Pearl Vision

Odpovědět
Ori
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 13 kvě 2007 21:27
Bydliště: Kroměříž + okolí
Kontaktovat uživatele:

Pearl Vision

Příspěvek od Ori »

nevim jestli uz se to tu psalo, ale teda ja to nenasel - reda pokud to tema uz je :)

co teda rikate na tuto novou serii?? mate nekdo uz osobni zazitky, prozitky a zkusenosti?? :) me se jevi velice obstojne, hlavne teda ma velky + v nezoubkovanym hardwaru 8)

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Vision

Příspěvek od 3nec Steel »

Vlastním VX v 10;12;14;22 + 14 a nemůžu si vynachválit ... TT dlouho doznívají a pěkně "duní" v čistých tónech (samozřejmě záleží na ladění),no a BD ani nemluvím to je prostě kanón ;-) ... Sensitone ocel 5,5x14 je taky hodně dobrý kousek s širokým spektrem -> za 17k sqělý kauf dopručuju !!!

kyselo22
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 bře 2009 17:28

Re: Pearl Vision

Příspěvek od kyselo22 »

Ano jsou to skvělé bubny,měl jsem možnost si je vyzkoušet ,zahral jsem si na ně v Music city,jak na březové tak na javorové.Je to střední třída,je včetně HW,za přijemné ceny,vřele doporučuji alespon vyzkoušethttp://www.music-city.cz/vyhledavani/?sess=ba82f8 :shock: :shock: :shock:

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Paul Wild »

tak měl jsem možnost je otestovat na koncertě (březový) a musím říct že teda za ty peníze je to fakt super koupě, celá sada vč hw - kterej mimochodem byl fakt masivní,za bratru 20 000 (8,10,12 TT, 16FT a 22bd)..jako ten zvuk byl na hodně vysoký úrovni, tomy byly parádně naladěný a hrály dost melodicky a kultivovaně (ta bříza ...), škoda že nevím jak šel kopák ven to by mě zajímalo a taky jsem netestoval bubínek u sady, měl jsem svůj black panther. ale i celý provedení vč lakovaného finishe vypadal velmi luxusně a fakt když pominu dva tomholdery na kopáku tak by jinak bubny vypadaly a hrály jak o třídu vyšší řady min. jediný co mě vadilo byly tomy na kopáku, protože jsem zvyklej si je stavět víc na stranu od kopáku, ale tak jde jenom o zvyk. takže celkově musím říct že v týhle cenový kategorii mám svýho jasnýho favorita, když se podívám např na gretsche a tu jejich "jazzovou" sadu která je bez hw za 17 000 a ještě navíc jen s jedním tomem, tak je fakt divný že se takový sady vůbec ještě kupujou...srovnání mahagonu (nebo z čeho jsou dělaný) s břízou je víc než o několik tříd mimo, prostě pearly fakt hrajou zatímco gretschše fakt nehrajou..resp. mají takovej dost oldsvchoolovej zvuk ale ne tak lahodnej a vůbec ani provedení není tak dobrý jako u pearlů... docela by mě zajímal zvuk např Horizon od mapexu,ale i tady bych se asi přikláněl k tomu že by to pearly zvítězily na celé čáře... :wink:

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Olsztyn »


Joey Jordison
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2007 13:46
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Joey Jordison »

zdravím, potřebuju si koupit nový bicí a vybral jsem si pearl vision ale nevím jestli vbx,vlx,vx nebo vsx...jaký je v tom vůbec rozdíl...díky za všechny rady.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Pearl Vision

Příspěvek od RadimCep »

Pokud se rozhoduješ vyloženě mezi Vision tak za mě VBX...

Joey Jordison
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2007 13:46
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Joey Jordison »

ok dík :D

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Vision

Příspěvek od dadoch »

Javorové VMX (lak), březové VBX (lak), kombinace lípa-bříza - VSX (exotická folie) a VX ( jednobarevná klasická folie).

Takže rozdíly jak ve zvuku, tak ve vzhledu.

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Paul Wild »

za mě taky vbx..ale každýmu vyhovuje jinej sound, jenom mi prostě přijde že bříza udělá v týhle cenový kategorii víc kultivovanej zvuk...

Dave Carr
Pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 09 dub 2007 09:26
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pearl Vision

Příspěvek od Dave Carr »

Taky doporučuju VBX, mám je sám a jsem s nima naprosto spokojenej...

Odpovědět

Zpět na „Pearl“