Premier Artist Birch

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Premier Artist Birch

Příspěvek od Wind »

Zítra budu prověřovat bazarovou nabídku Premier Artist Birch, kopák 22, přechod 10 a kotel 14 za 10 000,-...
Co na to říkáte? Je to nějaká starší sada s vrtaným kopákem a tomem uchyceným za tělo bubnu...

Já se budu rozhodovat hlavně podle stavu a samozřejmě zvuku, jen by mě zajímalo co říkáte tady...

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Pajas »


Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Wind »

Tady na fóru vím, že něco málo je, ale i v tématu Premier i v Artist maple jsou jenom takový nesouvislý úryvky (nebo jsem mimo a nejsem schopnej si z toho nic kloudnýho poskládat)...

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od kitten »

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=5 ... =10&order=

on myslí asi tydle...
šli s cenou dolu za ty dvy týdny co jsou v inzerci... tak nevím.. jestli není zájem..... ja jsem o nich taky premýšlel do zkušebky... :-)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Drumman »

Ten kdo to koupi tak od toho koupim kopak :mrgreen: co vy na to? jinak je mam a urcite hrajou dobre :wink: akorad jsem takovy mastic ladic a jedine co na to rvu jsou pinstripe a kopak emad 2 :lol:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Sam Jr. »

je to pecka a za tule cenu obzvlášť, jen ta barva :roll: :lol:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Drumman »

kdyby nahodou nekdo chtel mozna budou na prodej sice nerad ale je to tak :cry:
Přílohy
Premier Artist Birch<br />20&quot;BD 10&quot; 12&quot; 14&quot; 16&quot; TT a FT 14&quot;SD
Premier Artist Birch
20"BD 10" 12" 14" 16" TT a FT 14"SD

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Premier Artist Birch

Příspěvek od DNK »

Jejda, ten člověk plní hudební bazar už hezky dlouho. Jeho inzeráty se objevují pod jmény radamess a 9911. Dává na hudební bazar už minimálně půl roku oranžový basixy za 7500 bez bubínku a hardwaru. Furt to nějak motá dohromady, prodává zvlášť, dává k tomu snare z jiných sad, co tam má, za kopák s těch Přemíků chce taky sedm a půl. Počítám, že bude držet cenu vysoko tak dlouho, že se to za jeho bazarovou cenu bude prodávat nový!

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Sam Jr. »

SHELL SET stál před 8 lety 37tis.

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od DNK »

Myslel jsem to asi spíš na ty jeho Basixy. Už půl toku je má za stejnou ( podle mě přemrštěnou) cenu. Půl roku to nikdo nechce. Na co čeká? Asi mě to začíná srát.

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od premik »

ta barva je divná jinak jsou to velmi dobré bubny.Určitě doporučuji

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od dadoch »

Premiery u nás prostě nefrčej, proto tak málo informací.

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od kitten »

to wind,

tak jak? byl si je zkoušet nebo ne,?

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Wind »

Byl... Jak hrajou moc říct nemůžu, protože na tom (edit: na bicích, ne na přechodu) byly naprosto vymlácený blány, na kotli rezonančka polepená nějakou páskou... (jediná nepotřebná k výměně byla rezonančka na kopáku)... Ale asi bych je vzal, ale trošku se změnily podmínky a už na to nemám..
Jinak bubny vypadaly v dobrým stavu, držák na 12" tom se propadal. Barva osobitá, ale je vidět kresba (kdyby byla takováhle černá tak by to bylo dokonalý)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Drumman »

PRODAVAM MOJI SADU PROTO SE TU PTAM JESTLI TO TADY NA SFERE NAHODOU NEKDO NECHCE 20" 10" 12" 14" 16" +14"a 12" virbly :wink:

313_Husita
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2011 13:39

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od 313_Husita »

Na tuto sadu hraji již 10 let. Myslím si, že zní pořád moc kvalitně. Ano, problém je s blánami. Pokud člověk hraje na staré blány, není to ono a vyloudit s nich něco super pro ucho, už nikdy nepůjde.
Stalo se mi, že se mi prorvala blána na velkém bubnu. Bylo to dole u šlapky. Buben hrál i před výměnou skvěle. Ovšem, když jsem blánu dal novou, buben hladil mou duši a barva zvuku okamžitě vylezla ven. A tak je to myslím s každým bubnem této sady.
Samotnýho by mě zajímalo, které blány by mi nějaký odborný poradce doporučil. Nastává doba, kdy budu muset vyměnit blány.
A co Vy pánové, které blány by se hodili na tuto sadu? V průběhu času jsem použil REMO - Ambassador. Slyšel jsem o vynikajícím zvuku blan EVANS. No jo, ale které? Je více druhů.


ps: tady je video, kde hraji na tyto bicí. Akorát jsem nepoužil celou sadu. Navíc jsem myslel, po shlédnutí videa, že bicí byli samplované. Zvukař mě však ujistil, že to byl zvuk přirozený . Takže, tak nějak zní Premier Artist Birch. :wink:




Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Vojta Horák »

Po vás jsme hráli v Hranicích na Moravě, loni na Revival festu :) Byly tam Pacifiky erární.

zdenal
Pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 14 dub 2011 12:43

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od zdenal »

Sháněli jsme do společný zkušebny starší bicí. Po velkým zklamání se soupravou Mapex Meridian jsme koupili starší Premier Artist Birch a musím říct, že ty bicí hrajou teda jako kráva a několikanásobně předčili naše očekávání. Po vlastní zkušenosti tyhle bicí doporučuji každýmu, kdo nemá hromadu peněz na nejvyšší řadu jakéhokoli výrobce, protože ten zvuk fakt stojí za to. Zdenalv

Alena
Pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 04 led 2006 14:38
Bydliště: Hradiště, okr. Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Alena »

Prosím o radu ohledně blan na Premier Artist Birch. Co byste doporučili? Děkuju.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Sam Jr. »

dej tam blány podle toho, co hraješ za muziku, jak nahlas a v neposlední řadě jakej zvuk se ti líbí. mám na nich vyzkoušený dvojvrstvý čirý i pískovaný i pískovaný jednovrstvý a pořád hodně dobrý :)

Alena
Pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 04 led 2006 14:38
Bydliště: Hradiště, okr. Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Alena »

Hm, to jsem pořád na stejným místě. Váhám buď dvouvrstvý čirý nebo písky a pořád nevím. Nejsou to ani tak moje bicí, jako bicí do nahrávacího studia a já dostala za úkol je oblanit. :(

Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Drumer »

Ja doporučuju evans g2 písek a na kopak remo pws3.Používám to uz dlouho a je to docela univerzální osazení

milrach
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 21 dub 2012 09:29
Bydliště: Přerov

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od milrach »

Premier Artist Birch jsou špičkový bicí. Nedávno jsem na ně měl možnost hrát a z toho zvuku jsem si sedl na prdel. Zvukově jsem lepší břízu ještě neslyšel.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od sasa »

nejsou to špatný bubny, ale když budeš srovnávat břízu, tak vyzkoušej Tama Starclassic birch, ty hrajou a pokud chceš slyšet opravdu dobrej březovej buben, tak nový Sclassix od sonoru, nebo Jalapeno drums - pravda vše je v jiné cenové kategorii..... ale když březový bubny a hodně dobrý, tak ty jalapeňa nebo Sclassix.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist Birch

Příspěvek od Sheafraidh »

neumim to porovnat, ale S-classixy hrajou fakt dobre - po 2 letech pouzivani porad naprosto spokojenost se zvukem :)

Odpovědět

Zpět na „Premier“