Premier Artist maple

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

rockstar k týhle sadě? to neblbni.... tenhle set je opravdu dobrej, byla by škoda mít z celý soupravy nejhorší právě bubínek....

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, urcite rockstar ne. Ja bych mel mit za nejakou chilku jednoho acrolitu na prodej treba. No to je fuk. Ty bubny hrat spatne nebudou.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

rockstar jen v případě nejvyšší nouze :D

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

nojo jasný já jsem nezkušenej
ale jinak někdo tady psal že s rockstar custom nejsou do studia ale Petr ze Status Praesents má rockstary a na všech albech se mi ten zvuk líbí...a hlavně virbl :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

na rockstary ve studiu nahrával i schneider z rammstein album Mutter, ale kdo ví přes co to kroutily.
a Petr má u těch rockstarů skvěle nazvučenej kopák.

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

má triger ne? nebo aspoň se mi to zdá

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

ale mě se děsně líbí zvuk virblu ale u kopáku má fakt skvělej mlask :P

alonzo
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 28 úno 2005 20:33

Příspěvek od alonzo »

Doplnujici info :)
Rozměry: 22x18,14x5,5,10x8,12x10,14x12 a foto bubinku
Přílohy
bici6.jpg
bici6.jpg (471.57 KiB) Zobrazeno 3426 x

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

cena je hodně dobrá a bubínek by už mohl hrát :)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tak to je velká pohoda to ber!

elisha
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 led 2007 19:01

Příspěvek od elisha »

Kdyz jste u tech Premieru, jakej mate nazor na Olympicy? Popr. v porovnanim s Basixama? Zacinam a netusim, co takhle do zacatku poridit, tak jestli by jste mohli neco poradit, popripade doporucit kvalitu zo rozumnou cenu...Neco hratelnyho na rock ci jazz.
Diky

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

ty vole já se du zahrabat, tady každej amatér zvládá a hraje jazz... lámu paličky seru na cvičení a du dělat něco užitečnějšího.

Archie
Diskutér Sféry
Příspěvky: 106
Registrován: 11 lis 2003 12:44
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Archie »

Jak vidíte ten 14" tom? Hrát to bude určitě, ale bude to mít tu plnost třeba 14x14ctky?

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

sasa píše:ty vole já se du zahrabat, tady každej amatér zvládá a hraje jazz... lámu paličky seru na cvičení a du dělat něco užitečnějšího.
Hrat je neco jineho nez umet , na to nezapomen...ja hraju jazz a nikdy nemuzu rict ze ho umim...
jak rekl Prof. Linhart... jakmile neco umis tak zlom palicky a bez delat neco jineho... U bicich mas vzdy co cvicit...

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Dost dobře nechápu, proč je někomu nesympatická značka Premier? Je to léty prověřená značka, která dělá za dobré peníze dobré nástroje... S HW zkušenosti nemám, dávám v tomto směru přednost Gibraltaru.
Je to možná tím, že to u nás není zdaleka tak rozšířená značka jako třebas Pearl, Tama, Sonor, Yamaha? Stejný nápis na přední bláně kopáku u všech řad-to snad nemůže být důvod??? :o

mupet
Diskutér Sféry
Příspěvky: 120
Registrován: 15 led 2007 03:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

snare signia

Příspěvek od mupet »

Teda nevím jestli to není trochu mimo, ale já mám snare premier signia 14x6,5 maple....a musím říct, že i kdyby celá rodina něměla co jíst, nikdy bych se ho nezbavil. Jednu dobu jsem koketoval s yamahou-weckl signature co má Ivo v drumcentru, ale ani tenhle krasavec mě nepřesvědčil, že je lepší :) Premier se mi jako značka moc líbí a klidně bych signie jako celou sadu bral :)))

Bořejk
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 01 dub 2007 19:18
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Bořejk »

signie sou brutální to je fakt, slyšel sem to hrát celý na živo a moc pěkný.
jinak já mám artist birch, sehnal sem to z výprodeje za 22, podotýkám že zbrusu nový, no eště teď se z toho tetelím radostí :)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Drumman »

Vim ze je to tu o javoru ale ja se musim pochlubit s myma novyma Premierkama Artist Birch :D 20 10 12 14 16 + 14 :P
Přílohy
Premier Artist birch
Premier Artist birch

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Kupec »

Drumman píše:Vim ze je to tu o javoru ale ja se musim pochlubit s myma novyma Premierkama Artist Birch :D 20 10 12 14 16 + 14 :P
Moooc pěkný :) tiše závidim :D cena?? :?:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Vojta Horák »

Kupec píše: Moooc pěkný :) tiše závidim :D cena?? :?:
10000, bych ho zabil :D

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od kundulin »

Drumman píše:Vim ze je to tu o javoru ale ja se musim pochlubit s myma novyma Premierkama Artist Birch :D 20 10 12 14 16 + 14 :P
Prosímtě co to máš za Meinly ?? To bude nějaká starší serie né :?: Možná tahle otázka vypadá jako kdybych se divil jak na to můžeš hrát, ale jenom se tak informativně ptám :) Mimochodem bicí pěkné :D

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re:

Příspěvek od kundulin »

Koubas píše:na rockstary ve studiu nahrával i schneider z rammstein album Mutter, ale kdo ví přes co to kroutily.
a Petr má u těch rockstarů skvěle nazvučenej kopák.
Musím tě opravit :) Christoph nahrával Mutter s DW :wink: Od Herzeleid a po Rosenrot to nahrával s DW a činelama Zildjian myslim že s Káčkama :wink: A né s Meinlama jak tady někdo někdy tvrdil (to není myšleno na tebe)... :wink:
Jo a virbl používal při nahrávání Mutter Reise,Reise (Rosenrot) od Tamy lépe řečeno serii od Billa Bruforda 14x6 :wink:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Drumman »

Noiselord píše:10000, bych ho zabil :D
:lol: :lol: noisy tak ja jim to pisu sz a ty to takhle proflaknes :D styd se :mrgreen:
kundulin píše:Prosímtě co to máš za Meinly ?? To bude nějaká starší serie né :?: Možná tahle otázka vypadá jako kdybych se divil jak na to můžeš hrát, ale jenom se tak informativně ptám :) Mimochodem bicí pěkné :D
jsou to Meinl Laser sada hh14 crash 15 ride 20 a je to bronz :mrgreen: jako hraje to celkem slusne hlavne hajtka je uplne genialni :lol: ale to se mi zda asi proto ze jsem mel hajtku jen amati :D ale Paiste 201 je proti tomu sracka :D jinak jsem si asi jednou dvakrat tukl do Masterwork a Anatolian ale je to davno a uz si to ani moc nepamatuju :mrgreen:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od Sheafraidh »

Drumman píše: :lol: :lol: noisy tak ja jim to pisu sz a ty to takhle proflaknes :D styd se :mrgreen:
btw ale nebylo tezky si udelat predstavu o cenovy relaci pomoci googlu, takhle se mi potvrdil akorat odhad :)

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Premier Artist maple

Příspěvek od kundulin »

Drumman píše: jsou to Meinl Laser sada hh14 crash 15 ride 20 a je to bronz :mrgreen: jako hraje to celkem slusne hlavne hajtka je uplne genialni :lol: ale to se mi zda asi proto ze jsem mel hajtku jen amati :D ale Paiste 201 je proti tomu sracka :D jinak jsem si asi jednou dvakrat tukl do Masterwork a Anatolian ale je to davno a uz si to ani moc nepamatuju :mrgreen:
Myslel jsem si to :D
Ty vlastně jediný měli bílá loga :wink:

Odpovědět

Zpět na „Premier“