NRG drums

Odpovědět
Pavell
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 13 lis 2006 23:16

NRG drums

Příspěvek od Pavell »

Videl jsem par kousku a vypadaji (podle ceny) trochu neverohodne. Co si o nich myslite? Daji se k necemu prirovnat?

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

k dimavery, stagg, sx :wink:

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

No, v týto cenový relaci je to vhodný jako kulisa někam do divadla. Ale nic dalšího od toho nečekej.

Pavell
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 13 lis 2006 23:16

Příspěvek od Pavell »

Ja je kupovat nechci.... jen jsem je ted parkrat videl a zjisil jsem, ze o nich nevim nic krome ty divny ceny a nicnerikajiciho nazvu :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Ale dyk tadyk na ne mel kdosi spadeno .... Nebyl to Sasa,kdo je chtel vymenit za javorovy packyfiky?

Uživatelský avatar
Martina
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 čer 2011 13:42
Bydliště: Šestajovice (Praha-Východ)
Kontaktovat uživatele:

Re: NRG drums

Příspěvek od Martina »

Já jsem si na ně poctivě vydělala v 15ti letech a mám je doteď. Zlobil mně snare, pak jsem se poradila s člověkem, co tomu rozumí a ten zjistil, že je zespod špatně seříznutej, tak jsme ho za 300,- nechali u truhláře seříznout tak, jak to má být, a už je to ok. Ještě překážely šroubky při vypínání a zapínání u pákového mechanismu, takže ty se taky vyměnily. Kopák má jeden křivej rám, takže to nechám taky spravit a ještě bych chtěla vyřešit jeho zvuk jinak než s dekou. Takže názor je takovej, že to je dobrá souprava pro začátečníky na trénování, spíš pro děti, pokud není jisté, jestli je to brzy nepřestane bavit. Pokud s ní máte vystupovat, poraďte se s někým, kdo tomu rozumí a počítejte s tím, že budete muset nechat nějaký ten buben seříznout, nebo nechat narovnat rám, utáhnout šroubek... Jinak blány jsou zvukově celkem ok, ale po nějakém čase a podle nároků na zvuk bych doporučila výměnu, nejsou nejpevnější, při hodně silných úderech se na nich dělají dolíky.

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: NRG drums

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

To Martina: Já ti teda řeknu, že než do toho takhle nesmyslně vrážet prachy, tak bejt tebou, bych se podíval, po nějakejch Mapexech, rozhodně by si udělala líp, poněvač koupit nějaký NRG drums je vyhazování peněz z okna. JJ, kdybych taky věděl to co vím teď, tak bych taky Ludwig ACCENT CS COMBO nebral.

vason16
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2011 00:44

Re: NRG drums

Příspěvek od vason16 »

bicí NRG mám.... kupoval jsem to za cca 5000 .... mam uplne tu obycejnou radu... kdyz jsem je kupoval nevedel jsem pomalu co to je buben.... po nejake dobe hrani a dobe co jsem se orientoval v bicích sem zjistil ze jsem vlastne koupil to nejhorsi co slo.. zvuk na hovno .... ALE... když jsem tam prehodil blany na remo i rezonancky a na kopak obě evansky, mely lepsí zvuk jak sonorky. to mi říkal i kamos co ty sonorky ma ... kopak krasne basovej(mám v něm deku) prechody kotel vsechno krasnej zvuk... az na snare.. ten jsem si sehnal zadarmo od kamose nejakej sonor a hraju na tu soupravu do tedka ... nekolikrat mesicne na koncertech a skoro kazdej den ve zkusebne, nic se nekazi vsechno slape. chlapík v hudebninach ktery mi to prodaval je profesionalni zvukar a hral v kapelach jako je citron a podobne, rikal mi ze zvucili nejakej fest kde byl borec s bubnama za par stovek a udelali mu skvelej zvuk, a byl tam pak borec s bubnama za 150 000 a nebyli schopni ho nazvucit. takze ne vzdy se vyplati kupovat drahe veci.a kdyz si nalepis na blanu gelove polstarky ktere koupis za 200 v kazdych hudebninach tak fakt musim smeknout pred tema bubnama. :wink: jediné co mi ted na nich vadí je to že na nich jde videt prach :D ..

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: NRG drums

Příspěvek od Drumman »

Amati píše:To Martina: Já ti teda řeknu, že než do toho takhle nesmyslně vrážet prachy, tak bejt tebou, bych se podíval, po nějakejch Mapexech, rozhodně by si udělala líp, poněvač koupit nějaký NRG drums je vyhazování peněz z okna. JJ, kdybych taky věděl to co vím teď, tak bych taky Ludwig ACCENT CS COMBO nebral.
Jako kdybych mluvil do větru co? :roll:

vason16
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2011 00:44

Re: NRG drums

Příspěvek od vason16 »

blány musíš přehodit tak i tak .... ty základni co tam jsou když už to koupíš stojí vždy za velke ho...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“