Basix Oxygen

Odpovědět
Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Basix Oxygen

Příspěvek od Floewer »

Nikdo tady ještě nic nepsal o Oxigenech, tak bych řek že by to chtělo pořešit, protože hodně začínajících bubeníků (jako já :D ), který řešej, co koupit, určitě mrkne i na tyhle bubny. Zhruba před dvěma měsícema jsem si je kupoval, po ročním šetření, kdy jsem už neměl psychicky na to, abych šetřil dál. Byli zlevněný na krásnejch 7000, a řekl bych, že na tu cenu to ujde, hrajou poměrně slušně (nebo minimálně mě to stačí), hardware drží, po výměně blan a nalazení od učitele zní docela slušně i bubínek a celkově jsou celkem v pohodě. Když jsem je kupoval, tak jsem se teda šíleně bál, říkal sem si že mi přijde sestava 5 kýblů a utratim za to všechny peníze, ale po tý době si řikam, že sem udělal dobrou věc. Za ty peníze bych řek, že to jde.

P.S. Mimochodem, četl jsem, že minulej rok dostali ocenění nejlepší bicí pro začátečníky ;)

MartyDioSurma
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 úno 2012 23:56
Bydliště: Břeclav

Re: Basix Oxygen

Příspěvek od MartyDioSurma »

Mám je téměř rok a půl. Vyměnil jsem stojany na snare a HH za robustnější, protože ty co tam jsou padají i když se na ně křivě podíváš :D, samozřejmě jsem vyměnil jak hrací tak rezonanční blány u všech bubnů a tomy jsem si chytl na stojany a ne na kopák (12 před sebou a 13 jako kotel) a zatím si nemůžu nějak stěžovat...s blánama a tlumícíma kroužkama to zní obstojně, díly se nepočkozují...jen černěnej HW se oškrabává ( u bílé sady)....ještě jeden maly nedostatek: Obruč kopáku je na mou dvoušlapku tenká a nechytí se tam...musím tam mít podložku ;)...jinak si nemůžu stěžovat :) do zkušebny to stačí, ale na koncertování několikrát do měsíce to asi vážně neni ;)

Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Re: Basix Oxygen

Příspěvek od Floewer »

Jo, se stojanem na hajtku sou teda trošku problémy, ale jinak je to fak pohoda na to za kolik sem to kupoval :D

Odpovědět

Zpět na „Basix“