SJC Custom Drums

Odpovědět
h@nz
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 24 led 2009 16:39
Kontaktovat uživatele:

SJC Custom Drums

Příspěvek od h@nz »

Tahle značka mě zaujala, všehovšudy jde "jen o další" custom značku bicích, ale svým přístupem, novátorstvím a tím že se nebojí vyrobit i poměrně bláznivé kousky (trošku jako OCDP) si mě získali, taky mě docela překvapilo že za krátkou dobu existence této značy již na svou stranu získala i spoustu známých a dobrých bubeníků ale zároven i spoustu bubeníků "začátečníků". Pro mě suprová značka která se umí prodat.
http://www.sjcdrums.com

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SJC Custom Drums

Příspěvek od shampoo »

tuhle nádheru s dřevěnejma oobručema měl bubeník z Anyway ..Robert "mělnik"... ale celkem brzy mu je nějakej dobrák ukradl .... mě osobně se to moc nelíbilo ... páč měl (na mě) velký průměry a hodně hluboko laděný... ale vzhledově a zpracování ... jak říkám nádhera ;-)

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: SJC Custom Drums

Příspěvek od Šupi »

Tak to je nádhera! Dlouho jsem neviděl něco tak krásnýho. Jak experimenty s dřevěnejma ráfkama, tak s akrylátovym sklem...no..nádhera, nejvíc mne zaujaly bicí Shawna Lima, či Dylana Molsberry (jeho jsou hned na první stránce galerie. Zajímalo by mě ale jak jsou dělaný. Myslíte že je to celý ze akrylátovýho skla a na části je přidaná vrstvy dřevas folíí, nebo je to něak napojené? Fakt nevim, ale nádhera :-)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“