Blany na amati

Odpovědět
XDF-7
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2009 01:15

Blany na amati

Příspěvek od XDF-7 »

Nazdar. Mam na vas, odbornikov otazku. Mam doma Amati, ktore prave prerabam. Hral som aj na inych amatkach, ale tato sada sa im asi nahodou podarila viac ako ine, lebo to celkom dobre hralo, porovnavajuc s inymi amatkami. Kedze ich prerabam a blany mam uz velmi stare tak by som ich chcel preblanit niecim dobrym. Co by ste mi teda odporucali? Nechcem si od toho slubovat privela, no, ked s tymi starimi blanami zneli lepsie ako ktorekolvek ine amati na ktorych som hral, tak s novimi (dobre vybratimi) by mali zniet este o trochu lepsie. Dik za odpovede.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Blany na amati

Příspěvek od RadimCep »

Zdarec. Amátky nikdy nezněj dobře, ale to sem nepatří. Jednoznačně Remo Pinstripe.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Blany na amati

Příspěvek od Šupi »

Nesouhlasim s tebou ze amatky nikdy neznej dobre....nebo aspon relativne dobre. Ja po tom co sem u nich stravil ladenim par hodin (mozna uz par desitek) mi znej na amatky moc hezky. Na virblu mam EmperorX a Ambassador Hazy, na prechody a kotli Pinstripe a Diplomat a na kopaku Pinstripe Bass a nejakou obycejnou od Pearlu. Co se tyce virblu je tam trosku problem se strunenim - aby hezky prilehalo....korpus se v miste struneni musi malinko propilovat (tak 1mm).

Odpovědět

Zpět na „Amati“