BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Odpovědět
Pestr
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2008 20:20
Kontaktovat uživatele:

BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od Pestr »

Poraďte mi, jsem absolutní začátečník a chtěl bych koupit bicí max do 9 000,- , staggy nechci a mám vybrané tyhle: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set http://kytary.cz/basix-bici-sada-dynami ... 77:0:0:1:0
Myslíte, že by zvuk trošku ušel a byl lepší jak třeba u staggu?? má s nimi už někdo nějakou zkušenost?? Děkuji za každou radu

Bary
Diskutér Sféry
Příspěvky: 176
Registrován: 10 zář 2004 12:10
Bydliště: Nový Jičín

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od Bary »

Tyhle neber,buď za tu cenu kup nějaké jeté třeba Amati,které ti udělaj super službu,nebo si pujč ještě litr a kup si tyto:http://www.drumcenter.cz/eshop/basix-ne ... 60657.html
alespoň je pozdeji líp prodáš,zvukově na tom jsou lépe než Amati a ten hardware taky něco vydrží.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od Rockchild »

projeď téma "jak dostat ze staggu co nejlepsi zvuk" a mas to tam 3x:-)
jednoznacně kup bazar.... sezenes i s cinelama a nemusej to bejt ani amatky...

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od Hans-Drums »

Mrkni se na aukro! tam najdeš bezproblému Pearl Forum,nebo Target 5-ti místnou s hardwarem z magic bronzama,nebo headlinerama a dáš za to 8000,- To už se vyplatí.Pak to jenom přeblaníš a máš hodně slušný škopky. Zrovna tohle http://www.aukro.cz/item436149939_bici_ ... eries.html

kony911
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 říj 2009 00:22
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od kony911 »

Já osobně jsem si Basix Dynamic koupil (jsem začínající hráč, hraji asi rok) a musím říct že jsem s nimi nad míru spokojen ... mám je teda mírně uprgadované ... dokoupil jsem si činely, rampu a různy hardware....ale po vyměnění originálních blan za kvalitní Remo a po pořádném vyladění jsem dosáhl (nevím jak se mi to povedlo :D) značně lepšího zvuku než mají kamarádovy Sonory .... dle mého názoru-zvuk bicích dělají hlavně kvalitní blány....a pokud se jedna o hardware .... ten si dřív nebo později stejně musíš dokoupit pokud chceš sadu rozšířit a i když kvalita originálního hardware zas tak pevná a stabilní u těchto bicích není tak pro začátek si myslím že to stačí...stojím si za větou "drží to" :D no a vzhledem k činelům co k tomu dávají ... počítej s tím že ti stačí pár buchů a z Crashe se ti stane jakási podivná China :D:D takže podle mě základ za tu cenu velmi dobry a jak už mam sám odzkoušené ... po koupi kvalitních blan lze přebouchat i nějake Sonory :D

PS:
Když nějaký profesionálnější bubeník uvidí značku...automaticky ti řekne že je to značka....já mám všechny nálepky Dynamic strhnuté a rezonanční blánu na kopáku vyměněnou takže nikdo neví co to je .... a když jsem přisel hrát s kapelou na živáček kde byly asi tři další bubenící kteří se hraní na bicí věnují podstatně déle, nemohli se mi zvuku vynachválit .... když jsem jim řekl kolik jsem za to dal .... i s blánama a činelama a různým hardwarem asi 16.000 nemohli uveřit vlastním uším :D

Doufám že si z mé slohovky něco odneseš a hodně štěstí při rozhodování

kony911
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 říj 2009 00:22
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od kony911 »

oprava ... automaticky ti rekne ze je to sracka .... a ne znacka :D:D:D

jiri.0
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2010 00:54

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od jiri.0 »

koupil jsem taky tuto sadu...myslim ze na zacatek mi to staci....jake jsi tam dal blany??

uzenář
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 12 led 2009 20:31

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od uzenář »

Zdravím,
taky vlastním tyto bicí asi kolem 3 let. Blány tam mám na přechodech Remo emperor, jak mam v profilu a myslim, že tak nějak dobrý, ale teď bych tam dal asi spíš Remo pinstripe, ty jsem zjistil, že na těhle sadách jsou asi nejlepší volba (teda můj názor) a na kopák švihnout asi Remo powerstroke 3, já tám mám pinstripe a nezlobim se :D. Ale asi nejlíp, (zase můj názor) bych tam hodil Evans Emad... No a jinak pravda, pro mě taky jako pro začátečníka dobrý, hraje to pořád :mrgreen: akorád je pravda, že jsem asi po roce vyměnil rytmák za jinej... ten fakt nic moc a ještě se mi při rimshotu otvíralo samovolně strunění (to jsem zalepil izolepou :D)

PS: je pravda, že teď se rozmýšlet, co koupit, tak bych trochu přišetřil a koupit nějakou nejnižší řadu z jiných značek... ale fakt tenkrát za 8000 i z těma "činelama" to bylo rozhodně lepčí jak Stag a o starších jsem nějak nepřemýšlel no... tak asi tak no :)

Janďos
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2010 21:25
Bydliště: Slavičín
Kontaktovat uživatele:

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od Janďos »

Musím jen souhlasit s těma co psali nademnou, mám je od vánoc, do kopáku šel polštář a jelikož sem neměl prachy udělal sem si jakési takési tlumení ( neco jak Remo kroužky, akorát z kartonu ) s tlumením to hraje slušně, v co nejbližší době to chcu přeblánovat a dat tam Remo Pinstripe, na virblu mám origo nahoře a dole Remo Diplomat, zatím si nestěžuju ani na hardware, všecko krásně drží (teda kromě činelů :-D ty jsou silně ohlé), doporučuju lidem co chcou ušetřit.

kony911
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 říj 2009 00:22
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: BASIX - Bicí sada DYNAMIC Studio Set

Příspěvek od kony911 »

Po roce se mi teda zacal samovolne povolovat strunik pri hrani ale stejne jako "uzenář" jsem to vyřešil izolepou :D:D jednou mi teda u padl Tom i se stojanem ale to byla moje chyba kdyz jsem pri stehovani zapomel stojan dotáhnout :D:D nastvalo me akorat ze drzel a spadl uprostred predstaveni :D:D:D ale jak jsem jiz psal pomel cena/zvuk si myslim ze je perfektni volba.

Odpovědět

Zpět na „Basix“