DDrum Dominion

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

DDrum Dominion

Příspěvek od Lothias »

Zravim všechny,
trochu jsem se poohlížel po nabídce bubnů a docela mě zaujala souprava Dominion od DDrum. Podle mě je za svou cenu (32 800 Kč ) dost dobrá..především kopák zněl fakt dobře, zbytek jsem kvůli nechutný akustice místnosti nemoh pořádně posoudit. Docela o ní uvažuju, ale před tím bych si rád poslech názory někoho zkušenějšího než jsem já :wink: pač se v bubnech neorientuju tak dobře...

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Dyž jsem je tam slyšel při spontánnim jamu s prodavačema, co se tam semlel cca. v pátek těsně před zavíračkou mlátiv do agogo bells, tak to neznělo de facto zle. :D Přišlo mi, že by chtěly trochu poladit, ale moc si to už nepamatuju. Furt jsem tam koukal do rohu na ten case s nápisem "property of Benny Greb" a přemejšlel jsem, coby tak mohlo bejt unitř. :mrgreen:

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Souhlas s Benem, zahrál jsem si na ně v klidu, když tam nikdo nebyl, ale opravdu by chtěly poladit, takhle to bylo docela zavádějící, ale špatně to určitě nehrálo.

break.through
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 09 črc 2006 19:10

Příspěvek od break.through »

jo jo já taky tak :D virbl byl teda laděnej hnusně... teda spíš nebyl laděnej :) ale jinak dost pohodička 8) Moc jsem si jich neužil protože pak přišel Grebb vyřídit pár autogramů a hned jsem byl u něj pro jeden, i fotku :)

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

ahojte...
moc by ma zaujimal taky Vas nazor na tieto bicie DDRUM Dominiom Maple...
ten kto na nich hral, tak ake mal pocity...zvuk, hardware, povrch. uprava...ale hlavne teda ten zvuk...
a co vychadza z toho kopaka 20x20...to je tiez zaujimavy rozmer...

ja teraz vlastnim totok a zaroven je to aj prosba o porovnanie...ci je to nejaky markantny rozdiel :
potreboval by som poradit...zaujimalo ma aku to ma asik cenovu hodnotu :
12 + 13 + 16 + 22x17 = yamaha yd komplet s holdermi
8 + 10 = pearl export zvlast na stojane
povrchova uprava = strhnute folie = tmavo hneda lakovana
komplet evans G2
je to bez stojanov a slapky...ale pravdepodobne by som tam prilozil nejaky rovny stojan + hihat stojan...
ja len ze aku to ma asik hodnotu...pomozete?

vopred pekne dakujem...
Přílohy
IMG_2032 (Large).JPG

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

V pondělí mě přijdou 8) jen oprava kopák je 22x20 je to dělo :D objednal jsem si sadu dominion ash 22,10,12,14,16 s mechanikou,barva redburst s černéma ráfkama!!tak pak poreferuju :D

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

paraaaaaada...tak v utorok cakame first review...mohol by si mi nejako priblizit aj pripadne na SZ, ze : odkial?, za kolko?, pripradne co si pre to musel spravit a podstupit?...vopred ThX... :wink:

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

určitě 8) už sem na ně hrál,měl jsem je v ruce,ale koupil mě je jinej 8) předně!!nic není tak podobné zvuku DW jako ddrum za tyto peníze!!!při osazení emperor nahoře a čisté ambassador dole je to fakt masakr!!!objednal jsem si ash(jasan) je tvrdší a průraznější,ale dělají a maple,cena za sadu 22x20,10,12,16,14x5,5 snare je 32.800 s hw. hw je velice kvalitní!!!! šlapka ddrum je srovnatelná s iron cobrou!!sám mám cobru,ale rozdíl je minimální,snad jen možnosti nastavení,kopák má 10 šroubů!!nevrtaný!na všem lité ráfky,lak je vysoce kvalitní,prostě jsem nemoh jinak a koupit ddrum :D více po testu 8) :D
Naposledy upravil(a) DavidSilveria dne 10 bře 2008 12:36, celkem upraveno 1 x.

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

o odkial si to objednavas a kupujes :?: ...mna zaujali tie DUO-FADE...20x20,10+12+14+14x5,5...biela s ciernou...hmmmmm...mne by to postacilo bez HW...ten mam spolahlivy...

