Kupovat Basix

Odpovědět
Lukáš

Kupovat Basix

Příspěvek od Lukáš »

Dobrej!!!
zdravým všechny bubeníky!!!
Chci se vás zeptat jestli kupovat basix nebo ne !!!
Tak pište vaše názory!!!

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Zadej si do vyhledavani na sfere "basix" a pocti si. Nazoru je dost.

Lukáš

Basix

Příspěvek od Lukáš »

Napište kde a zakolik jste koupili ruzne Basixy :D :mrgreen:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Zadej si do vyhledavani na sfere "basix" a pocti si. Nazoru je dost.

red_eyer

Příspěvek od red_eyer »

Koupil jsem je v České Lípě u Anděla taky ňák pod 15tis. Jsou to custom žluto-oranžové(lakované). 10 šroubů jak na malém bubnu, tak na velkém. Tomy jsou uchyceny za ráfky na kloubových držácích. Zvuk výbornej. Takže můj názor je jednoznačnej. . . :D

extradrson
Diskutér Sféry
Příspěvky: 185
Registrován: 12 črc 2003 14:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od extradrson »

Já taky pročítal a pročítal. A dočet sem se, že za tu cenu jsou zvukove v pohode. Tak sem si je koupil za 14.900 u "brauna" v Ostravě a jsem nadmíru spokojen.

Radoss
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 18 kvě 2005 12:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoss »

Mi prijdou k Braunovi zitra :-)

N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

na http://www.bici-nastroje.cz mají za nějakých 16 klacků Tamy Rockstar. Myslíte, že by nebyl lepší kup tohle, něž Basixy?

Radoss
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 18 kvě 2005 12:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoss »

Cece, slysel jsem par bubnu Tama v teto cenove relaci a nevim nevim... Kdyz jsem slysel Basix, rikam "ale jo, hrajou..."

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

N.o.v.i píše:na http://www.bici-nastroje.cz mají za nějakých 16 klacků Tamy Rockstar. Myslíte, že by nebyl lepší kup tohle, něž Basixy?
Jenže k těm Rockstarum musíš ještě koupit hardware a ten tě výjde minimálně na 8 klacků :o

Sabbath
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 23 zář 2004 13:42
Bydliště: Praha, Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sabbath »

A nemaj ty tamy rockstary folie? Basixy maj krásnej lak.

El Negro
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 24 bře 2005 11:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Negro »

Mám BasiXy už rok (starší verzi "Custom Series" :D ) a jsem nadmíru spokojen. Za tu cenu je to zvukově hodně dobrý (řekl bych, že je to lepší než Sonor 100x, Pearl Export, Yamaha YD, Tama RockStar, atd.) S hardwarem zatím problém taky nemám, ale kdoví co bude za týden :D :D :D
Naposledy upravil(a) El Negro dne 12 čer 2005 12:17, celkem upraveno 1 x.

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Sabbath píše:A nemaj ty tamy rockstary folie? Basixy maj krásnej lak.
Normální Tama Rockstar mají folii, ale Tama Rockstar Custom mají lak, ale nové stojí skoro dvacet a bez hardwaru :?

N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

Já si nemůžu pomoct, ale já těm Basixům nějak nevěřím.... mají ty bicí nějakou minulost, nebo je to "novinka"? Hodně by mě taky zajímalo, jak mají uchycené tomy... nebo jinak, od jaké řady, řeší Basixy uchycení za ráfek

extradrson
Diskutér Sféry
Příspěvky: 185
Registrován: 12 črc 2003 14:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od extradrson »

čeče NOVi, moje basixy maj úchyty za ráfky. Ale všiml sem si, že maj ve stejnych radach custom kazdy /resp. skoro kazdy/ basixy jiny uchyty. Nektere sem videl - mysim stejne rady jako mam ja Custom - uchyty dirama do korpusu... vyhledavat. Ja hlůasuju pro basix. Az casem budou penizky ... boudou tama rock star apod..

