Tamburo

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo italský auta jsou shit, vo tom žádná, ale třebas činely UFIP jsou bezva....

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

sasa píše:jo italský auta jsou shit, vo tom žádná, ale třebas činely UFIP jsou bezva....
yo..v súčasnosti to je pravda..marí sa mi ale, že tam je nejaký 'zahraničný' majiteľ resp. investor kt. do toho relatívne nedávno vstúpil..Pred takými 15timi rokmi to ale bolo na úrovni 'Trowy'..

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

i italsky auta prodelaly vyznamnej posun v kvalite - takze je nejlepsi zahodit predsudky a dam tomu sanci - vsak za zkousku clovek nic neda ... :-)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo ty maličký tambura bych zkusil - dokonce tam maj tu sadu formula (16x16 bass, 10,13,13) z javoru s focus ringem za 950€což je dobrá cena za bubny, který se tvářej profesionálně (otázka je jak to bude hrát ve skutečnosti) .... inu musíme někdy vyzkoušet....

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

onehalph píše:i italsky auta prodelaly vyznamnej posun v kvalite - takze je nejlepsi zahodit predsudky a dam tomu sanci - vsak za zkousku clovek nic neda ... :-)
..to máš pravdu..len neviem, kedy si budem môct vziať Lamborgini alebo Ferrari na leasing... :D ..Talianske autá sú vecou 'srdca', nie rozumu.. Nič proti tomu.. :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ono už se dá uvažovat dneska i o fiatu (teď se do mě někdo pustí), naopak Lamborghini, po vstupu audi do podniku, už začína bejt taky spíš záležitostí německýho střihu.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

..ako sme so Sféry bubeníků urobili sféru automobilistú, aneb, od Tambura k Ferrari.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Tamburo plus Ferari

Vnikne novy model auta Tramburi, vyrabene ve Zwikau v NDR :)

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Koubas píše:ono už se dá uvažovat dneska i o fiatu (teď se do mě někdo pustí), naopak Lamborghini, po vstupu audi do podniku, už začína bejt taky spíš záležitostí německýho střihu.
Nový fiati jsou fešný...To punto který je mezi Grande a tou starou plechovkou je hezký a ani to Grande Punto není špatný a celkov=é italský auta se zlepšily...třeba taková Alfa Brera :mrgreen:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Hehe, ta diskuze miu přopomíná rčení mýho kamaráda bueníka a zubaře v jedné osobě"
Taliánům věřím jen: Dolomity, Pizzu a ty tvoje bubny"

he he, asi na tom něco bude...

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...my mame doma fiat stilo a bubny mi presne vlezu do kufra na paradu...
...paci sa mi, je to ozaj asi vec srdca, ostatne bubny tiez:D
...kolkokrat si tu obhajuju vsetci tu "svoju" znacku :?: :D

blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Blahos

Příspěvek od blahos »

Tak vsem dik.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Nedávno jsem slyšel kámošova starší Tambura ("parketová" :-)) se šlapáčkem 18" a hrálo to moc pěkně! Mimochodem kolega tam dal eMada a strašně si to pochvaloval, že je to bomba zvuk. A to hraje jazz!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

drmr píše: :D..jojo..až na to, že zatiaľ som tiež 'javorový'...ale naspäť k tým Yamahám.. :) ..Recordingy sa mi zvukovo páčia viac ako Birch Cust...a je to z jednej fabriky...(a teraz sa spustí debata o 'levnejším' dreve) :)..
To je přesně ono, taky nejsem vyloženě zatvrzelej Javorář, ale zatím jsem, kromě Recordingů, neslyšel břízový bubny, který by mě oslovily...

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Na Radimovi Tambura jsem slyšel zatím jen chválu. :wink:

a Recordingy jsou podle mne bubny s absolutně best zvukem na zemi. Nic takovýho jsem už nikde neslyšel. Prostě takhle má podle mne zní bicí souprava. Hlavně ty kotle... 8)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

BLeviathan píše:Na Radimovi Tambura jsem slyšel zatím jen chválu. :wink:

a Recordingy jsou podle mne bubny s absolutně best zvukem na zemi. Nic takovýho jsem už nikde neslyšel. Prostě takhle má podle mne zní bicí souprava. Hlavně ty kotle... 8)
..Recordingy sú klasika.. :) ..hrá to fakt pekne, čo ma na nich ale trošku 'štve' je, že je to stále ten '80 zvuk..na dnešnú dobu trošku nevýrazný..alebo príliš univerzálny..btw..v období mojich začiatkov to bol môj 'vysnený' model :D ...ach jo..to bolo dáávno :mrgreen:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Co se týká těhlech bicích, tak se mi nějak zalíbili, teď je mají ještě v Drumcenter.cz, řada Formula Classic. Je zajímavý, že tyhle bicí hrajou skvěle i s těma převozkama, u jinech bicích vyšších řad, mi to přijde, že je to jen takový plesk, až mě jejich javorovej zvuk chytl za srdce, :D prostě dokonalost.

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo

Příspěvek od Jorjo »

Též mě u videa z drumcentru zahřálo u srdce :) . Za ty prachy bych neváhal ,jen ty kopáky sou pro mě jak dětský hračky :D :twisted:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Právě, že ten kopák se mi líbí nejvíc, podle mě má dostatečný basy aj s těma převozkama :twisted:

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamburo

Příspěvek od Jorjo »

no to sice jo :D ,ale i tak by nějaká 24" nebyla k zahození :twisted: :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“