Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od ToP »

eheheeeee, kde že ta pošta leží? Jen že bych dojížděl :shock: :mrgreen:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Trade »

ToP: Se zeptej u vás, bude to stejný. Každopádně nyní po dvou týdnech uvažuju, že už dam jen týden a pak pudu kopat zavlažování...což je sice těžší práce, ale zase tam nebudu muset bejt v 5:30...

Joey(1)
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 13 říj 2006 17:31
Bydliště: Mladá Vožice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Joey(1) »

ja sem na tom podobně jak trade a joey taky jsem z nevedomosti koupil staggy mam už je rok a neco....zatim teda držej (ťuk ťuk) teda vlastne až na virbl jedou jsem přišel do zkušebny a sam od sebe by vytrhlej zavit z mušle. Ted už mam virbl novej a zrovna včera jsem koukal na ten stagg virbl kterej mi ležel v krabici a ty zavity se vytrhly ještě 2 a to jsem s tim nic nedělal....a příští sobotu mame první koncert a uplně mám strach ty bicí rozmontovat abych je znovu smontoval...... :?

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od martin.bystrice »

Joey(1) píše:ja sem na tom podobně jak trade a joey taky jsem z nevedomosti koupil staggy mam už je rok a neco....zatim teda držej (ťuk ťuk) teda vlastne až na virbl jedou jsem přišel do zkušebny a sam od sebe by vytrhlej zavit z mušle. Ted už mam virbl novej a zrovna včera jsem koukal na ten stagg virbl kterej mi ležel v krabici a ty zavity se vytrhly ještě 2 a to jsem s tim nic nedělal....a příští sobotu mame první koncert a uplně mám strach ty bicí rozmontovat abych je znovu smontoval...... :?
Dyť v profilu máš psanou soupravu Mapex M- birch tak si vem tu. Vono by ten nějakej zvuk vydalo. Když sem slyšel jak na fesťáku zvučily slyšel sem že pohým otočením kolíku může ten zvuk zvukař zmrvit nebo zlepšit zvuk. Byly to bicí Sonor řady 500 a ten krásnej zvuk co měli.

Joey(1)
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 13 říj 2006 17:31
Bydliště: Mladá Vožice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Joey(1) »

jenže ja ty mapexi mám na chatě a nevím jestli se pro ně dostanu....... :(

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Hans-Drums »

spoonee píše:Nemáte pravdu dnes jsou staggy mnohem kvalitnější vše je z ocele, ale je pravda že první typy byly nekvalitní, kamrád je měl a stávaly se podobné "nehody" ...
:D :mrgreen: Takže už by i ten měsíc vydržet mohly :mrgreen: :D

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Kalik »

ja uz je mam sest mesicu a drzi ( zatim ) ...teda jako uz se projevujou nedostatky.....no lae este nakej ten emsic vydrzej a pak uz nove :mrgreen:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od lukemo24 »

Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ? odpověd --------------- PRODAT JE!!!!

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od gu-staff »

D drumer píše:Podle mě se kvalita staggů v tehle dobe hodne zlepsila.A virbly uz sou kovove a docela ujdou.A navíc ukazte mi nové bicí i s cinelama stolickou a palickama za 7900.myslím ze by se tezko hledali.Jakozto absoltni amater si je klide koupim.
Ještě by k nim mohli dávat provaz se smyčkou, přece jenom dneska už není každej ve skautu, tak abys s neměl trápení s uzlem, až se ti strhne půlka šroubů, nebo vyrve semotamo nějaká ta mušle. V týhle cenový kategorii vítězej bazarový nejnižší řady "renomovaných" výrobců. Nehledě na to, že tyhle bicí většinou kupujou začátečníci, a na co ty potřebujou nový bicí, to fakt nechápu. Když uděláš autoškolu taky ti rodiče nekoupěj novýho Passata v kombíku, ale nějakou starou plečku z Boleslavi, aby ses trochu otrkal :twisted:

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od martin.bystrice »

Prej stará plečka z boleslavi. Má tu někdo něco proti starý šádé ?? :mrgreen: . Ještě že tu ZATÍM !! nejezdí auta zmačky Stagg :mrgreen:

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od martin.bystrice »

Prej stará plečka z boleslavi. Má tu někdo něco proti starý šádé ?? :mrgreen: . ( tedy ) Ještě že tu ZATÍM !! nejezdí auta značky Stagg :mrgreen:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od gu-staff »

martin.bystrice píše:Prej stará plečka z boleslavi. Má tu někdo něco proti starý šádé ?? :mrgreen: . Ještě že tu ZATÍM !! nejezdí auta zmačky Stagg :mrgreen:
Pozor pozor, já je nepomlouvám, moje autohistorie je taky následující: Škoda 100, Škoda Favorit, Škoda Felicia, až teď jsem zradil a vozim se ve starym Focusu....to bylo jenom pro příklad nějaký analogie :mrgreen:

Titan
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 08 kvě 2009 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Titan »

staggy za tu cenu nejsou tak špatný, ale musej se kompletně přeblanit a koupit nový HW. Toť má zkušenost. Ale je pravda že ikdyž snima šlověk zachází jak v bavlnce tak stejně počase začnou odcházet.

