Koupil jsem BASIX

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil jsem BASIX

Příspěvek od martin.bystrice »

To jo no. V nejhoším případě se dá hardwer prodat a koupit jiný ale za tu cenu? Ladil sem je jednomu začátečníkovi na převozkách a nemoch sem i přes to že moje M - birch znějí z lepšímy blánami lépe. Je to něco jinýho na převozkách. Mě se na nich nelíbí akorát to uchycení tom tomů za ty šrouby ale asi to tak tragický nebude.

kony911
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 říj 2009 00:22
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil jsem BASIX

Příspěvek od kony911 »

Hans-Drums píše:Nevím proč si plno lidí dobírá Basix jenom kvůli ceně.Já si myslím že až Basix bude na trhu dýl a nasbírá víc zkušeností,tak to budou jednou ještě drahý bicí.
Souhlasim a mohu sam potvrdit :wink:

dell
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 18 úno 2007 21:28
Bydliště: tam kde jsem rád

Re: Koupil jsem BASIX

Příspěvek od dell »

Ještě jeden poznatek mám na tyto bubny. Ty které jsem koupil v roce 2007 hrály skutečně dobře viz má ukázka pokud ještě funguje. Nedávno jsem nahrával ve svém studiu kapelu která si přivezla také Basixy ale starší ty co mají uchycené tomy ne za šrouby ale klasické uchycení. Horší zvuk bicích jsem skutečně neslišel. Po sundání blány měl korpus snad jen čtyři vrstvy a okraje nerovné a roztřepené. Vzpoměl jsem si na ty které jsem měl a uvědomil jsem si že se nedivím když někdo vidí tuto starší soupravu že řekne že jsou nanic. Podle mne nesrovnatelné s novým typem.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil jsem BASIX

Příspěvek od Kajda »

kony911 píše: Souhlasim a mohu sam potvrdit :wink:
Tohle není myšleno vážně, že ne :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupil jsem BASIX

Příspěvek od Slowmeda »

Kajda píše:
Taky doufám že ne :lol:

Odpovědět

Zpět na „Basix“