Stagg Tim

Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Gilnar »

Zrovna tyhle Staggy, na který tu tak nadáváte, mám :-)
No, blány vypadaly dost hrozně už po prvním koncertě, prakticky všechny kusy hardwaru byly potřeba opravovat a zvuk zvláště tomů je dost děsivej... Ale hrát se na to dá, postupně hardware vyměnuju za Gibraltar a jednou třeba našetřím na něco lepšího.
Každopádně si nemyslím, že by to bylo tak marný-hardware stojí materiálem, zpracováním i konstrukcí samotnou za starou bačkoru (dala by se napsat hororová povídka o tom, jak jsme s tátou objevovali tisíc a jeden div Stagg-hardwaru), ale jinak je to použitelný.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Koubas »

jenom se zamysli, jestli za to s tim gibraltarem neáš víc, než za nejlevnější sonory či mapexy...

Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Gilnar »

Koubas píše:jenom se zamysli, jestli za to s tim gibraltarem neáš víc, než za nejlevnější sonory či mapexy...
Asi jo, ale taky jsem to kupoval dost dávno, kdy jsem věděl o bicích a jejich výrobcích ještě méně, než dnes.
EDIT: Kupovat si dneska nejlevnější Sonory, nebo Mapexy mi už nepřijde moc smysluplné, to si radši našetřím na něco lepšího a přebytečný hardware bude kdyžtak na zkušebnu, nebo jako rezerva.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Stagg Tim

Příspěvek od RadimCep »

No já to dělal podobně akorát s Amátkama... Koupil jsem Amati s HW Amati a zhruba za rok všechno vyměnil za HW Mapex řady 9xx a JANUS... Neříkám, že to bylo to nejrozumnější co jsem mohl udělat ale na to cvičení mi Amátky ještě nějak stačili, ale při převážení sem měl strach o HW... No a když budu kupovat nový škopku kupuju shell kit...

stellartois
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 11 zář 2007 15:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od stellartois »

Kdyz koupis staggy tak ti vydrzi tak pul roku (a nebo to nevydrzis ty) a akorat budes mit velky problemy se toho zbavit, pac nikdo neni takovej vul aby to koupil nebo to bude tak posrany ze tak akorat hodis do kontejneru...max tak to zkusebny a to bych si to jeste hooooodne rozmyslel pac amatky vydrzi mnohem vic, obzvlast naky pekny po repasi...nehraje to taky ale nerozdroli se to

Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Gilnar »

No, já je mám asi rok a jde to. Hardware je fakticky úplně k ničemu a drží jen díky zručným tátovým opravám, ale škopky se zatím nerozštípaly...
Tím rozhodně nechci říct, že bych je někomu doporučoval (ačkoli to mi jen zhoršuje šance na to je jednou prodat, že, haha).
Když už nutně levnej shit, tak fakt Amatky, který se dají koupit i s činelama za půlku ceny novejch Staggů (škoda jen, že jsem to tehdá nevěděl).

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Zdar Gilnar jestli můžu poradit tak by pomohlo kompletní přeblanění. Hrací převozky Stagg dej dospod myslím tím na přechodech a kotli a na vrch dej Pinstripe a na kopák taky nebo pískovanou. Co se ti bude víc líbit. Na virbl dej Remo Powerstroke a mělo by to snad hrát. Jo a nezapomeň na rezo díru v kopáku. Činely prodej a kup si lepší. :wink:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Vojta Horák »

Já si myslím, že Gilnar už má oblaněno tak, aby z toho něco dostal, koneckonců to tu i psal.
Nicméně Staggy nemá smysl dál blanit, toť rada pro Amatiho :wink: :wink:

jafaktuznevim
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 17 črc 2009 15:13
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od jafaktuznevim »

Ale ma. Ten zvuk je pak o rad lepsi. Jasne, porad nic moc, ale lepsi. Vim to z vlastni zkusenosti.

EDIT: Jo jinak ten jejich plechovej virbl ze sady vubec nehraje spatne. Samozrejme lepsi blany a trocha ladeni.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Vojta Horák »

Tak zrovna já Staggy měl, bohužel jsem narval peníze do blan a byl jsem zklamanej, že i když to lepší bylo, nebylo to dobrý. Naproti tomu třeba 505 Sonory ožily, Staggy ne.

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Já, abych řekl pravdu tak sem to jen viděl u jednoho chlapa když mi je nabízel, když sem se rozhodoval pro bicí. Nakonec sem se stejně rozhodl pro Amati. :mrgreen:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Vojta Horák »

Tak proč radíš, co s nima má dělat, když jsi je jen "viděl u jednoho chlapa" ? :roll:
To si snad už tropíš žerty... :cry: :evil: :evil: :roll:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Já si netropím žerty jen si prostě myslím, že to bude hrát. Myslím si, že cokoliv je lepší než blány Stagg (a olejovky Amati). A hlavně sem to nebral kvůli těm stojanům. Měl to jakýsi vratký. :twisted: :)

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re: Stagg Tim

Příspěvek od Jirka Michalik »

basix jsou bych řekl dobrý bicí do začátku... nebo ještě líp millenium z thomanna, cenově vyjdou nejlíp, souprava s činelama i hw za 3000 Kč? zkoušel jsem je a rozhodně hůř než staggy za 7k nehrajou a hw vypadá o dost stabilněji...

Odpovědět

Zpět na „Stagg“