závisí na spoustě faktorů, nicméně myslím, že pro univerzální použití jsou Emperory clear dobrou volbou na tomy, Powerstroke 3 clear na kopák a Ambassador coated na snare taky nemůže uškodit. Rozhodně si nemyslím, že by takhle obuté dobře naladěné Targety nemohly slušně posloužit a použitelně hrát. Čili do lepších blan (než jsou převozní) doporučuju jít určitě.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Co říkáte na Pearl TARGET

Příspěvek od Koubas »

převozní bych určitě vyměnil, jestli si dobře vzpomínám, tak nejsou moc kvalitní a hlavně jsou nahoře i dole stejný.

Odpovědět

Zpět na „Pearl“