basix

Odpovědět
Nostradamus
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2005 15:11

basix

Příspěvek od Nostradamus »

Ahoj lidičky. sem začátečník a chci jít do basixů birch. Co vy na to? Jo a ještě
do činelů paiste 101. Poraďte prosím.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

Basix Custom je OK, ale na ty mosazný 101-čky na to se fakt vybodni

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Jo asi tak, minimálně paiste pst

Had
Pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 18 srp 2004 09:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Had »

A proč ne třeba Paiste 201 ?

Rossi
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 10 srp 2005 03:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rossi »

To:Nostradamus, proč si nekoupíš radši třeba Yamahy?, ty jsou asi lepší než Basix

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

a proč si nekoupíš starclassic maple, ty sou taky lepší než basix :twisted: já myslim, že ty basixy, i když je moc nemusim, maj lepší dřevo a uchycení přechodů. řešilo se to tu hodně. já je viděl ty customy v modrý barvě na koncertě, zněly slušně a vypadaly skvěle.

Rossi
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 10 srp 2005 03:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rossi »

to píšu protože sem je na netu(zy Yamahy) viděl za 12 talířů :twisted:

Jarda.1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 zář 2005 13:09
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda.1 »

Já mám Basix Custom a jsem nad míru spokojenej jak se zvukem tak i vzhledem.

Jarda.1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 zář 2005 13:09
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda.1 »

Stály 14900,- Kč.

N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

me včera přišli za 13.990,- z Muzikeru

Jarda.1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15 zář 2005 13:09
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda.1 »

Kdybych je kupoval taky s Internetu tak bych je taky mněl o 1000,- levnější. Ale nechtěl jsem čekat.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

basix

Příspěvek od myša »

basixy jsou genialni bici,nic ani vzdalene tak dobreho nesezenes za podobnou cenu-zvuk s prehledem muze konkurovat 2x tak drahym stage custom..navic basix je odnoz yamahy...

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

i vypalovačky dělaji...
yamahy sou s těma levnýma sadama docela v řiti, řek bych že sou prostě zastaralý.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Mysa:
Jak jsi přišel na to že je to odnož Yamahy? Podle podobnosti hardwaru???
Tomu bych nepřikládal velký význam!

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Kostka píše:Chudák Yamaha, teď místo jejích nejdražších řad budou všichni kupovat Basix... Snad je před krachem zachrání klávesy a motorky...
Nemam strach :wink: Kdyz se podivas do reklam v MD, tak na Yamahy hraje z te absolutni spicky fakt kdekdo. Asi na nich opravdu neco je :-) Jeden znamy ma ted objednanou nejvyssi radu Absolute Maple Nouveau, tak jsem na to velmi zvedavy!

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: basix

Příspěvek od Bloksic »

myša píše:basixy jsou genialni bici,nic ani vzdalene tak dobreho nesezenes za podobnou cenu-zvuk s prehledem muze konkurovat 2x tak drahym stage custom..navic basix je odnoz yamahy...
Ja sem o tom taky něco slyšel a v hudebninách mi to říkal chlápek že je to yamaha made in china

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

maximálně pro ně yamaha může vyrábět korpusy, ale tím by to asi tak mohlo končit! viz Sonor a mapex jak tu někdo onehdá zmiňoval!

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

a ja jsem myslel, že yamaha je komplet made in china :? :)

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

nejdražší řady musej hrát od jakýkoliv značky, ale v těch levnejch yamaze ujel vlak.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Koubas píše:nejdražší řady musej hrát od jakýkoliv značky, ale v těch levnejch yamaze ujel vlak.
....anebo Basixu v tech drahych. Zalezi na uhlu pohledu :wink: Mne osobne levne rady nezajimaji, tak se spise zastavem te Yamahy.

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

basix drahý řady nedělá => nelze posoudit. ale co když začnou dělat celojavory? viděl si ty nový peace? když si kámoš kupoval peaci za 12 před dvěma lety, byly horší než amatky.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No jo, to je jako s autama. Pred deseti lety bylo korejske auto smejd, dnes uz se na to lidi zacinaji koukat jinak a kupuji i ty jejich 'luxusni' limuziny. Je pravda, ze neduvera k asijskym vyrobkum je jen predsudek, ktery stejne bude muset brzy vymizet, protoze za chvili uz se stejne nikde jinde nic vyrabet nebude. Kdyz jezdim pracovne do Nemecka a koukam, jak se tam 'maka', tak se obcas divim, ze ten stat jeste nezkrachoval.

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Koubas_ píše:basix drahý řady nedělá => nelze posoudit. ale co když začnou dělat celojavory? viděl si ty nový peace? když si kámoš kupoval peaci za 12 před dvěma lety, byly horší než amatky.
Ten Peace javor vypadal solidně, ale jak se na Peace bubny podívám, tak vidím kopii Pearl. Ale to s tím nemá co dělat.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Polymorph
basixy jsou tusim druhojakostni yamahy(hlavne,co se tyce vzhledu)ale to drevo proslo vyrobnou yamaha,tam bylo oznacene jako nepouzitelne k vyrobe brezovych yamah..basix na to nalepil LAKOVATELNOU ultratenkou folii,dodelal hw inspirovany yamahou atd..ja todlencto mam z overenych zdroju,ale jestli mate jine info,tak me prosim vyvedte z omylu..

a co se yamahy tyce,nedelaji vubec spatne skopky(vyjma dp,yd..)a maji vynikajici hardware,sice priserne drahy,ale skvely..
ale dobre bubny koupis samozrejme i od sonoru,dw,pearlu,tamy,tambura a jinych.yamaha je schopna se jim MINIMALNE vyrovnat...
zdravim

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

jo a kostko,ja to tady neprezentuju,jako ze basix je lepsi nez stredni a vyssi rady yamahy.mluvim,ze zvuk(nikoli funkcnost a hw samotny)dokaze konkurovat 2x tak drahym yamaham,nizkym sonorum,pearlum a o tamach ani nemluvim..s jinyma znackama zkusenosti nemam,tak nemuzu rict vic..ale za ty prachy,no nekup to..
mmch kostko,hral jsi na ne?

Odpovědět

Zpět na „Basix“