Basix classic

Odpovědět
Ferda mravenec
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 07 dub 2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Basix classic

Příspěvek od Ferda mravenec »

Protože jsem právě koupil Basix classic tak proto zakládám nové téma.Jediná jejich nevýhoda je že má folii zatím to nic nedělá protože sem je včera koupil.Jinak kopák je 20" což se mě líbí akorát k tomu dávaj paličky B6 a ja sem Jazzista a proto je můžu rovnou spálit v krbových kamnech!Akorát jsem musel vyměnit jednu mušli poněvač tam nebyl závit. :roll:

Ferda mravenec
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 07 dub 2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ferda mravenec »

Ten závit tam fakt nebyl!Joa ještě ty paličky-byla každá jiná jedna jinak barevná a menší!!!Naštěstí mám koupený jazzový paličky ještě když sem měl amátky! :cry:

Petya
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 srp 2005 18:29
Bydliště: Ska world

Příspěvek od Petya »

Chci si koupit Basixe Customy s dupáčkem 20"... Můžete mi někdo říci, co k tomu všechno dostanu, četl jsem hardware 800 Basix, toho je dosti, tak jestli je tomu tak..Dik

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Hardware 800- stolička, stojan na činel(rovný), stojan hi-hat,stojánek na virbla, tom holdery,paličky, blány Remo(made in china-ale hrajou slušně), ladící klíč,náhradní mušli a šrouby. Myslím že je to všechno

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

To se dneska delaj Classic misto Concept :?: :roll:

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

Fakt :?: Tak to jsem mimo asi ja : :oops: Ale nazev threadu je Basix Classic :roll:

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Trochu se to tu svrhlo na customy :wink:

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

Skoda no :)) Customy jsem taky chtel .. Holt nemeli zrova ty pozadovany rozmery ktery jsem chtel. Nebo spis meli ale uz to mel nekdo zamluveny takze na me zbyly Concept.. Ted bych chtel vratit cas .. a jit do tech customu. Za prve chci maly prumery coz jsem driv nechtel a za druhy jsem byl driv blbej :oops: :D Jinak jsem s tema mejma asi rock a pul starejma (jeste ty stary rady ) Conceptama celkem spokojenej zadny problemy krome slapky ktera je total v prdeli.. Loziska... atd... Ale Customy muzu vrele doporucit. Hral jsem na ne a fakt narez. Za tu cenu spicka.

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

JO, firmy co neuměj dělat HW musejí dodávat náhradní mušle... Jinak vyzkoušet sem si je eště nemoh, ale dělá se na tom... (dál bez komentáře)

Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Basix x Yamaha

Příspěvek od Jonas »

Původně jsem chtěl zakoupit basix custom. Velmi se mi líbil jejich zvuk, ale pak jsem si zahrál na Yamaha Rydeen a šel jsem do kolen. Okamžitě mě dostaly, hlavně ten kopák... Tz 2 000 v ceně nejsou tak veliký rozdíl, a tak je mám. Vřele doporučuji
Přílohy
TO JSOU ONY
TO JSOU ONY
pokus.jpg (38.81 KiB) Zobrazeno 3349 x

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Bylo jen otázkou času kdy velký firmy zareagujou na BASIX a podobný výrobce!

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Polymorph píše:Bylo jen otázkou času kdy velký firmy zareagujou na BASIX a podobný výrobce!
A je to jen dobre ... bude se lip ("hur") vybirat :)

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Polymorph píše:Bylo jen otázkou času kdy velký firmy zareagujou na BASIX a podobný výrobce!
Naprosto správně :D :D

Chtěl bych je slyšet, vzhledově velice slušivý....

Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonas »

Hrajou slušně, akorát mám problémy s laděním. Nebude to problém bicích, spíš to bude ve mě. Díval jsem se i na bibli ladění, ale moc jsem to nepochopil. Kdyby mi někdo mohl poradit, tak bych byl moc rád. U kopáku problém není, spíš tomy, kotel, případně virbl. Díky předem

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jan »

Kdyz jsem v roce 98 kupoval prvni soupravu, byly bici bez ohledu na vyrobce ci radu a priori draha vec. S vyjimkou Amatek se setrvalou hodnotou, samozrejme. Myslim, ze to, ze se nekdy v sezonach 2000-2002 zacaly prosazovat levne nastroje Stagg, Peace a tehdy zdaleka ne tak kvalitni Basix, ma dodnes velky vyznam a zpusobilo to jakousi demokratisaci hry na bubny. Uz neni nutne setrit tak dlouho, ze clovek propasl vek, kterej se hodi pro zalozeni punkove kapely. Takze co jsem to...jo, ty Yamahy vypadaji pekne a preju, aby pekne hraly.

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Vypdá to, že Basixova nadvláda levných souprav se chýlí ke konci. No jednou to přijít muselo.

extradrson
Diskutér Sféry
Příspěvky: 185
Registrován: 12 črc 2003 14:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od extradrson »

Vypadaj skvěle:) Já koupil basix customy a jen vám závidím ty paličky. Já k tomu nedostal ani stojan na crash ani paličky... Hraju na ně kolem roku a musím říct, že poměr cena (cca 15 litrů) vs. kvalita nástroje je velmi nadprůměrná. Kdo chce za slušné prachy super škopy, pořád bych basix doporučil.

Odpovědět

Zpět na „Basix“