A este koukam, ze tam fakt u tech tam neni zadny hardware. Ten je u basixu naprosto stabilni a v pohode /vzhledem k cene ... /. Já bejt tebou tak seru na tamy a objednavam basix custom :)

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Ty Customy s děrama v korpusech musel být starý model, měli v tom nějaký bordel. Ale nové modely sem viděl všechny stejné :wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

když už jsme u basixů, tak mi v sobotu dorazili nový packifiky MX žluté barvy (na obrázku ta barva byla mnohem hezčí, ale což, už si zvykám, že sou hnusný:-))
hrajou pěkně, ladit tyhle bubny je opravdu radost, tomy spívaj i s těma prapodivnejma blánama co tam dávaj k tomu..
trochu mě nasral bubínek, od toho sem čekal víc, ale za ty prachy je to bomba (je ďábelsky průraznej a strunění je nechutně citlivý, už sem vyměnil za řidčí strunění a už se to dá, taky to che jinou blánu, ale tu koupim později, bude to genera dry - jednovrstvá s tlumícím kroužkem a dírkama na okraji, je trochu moc uřvanej, tak potřebuje trochu skrotit (nebo naladit?-baskeezi pomóc!) a to je zajímavý, protože můj pívej si s touhle blánou moc nešmakoval) , kopák je v pohodě (sice, když šlápnu na píveje a pak na packifika, tak je to jak lacinej příbuzne, ale budiž) - HW bych hodnotil veskrze velmi dobrej, až na stojan Hi-Hat a šlapku (i když ta neni tak špatná) tyhle dva kusy sjou opravdu slabina, jinak rezonanční blána je opravdu debilní (tu taky vyměnim)....
bubny hrajou krásně i od velmi hlubký polohy, což mě docela překvapilo, protože maj docela nízký korpusy a hrajou fakt ve všech polohách ,prostě to má rozsah jak kráva - jsem spokojenej!!!

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Ty packfiky MX, to je co? Nikdy sem to neslyšel :cry:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Na Pacifik bubínek je dobrý zkusit dvojvrstvou blánu, mám to vyzoušený, a výsledky byly dobrý. Konkrétně jsme zkoušeli EVANS Hydraulic (černou)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

souhlasim, tohle je první bubínek o kterým vím, že potřebuje zkrotit, ale hydraulica už je trochu moc, dám tam tu, kterou sem popsal vejš prostě ho usušim a zkrátim a bude dobrej.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Sašo, já jsem Ti říkal, že Baja Gold je nejvošklivější barva od doby, kdy přestali v Kraslicích polepovat bubny koženkou. Až budeš mít naladěno, moc by mě zajímalo ty naše soupravy porovnat. Mám stejné blány / Emad, G2/, třeba nám to ukáže, jak se bříza a javor za stejných podmínek liší. Na bubínek jsem nedávno koupil Evans J1, což je jedna z nejtenčích úderových blan, tak se trochu bojím.

extradrson
Diskutér Sféry
Příspěvky: 185
Registrován: 12 črc 2003 14:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od extradrson »

já myslel, že to je debata o basix :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

já sem sice koupil G_2 pískovaný na tomy, ale nějak zatim člověče neslyším důvod proč bych je měl měnit, ty převozní blány jsou sice prapodivný, ale vono to hraje fakt velice pěkně, ty tomy uplně pomlaskávaj a sou krásně kulatý opravdu mě to překvapilo, takže G2 mám, ale nenatahuju je na škopky protože se mi to líbí, tak jak to je:-) a eMada musim koupit novýho bo teď tam mám starou zajetou evans dvojvrstvou s tim vyndavacím kroužkem mylaru, ale pořídim eMada tahle blána moc mlaská dělá takový jakoby Blask Blask, a já chci aby udělal BUUm BUUm a s touhle blánou je to takový jakoby moc průrazný, chtěl bych víc nabasovanosti a to mi dá eMad a nová přední pískovaná jednovrstvá s páskem filcu ze strany kde to není vidět:-) jo a ještě mi k těm pacifikům přidali takovej krásnej polštářek, až sem si říkal, že je škoda to narvat do kopáku, když je na tom takový pěkný logo:-)

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Ano. Nejlepší způsob, jak být spokojen s Basixy, je pořídit si Pacifiky.

Sašo, já tam taky ještě mám přepravní a gé dvojky ležejí v koutě, ale Atlet o nich v Kamenici prohlásil, že znějí igelitově, ony se nasraly a už moc nehrajou. Jó a abys to špatně nepochopil, takovej ten měkkounkej dw polštářek, co se na něm tak dobře spí, patří do kopáku.
Naposledy upravil(a) Jan dne 14 čer 2005 11:58, celkem upraveno 1 x.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

No s Emadem hraje VB PDB megasuperkrutěhutněplněbasově :-) fakt je to kouzelná blanka :-) až bude nějaká k dispozici tak ji musím zkusit na Tamburo, co to s tí¨m udělá ;-)

Odpovědět

Zpět na „Basix“