premier xpk

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Chaester »

no já bych chtěl něco co by mělo zvuk i na veřejnosti.Jako nemám pulstotácu abych mohl darovat nějakým majitelům za nějaké fajn bubny...ale barvou mi třeba ty premiery padly do oka,co jsou v sekci prodávám, ale problém je, že jsem je neslyšel,tak jsem zkoušel sezhnat nějaké zvukové ukázky na netu kde na ně hrají nějací showmachři 8)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Ale xpk za 50 000,- to se mi nějak nezdá u Artistů bych to bral, ale xpk, nevím nevím. Hlavně nedej na ukázky z netu, všechno to je ještě upravovanéty zvuky, zajdi si to poslechnout sám, a barvu neřeš, spíš zvuk!

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Chaester »

No tak já bych si je aj rád poslechl na obě uši,ale máme to od sebe 500Km asi.Ale třeba se divím, že o ty bicí není skoro žádný zájem krom tebe.:).leda, že by se nějaká duše ozvala na maila,ale nepřipadá mi to tak.

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Chaester »

tys mu teďka napsal ne?:D:D:D už má zájemce

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

né, nepsal, nemám keke, spíš píšou soukromé zprávy

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

hlavně zase srovnáváte jabka a hrušky, respektive Cabria XPK a XPK. a mně se zdá, že ta dobrá bříza a dobrej eukalyptus je dražší, než shitovej javor. je vidět, že marketing vás už taky semlel - co je javor, je nejvíc, voe!

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já nepsal, že co je javor je nejvíc, ale že javor je dražší, voe! já sem tedy ještě břízu nevyděl dražší než javor, a zajímalo by mě, jestli si myslíš, že xpk a cabria xpk není to samé, tak by mě zajímalo, kdes to našel.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

a ještě něco, o tom, že javor je lepší než bříza, o tom tady nebylo ani slovo, tak se prosim tě uklidni a tvoje slova: ''mně se zdá, že ta dobrá bříza a dobrej eukalyptus je dražší, než shitovej javor'' je celkem dobrý blábol, protože je více méně logické, že dobrá bříza a dobrý eukalyptus bude dražší než šit javor :?: :!: a hlavně pro každého je lepší něco jiného, někomu se líbí javor, někomu bříza, takže říkat, že něco je lepší než to druhé je celkem pitomost.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

Já to nemyslel tak zle, aby ses takhle urážel a proto ani nevyděl, co píšeš. XPK jsou opravdu jiná řada, než Cabria XPK, který možná tak těží z původního názvu. Já na XPK hrál a bejvala to vyšší střední třída, stavěl bych to určitě nad Sonor 3005, zatimco dnešní Cabrie XPK budou srovnatelný tak se Sonorem 2005, Gretsch Catalina Maple a bojim se, že Basixem. To, že jsou ty Cabrie z javoru neznamená, že to hraje jako výběrovej kanadskej javor u Starclassiků. Schválně si zkus najít rozdíl cen u mahogonovejch souprav z mahagonu filipínskýho a africkýho. A oboje je mahagon, že jo.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já jen že sem po tom pátral i na webu od Premieru a žádné jiné xpk než cabrie sem nenašel :( a myslím, že ty cabria xpk budou hrát určitě líp než basixy a o tom, že když jsou ty cabrie xpk z javoru, budou hrát super sem nenapsal ani sovo, jen sem říkal, že ty nové xpk se dělaj z javoru, tím sem nijak nemyslel, že budou hrát líp než ty z břízy a eukalyptu. Myslel sem to kvůli té ceny, protože javor sem nikdy neviděl levnější než břízu, ve stejné kategorii. Omlouvám se, že mě to tak naštvalo, ale to co jsi napsal vyznělo tak, že tady povyšuju javor nad břízu a dělám podobné blbosti.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já to hlavně nemyslel ani tak na tebe, prostě je tady všeobecný nadšení z javoru, aniž by někdo věděl, jak to hraje.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

proto já preferuju pravidlo, nejdřív si to poslechnout a potom soudit, proto nikomu netvrdím, že javor je lepší než bříza a naopak, protože tomu tak být nemusí.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ale každopádně ty XPK tady v inzerci, to jsou dobrý bicí za dobrou cenu, a co já vim, tak tyhle XPK jsou vyrobený v Anglii.

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Chaester »

No já zase doufám, že mají dobrý zvuk:)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

ono všechny Premiery se dělaj v Anglii, teda pokud to není marketingovej blábol, do číny prý akorát přemístili výrobu hw. Ty bicí jsou opravdu za slušnej peníz :D

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

...je to blábol :D Minimálně nízký a střední řady snad všech zaběhlejch značek odtamtud pochází, myslím, že na štítku to bude. Ne že by to bylo to nejdůležitější...ono záleží za kolik to musí ti chudáci vyrobit a jak moc to ošulit. Lidi nadávají na polskej nábytek, že je to šunt...já prodával nábytek skoro tři roky odhadem tak za 60.000.000,- a když porovnáš německou sedačku za 30 a polskou za 30, tak polská je kvalitnější!

Nové Cabrie mají z těch původních jenom název... Cabrie XPK je novinka, dříve byly buď Cabrie nebo XPK! Neber ohledy na materiál, ale na zvuk, protože jak hraje bříza s eukalyptem těžko bez vyzkoušení odvodíš, stejně jako levný javor.

Jinak Premier dodává sady pouze vč. komplet HW, od řady Artist a výš již bez...si myslím.

Cabrie XPK bych rád vyzkoušel, za tu cenu vypadají dobře a špatně hrát nebudou, své Premíky mám rád už jenom proto, že se již nevyrábí a jsou v krásném stavu, navíc ta nevšední kombinace eukalyptu a exot. merranti...no a hrají hutně a melodicky a v kombinaci s Acrolitem nemám důvod pořizovat náhradu...ale já jsem takovej ten zkušební typ, co u jednoho nástroje dlouho nevydrží...sám nevím proč.

...a ještě bych si dovolil jednu připomínku.
Ty původní ceny jsou vpodstatě bezpředmětné...pár let zpátky stály Sonor 3003 téměř 50.000,-!!! Za kolik se doprodávaly...za polovinu.

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

TO:Hubas

Příspěvek od Chaester »

No a ty Premiery XPK co se tu nabízely za 15klaců je podle tebe jaká?

Chaester
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 13 pro 2006 18:40
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Chaester »

Jo a nehodil by mi tu pls někdo odkaz, nebo povídání o jednotlivých řadách a cenách premier, jak jdou po sobě? díkec

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

koukni se na http://www.premier-percussion.com/index.asp tam najdeš jaké jsou řadya jak jdou po sobě, a ceny zkus najít někde na netu

kojott
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2009 13:41

Re: premier xpk

Příspěvek od kojott »

ahoj lidi.poradil by mi někdo,jestli se dá někde sehnat floor tom 16" nebo 18" v konkrétní barvě(topaz) na bicí premier xpk?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: premier xpk

Příspěvek od Sam Jr. »

řady XPK a APK se nevyrábějí dobrejch 8 let, takže jen druhá ruka, ideálně asi ebay.co.uk

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: premier xpk

Příspěvek od Medák »

Na Premier hraje bubeník Katatonia - jeho bubny zní dobře, ale asi bych si je v životě nekoupil kvůli hroznému hardwaru.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: premier xpk

Příspěvek od Sam Jr. »

HW od premierů už je komplet novej, takže obavy ze spolehlivosti jsou mimo. např HW na serii Artist je naprosto v klidu, navíc se u Premieru cení kvalita chromování, prý nejlepší v oboru :)

Odpovědět

Zpět na „Premier“