Custom Shop

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Custom Shop

Příspěvek od Tatrman »

Na netu jsem narazil na mraky známech ale hlavně neznámejch značek který dělaj na koleně opravdové skvosty na zakázku.
Má někdo zkušenost s bicíma na zakázka?? Které značky se dají pořídit do naší domoviny a neutratit přitom balík?....

Díky za vaše názory .

pampa
Pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 18 pro 2010 14:31

Re: Custom Shop

Příspěvek od pampa »

To jsi se v podstatě na nic nezeptal... Otázka zní velmi zeširoka, pokud chceš na něco reference tak se musíš ptát konkrétně, na konkrétního výrobce. Custom výrobců jsou mraky. Nedá se to asi úplně zobecnit, ale ve většině případů jde o špičkové nástroje, kterým ale taky odpovídají ceny. U nás ČR je ukázkovým příkladem Hanuš & Heřt.

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Custom Shop

Příspěvek od Tatrman »

Bylo to myšleno tak že jsem chtěl otevřít tohle téma protože je opravdu obsáhlé.Nechci se bavit o jedné značce ale o celém tomto okruhu.Osobně jsem se na nic neptal,bral jsem to řečnicky. Spíš představení toho co trh nabízí.Postupně sem dám značky na které jsem narazIl a zaujaly mě.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Custom Shop

Příspěvek od Sheafraidh »

No ale v tomhle pripade mi prijde nutne, aby mohla nasledujici diskuze probihat, odstranit podminku na neutraceni baliku (anebo definovat balik na cca 150tisic?) :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Custom Shop

Příspěvek od Koubas »

já mám zkušenost s virblama Truth a Trick, všechno je to špička, taky to stojí dost peněz. těch značek jsou fakt mraky, hodně z nich ale používá stejný korpusy od kellera. podle mých zkušeností s ebay je nemožný přitáhnout do čech třímístnou jetou sadu pod 35 litrů, navíc už to pak ztrácí i smysl, protože je to dělaný na zakázku někoho jinýho a ne tebe a zatim jsem viděl asi tak jednu jetou sadu, kterou bych chtěl stejnou, kdybych jí konfiguroval já. takže je to prostě drahej špás, cenově na úrovni DW.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“