Folie na Basixes concept 026 Bk

Odpovědět
Lukáš

Folie na Basixes concept 026 Bk

Příspěvek od Lukáš »

Prosim vas poradte mi
slyšel jsem tady ve föru že folie se začala odlupovat a že nic nevydrží
No jo ale s dejhou to stoji vícc.Prosim vas poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :o :idea:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

A co chces poradit ? Kdyz das folii k radiatoru, tak se ti oloupe.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

Tak si kup s folii a potom ji sundej, namor drevo a vem to selakem... Tak sem to delal ja u svejch Amatek :)
Ale na neco co je drazsi nez za flasku vodky bych to NEdoporucoval...

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Taky jsem si takhle upgradoval Amatky a najen že líp vypadaj, ale snad i líp hrajou :D

Lukáš

o

Příspěvek od Lukáš »

Na dehu nesou prachy

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

prosim vas a když folii nedam k topeni nebo ke krbovymm kamnům tak sa nic nestane nebo se tež oloupe????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea:

Lukáš

Příspěvek od Lukáš »

Anonymous píše:prosim vas a když folii nedam k topeni nebo ke krbovymm kamnům tak sa nic nestane nebo se tež oloupe????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea:

Lukáš

Příspěvek od Lukáš »

Jste tady vůbec někdo????????????? :?:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mohli by te mi poradit :x :( :twisted: :evil: :x :shock: :? :arrow: :?: :?: :!: :?:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

fólie se může zkrouti teplem - takže buď od topení nebo na prudkým slunci. možná taky při extrémní vlhkosti. při normálním zacházení není problém. ale být tebou nachvíli počkám a přišetřím na nejvyšší řadu CUSTOM.
Bohužel je hra na bicí dost nákladnej koníček, pro nemajetné muzikanty doporučuju zpěv nebo max foukací harmoniku :)

... no jestli chceš hrát hned, tak si kup za 5000 Amátky - hrej a šetři, nemusíš mít obavy, že je za 5000 znovu neprodáš, po takových je poptávka vždycky :D

Ferda mravenec
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 07 dub 2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ferda mravenec »

Já jsem slyšel že Basix concept026 Bk má dyhu tak se tady ve sfere nekdo splet moc dik za radu

Odpovědět

Zpět na „Basix“