premier xpk

TEK
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2007 17:12
Kontaktovat uživatele:

premier xpk

Příspěvek od TEK »

schválně: co víte..

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »


Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

no, briza mi roste za barakem a eukaliptovej olej kapu do aromalampy .. schvalne co vis o seriich od pearlu pred 30 lety az doted :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

hrál jsem na virbl s ambassadorkou a byla to paráda jak zvukově, tak vzhledově, kámoš ho má a hraje s nim grunge a revival redhotů a sedne tam krásně.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Kvalita bubnů je dobrá i povrchovky jsou hezký. S Ambassador coated hrají tvrdě-jazzově Cabrie jsou v porovnání hutnější a melodičtější.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

kua, já se zamiloval do těchdle http://www.premier-percussion.com/catalogue.asp?id=768 mám na ně celkem zálusk :D

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Fakt sorry, ale ta barva je fakt hrůza :( (subjektivní názor)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Martin píše:kua, já se zamiloval do těchdle http://www.premier-percussion.com/catalogue.asp?id=768 mám na ně celkem zálusk :D
Tak ty sou nádherný :shock: , na kolik vyjdou ?

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

do 30 000,- je to 100% javor, má i.s.o. uchycení tomů a lité ráfky, virbl 10 ladících šroubů no prostě lahoda,jestli našetřím prachy, tak je zajdu někam ozkoušet, klidně do Brna či Práglu a pokud budou znít pěkně, tak je asi beru. Strašně se mi líbí sestavy BD,TT,2xFT a SD, ale zatím sem viděl všechny v rozměrech BD24'', TT13''nebo12'', FT16'', FT18'' a SD14'', ale to je na mě moc velké, na těch premierech mě strašně zaujalo, že maj rozměry BD22'', TT12'', FT14'', FT16'' a SD14'' a o tom zbytku ani nemluvě. Prostě šupa a ta cena

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Nevim, osobně, kdybych dal dohromady takový prachy, chtěl bych už nějakou solidní značku (Pearl, Sonor případně mapex, či gretch). Premier bych moc nevěřil. Ale opět jenom subjektivní názor. Jinak 24" kopák mi přijdou zvukově líp než 22".

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

omlouvám se těch 30000 bylo slovenských, takže v kč to je nějakých 25000, ale dají se sehnat i levněji našel sem shop, kde dělají výprodej a tam jsou za 21000,- http://www.hudebniraj.cz/hudebni-nastro ... ?ItemIdx=2

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

nic proti, ale premier je dobrá značka, neznamená, že když není na českém trhu moc vidět, tak že to je shit. Se můžeš zeptat Sama, ten jedny premiery prodává! Viď Same

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Jeste otazka jak to bude hrat, je to za 20 tacu i s litejma rafkama.
Podezrele nizka cena, takze je otazka co tam bude za kvalitni drevo.
Aby to spis nebyl spatne hrajici šperk, ale neslysel jsem nemuzu korektne soudit.
Ale jinak premier nejsou spatne bici.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Normálně stojej kolem 30000 takže stejná cenová skupona jako Sonor 3007, Tama Superstar, Mapex pro - M, nějaký PDPčka...no řekl bych že to bude takovej průměr

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

no právě, proto to chcivyzkoušet, ale těch 21000, to je výprodej, jinak jsou za těch 25 a více(na netu, takže na prodejně tomu může být jinak), ale každopádně, bez vyzkoušení ani ránu

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

barva je super, bicí nějaký levný a byl bych mnohem radši, kdyby byly z břízy.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Kdyby to hrálo srovnatelně s 3007 Sonorama, tak bych do nich šel kvůli tý barvě, ta je fakt crazy - a to mám rád :twisted:

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Tyhle bubny těžko někde vyzkoušíš, se zastoupením této firmy to dost drhne. Jsi si jistý cenou? Ono těch nových Cabrií je plno typů, tak se to může poplést a ty typy se kvalitativně dost liší.
Jinak já jsem fanda této značky-kdo neví, tak firma Premier má mnohakletou tradici a jsou to plnohodnotné bubny! To, že je nemají v každém krámě nebop on-line shopu z nich nedělá nic podřadného.

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

jj, Premiery byly odjakživa... Tady je důkaz: http://www.2112.net/powerwindows/inspir ... ilyKit.jpg :D

Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drumer »

premiery dovážela firma Musicdata.cz A těm co spekulujou o zvuku této značky asi nevi co píšou :evil:

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Myslim, že o zvuku vyšších řad od Premierů tu nespekuluje nikdo, jen bych je nekoupil...

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

jak sem sem dával ten odkaz na ten výprodej, kde stály 21000, tak mají i kamenné obchody v brně a velkém meziříčí a tam na fotkách z prodejny bylo premiérů plno, takže když je maj na skladě, tak by je teoreticky měli mít na krámu

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

to hubas: cenou sem si jistý, je to výprodej na netu, takže na krámu to může být ještě o něco dražší, se koukni na ten odkaz co sem dával nahoře, navíc když sem dal do vzhledávače to evidenční číslo: NEW CABRIA 7597 tak mi na oficiálních stránkách premieru vyjela tatáž souprava, každodržkopádně zajdu do toho kamennýho obchodu a mrknu se na to.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

to Heller: a premiery hrajou dobře, můj učitel má premiery, jsou starý asi jako já, řadu nevím, musel bych se zeptat, a hrajou nádherně, teda hlavně pod Jirkovýma rukama :D

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Drumer píše:premiery dovážela firma Musicdata.cz A těm co spekulujou o zvuku této značky asi nevi co píšou :evil:
Já o zvuku nspekuluju, ale prostě musím za sebe říct že mě Premiery neuchvátili, jak zvukem, tak natož hardwarem, zajímavý řady bývali, Cabria, za tu cenu velice zajímavý bubny, výbornej velkej buben a příjemný živý kotle, nic moc bubínek. XPK, hráli velice zajímavě a příjemě a Genista, ty se mi líbili zvukově ze všech nejvíc, nic jinýho ani Signie se mi nelibili... a co jsem měl možnost si ošahat Premie PRemier, tak mě to taky neučarovalo, asi jsem vybíravej :wink:

Odpovědět

Zpět na „Premier“