Virbl Basix ve studiu

Odpovědět
zdencek
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 27 lis 2007 01:51
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od zdencek »

Dělali jsme takovou živou předtoč ve studiu a zdá se mi, že bsx virbl nezní až tak zle když se dobře naladí.Není to upravovany kromě toho, že mu zvukař dal trochu hallu.Přináším úryvek z jedné skladby,tak posuďte :wink:
Přílohy
001.mp3
(448.16 KiB) Staženo 566 x
Naposledy upravil(a) zdencek dne 23 úno 2009 23:13, celkem upraveno 1 x.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od Vojta Horák »

nezní vůbec zle a musim rict ze muj Pearlackej brezacek Session Studio znel podstatne hur kdyz jsem ho mel blbe oblanenej a nebo podruhy kdyz jsem ho mel blbe naladenej.
Tenhle zvuk je cajk.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od Medák »

Nezní to špatně. Přidal bych víc těla, ale to je věc v kusu.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od Hans-Drums »

Nechtěl jsem zakládat nový téma: Tuhle sobotu jsme hráli v Plzni,předkapela Turba. Na koncert jsem bral Basixky.Kopák - to byl mlaskot jako svině,fakt že hrál dobře,přechody zněli divně - možná je to tím,že byly oda snímaný jedním mickem a navíc mám už dojebaný blány,ale při konečným projevu celý kapely tam hezky zapadaly (Tím samozřejmě chválím šikovné zvukaře :wink: ) No a Snare hrál taky parádně,sice rimclick nebyl tak výraznej,ale normální úder - nádhera,Floor taky suprovej.Na kazetě z koncertu znějí celý bicí dobře,i celá kapela.Takže na živý hraní v menších klubech stačí perfektně.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od Kajda »

To Hans : Že to zvučil Miloš Málek ( Nirvana sound ) :)

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od DNK »

Mně starej Basix s tema otevřenýma mušlama poladil náš basákokytarystobubeníkozpěvák a myslím, že se z něho dá dostat velmi slušnej zvuk. Mam tam Remo písek a na spodku čirý remo.
Naposledy upravil(a) DNK dne 25 kvě 2010 12:51, celkem upraveno 2 x.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od Hans-Drums »

Kajda píše:To Hans : Že to zvučil Miloš Málek ( Nirvana sound ) :)
Kajdo to vážně nevím.Hráli jsme tam prvně a navíc to bylo v takovým shonu......Každopádně fakt nás pěkně nazvučili a taky se pěkně chovali a celý zvučení probíhalo bez jedinýho zádrhelu.Dokonce i k tej ďouře v bláně kopáku byli opatrní :D

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od jiricc »

Tak mě se ten zvuk vůbec nelíbí.Málo těla a je to celý tupý,ale to je asi maximum co jde s Basixů dostat.

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od DNK »

Zajímalo by mě, jakou blánu na ty jejich bubínky byste doporučili. Nejlépe od Rema, protože je používám...díky

kony911
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 říj 2009 00:22
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl Basix ve studiu

Příspěvek od kony911 »

jiricc píše:Tak mě se ten zvuk vůbec nelíbí.Málo těla a je to celý tupý,ale to je asi maximum co jde s Basixů dostat.
Je to vec nazoru a vkusu .... pokud mas dobry a kvalitni blany a nezkurvenej strunnik da se z toho vydolovat uzasnej zvuk .... ja jsem svuj virbl Basix Dynamic rady (ktera je znama jako sracka bicich :D) ladil asi 3 hodiny a vydoloval jsem z toho takovej perfektni zvuk ze kdyz jsme to porovnavali s kamosem na jeho sonorech tak on jen zasl :D no ale myslim si ze muj zvuk by se do tohoto stylu nehodil...mam ladeno spise na tvrdsi rock, heavy metal a hejvíkové ploužáky .... jinak dobrá nahrávka :)

Odpovědět

Zpět na „Basix“