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Kalik »

..no to mozna jo ...ale kdyz si spocitas .... cenu staguu + novy oblaneni + novy Hw ....tak se dostanes na cenu ktera odopvida uz celkem dobrym skopkum, ktery uz maj jaks taks ten HW kvalitni ..... a ty prevozky ti na tom taky hrajou :D

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Tjn Staggy to je hroznej shit hlavně ten stojan na virbl to se ti hned rozpadne. Když to srovnám se stojanem Amati tak je podstatně lepší. :D

Syntax.error
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2009 14:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Syntax.error »

Na bicí Stagg hraju už cca 2 roky :o

Činely - Líp zněj pokličky, navíc sem zjistil že činel na HH má tvar vlnovky a to do toho nijak nemlátim, taková škoda paliček. ... ..
Tomy - Když si dáte záležet s naladěním tak se to dá
Virbl - i po několika vrstvách plsti zní cca celou vteřinu
Kopák - ujde
HW - HH - KATASTROFA činely se překrývaj cca o půl cm, musim otevřit o 2cm aby znělo sloshy, no proste to ani nezní takže co to vůbec píšu. Šlapka na kopák - špatný vtip, každou hodinu řešim vypadlý ložisko, FT se převrací a jezdí po podlaze jako stará pračka Tatramat.

Činel doporučuju ohnutím obrátit a hraát na něj jako na chinu a za 4500 si koupit sadu činelů od nějaké renomované značky. Z HH si můžete oříznutím udělat splash :D

Nejlepší kus z sestavy jsou asi paličky a stojan na noty.

Musquel
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 zář 2010 15:02

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Musquel »

Já mám taky zkušenosti ze stagama skoro stejné jak ti co tu psali....HW na nic....navíc je to slitina zinku, která nejde svařit, hodně se mi taky stává že upadávají držáky rantlů na tomy.....to železo je měký a praská jak se mu zachce ale celkový zvuk není tak odpudivý jen ten virbl, tomy a kopák bez problému....s činely už zkušenosti naštěstí nemám

monkeyxxl
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 29 čer 2010 00:35

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od monkeyxxl »

Já sem prodal staggy za 500,- a to sem na tom eště vydělal :D
P.S.: Vyrábí se i jiný druh než Tim+? :D
P.P.S: Hajtka Stagg [img]<script%20src='http://img91.imageshack.us/shareable/?i ... ><noscript>[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2638/img0093iz8.jpg[/img]</noscript>[/img]

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Drumman »

tvl :D peticento jo? :D a to se k naaaaaaaaam do auta dostaly staggy :( :D a zrovna takove co nesly zasroubovat tomy :D a nebyla folie na kotli :D no myslim ze nejlepsi zvuk z toho dostanes Triggerama :lol:
PS: Chovej se k tem mapexum lidsky :mrgreen:

monkeyxxl
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 29 čer 2010 00:35

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od monkeyxxl »

Drumman píše:tvl :D peticento jo? :D a to se k naaaaaaaaam do auta dostaly staggy :( :D a zrovna takove co nesly zasroubovat tomy :D a nebyla folie na kotli :D no myslim ze nejlepsi zvuk z toho dostanes Triggerama :lol:
PS: Chovej se k tem mapexum lidsky :mrgreen:
Jake Peticento? :D jake triggery? :D vubec nevim

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Zdravím, na Staggy, co ted hraju s kapelou, hraju taky, zkušebna zatím není tak se scházíme na gymplu a je to hrůza, všude jsou 2cm důlky, už i na virblu (i popelnica by hrála líp) . Jinak šlapka je z tvrzenýho plastu. :D Minule jsme s basákem museli spravovat hajtku - nohy se uplně rozjely a šlapátko se taky urvalo. Jak jsem si řekl, že na to nikdy hrát nebudu, tak na to bohužel hraju až mě to sere. Zlatý CB Drums, na který hraju v druhy kapele, tam aspoň každou chvíli neujíždí kopák, ovšem ty low-endy (některý), jsou hrozný shity :mrgreen:

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dostat ze Staggů co nejlepší zvuk ?

Příspěvek od Kryštof »

Takže z hajtky stagg jsem si udělal luxusní max-stax (takovej nikdo nemá) a toho jejich "crash/ride" jsem usilovným mlácením přetvořil na chinu. Blány mám nový pinstripe a staggy znějí o dost líp. přidávám se k ostatním a nejhorší je fakt "hard"ware.

Odpovědět

Zpět na „Stagg“