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

No mám to od týpka z Českých Budějovic :) je dealer ddrum,myslím,že to maš ten hw v ceně!!!že to samostatně nejde objednávat-myslím jako bez hw,ale nevim to jistě!! ta duofade je hustá 8) podle mě jde jen o to,co je skladem v ČR a co ne,ale to nevim..... :idea:

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

tak nech uz je to tvoje preview...cakaaaam na to jak na spasenie...inak mozno ak by si mohol ten kontakt, by som bol povdacny :wink:

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

no zítra mají dorazit :D dofám,že zavolá 8) pak budu hrát do omdlení a pak napíšu stručnej popis :D jinak kontakt je na http://www.biciaperkuse.wz.cz je tam všechno,jak telefon, tak email.tak se ho optej co a jak,držim palce. :)

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

tak uz som s nim volal...poslal mail co si prosim nacenit...inak musim pochvalit pristup...aspon zatial...super ochota a povysvetloval co a jak...on ma tiez dominion ash a nevie si ich vynachvalit...porozpraval kopu veci, ktore ma len utvrdili v tom, ze to fakt musi hrat luxusne...uz len si ich tak ošahať a pomazlit sa s nimi :lol:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od ZRNO »

Tak budou hrát určitě super to je jasný když už je máš doma :lol:

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

hele DavideSilveiro...kde je preview :?: snad si na nas nezabudol...mimochodom, chceli by sme aj foto dokumentaciu...vsetkeho co ti prislo... 8)

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

Kdepak nezapomněl :) ,ale bubny se zpozdily :cry: týpek říkal,že prej kvůli clu,ale že v v ůterý je má mít skladem a mají dorazit,tak budu věřit 8) pak na to sednu a až to budu mít omakaný,tak poreferuju :D :idea: ohledně fotek,rád vyfotím a pošlu 8) pic.

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

Tramtadadá :D mám jéééééééééé :D a předem musím říct,že jsou skvělý!!!Takže vezmu to popořádku 1.sada je krásně zabalená ve 2 krabicích :D v jedné kopák a tomy, druhá obsahuje hw,který jak mě říkal týpek v krámku jdou objednávat i bez hw,já měl sadu s hw..Potěšilo mě,že nejsou nandané blány, ani ráfky,všechno bylo pečlivě složeno a zabaleno zvlášt!!takže při převozu jsou fakt chráněné-bod u mě za balení...... 2.po vybalení mě dostala ůprava a vzhled bicích,objednal jsem si redburst což je tmavě červená žíhaná barva a jako bonus jsou k sadě dodávány černé ráfky......všechny ráfky jsou lité,kopák má lakované dřevěné, v barvě soupravy,sadu mám ve velikostech 22x20,10,12,16,14x5,5 snare kopák je nevrtaný má 10 ladicích šroubů,tomy 10-6 šroubů,12-8 a 16-8,snare 8 šroubů u mě další bodík :) Osadil jsem bicí převozníma blánama na kopáku je kopie powerstroke 3,snare ambassador pískovaná,tomy ambassador clear..tady jednoznačně doporučuju vyměnit okamžitě blány, ty horní ještě něco snesou,ale ty dolní ani nenatahovat,je to obyčejnej celofán :D zkoušel jsem na ně hrát,ale zvuk je ůplně někde jinde než bych čekal a hodně přeznívají a zvoní....sundal jsem blány a osadil spodky clear ambassador,kopák powerstroke 3 a na tomy emperor clear a zvuk mě odnesl na jinou planetu :D nevím jestli je to dřevem(jasan) nebo blánama,ale tak krásnej basovej a čistej ton jsem už dlouho neslyšel,nádherně se pojí s kopákem ,který má skvělé basy a je velice dynamickej!!reaguje na změny síly rychle a hlavně hraje pořád i když ho jen lechtáte :) už samotné ladění nebyl problém,blány dosedaj po celém obvodu nádherně a lité ráfky tomu dodávaj štávu a tomy krásně probublávaj,to mám rád 8) a celkově je to jednička s hvězdičkou... .3. snare-klasickej zvuk,dal jsem ne něj powerstroke 3 pískovanou a je to masitá rána, která má tělo,není asi na jazz,ale do rockového hraní ůplně postačující a dynamickej....Celkově je to bomba, jsem maximálně spokojenej a happy,podle mě sada za tyhle peníze je nadstandart a může se směle rovnat jiným značkám cenově ůplně jinde...........ohledně fotek,nafotím a pošlu :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od Koubas »

koukám, že tvoje nadšení nezná mezí a jsi nadšenej i z věcí, jako je 8 šroubů na virblu a z toho, že jsou bubny rozebraný a všechno je zabalený zvlášť, ale jak bys to chtěl jinak naskládat do krabice?

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

koubas to bylo myšleno s nadsázkou proto je tam ten smajlík 8) 8 šroubů na snareu nevidím jako problém i podpisové modely mají někdy 8 šroubů a nelité ráfky,takže v pohodě....

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DUMP »

Jak je na tom dilensky zpracovani?? Na zahranicnich forech casto ctu, ze DDrum sou povestny tim, ze jejich bubny bejvaj odflaknuty, ale presto hrajou dost dobre. Dost sem cetl o problemech s kulatosti, s hranama, s nekvalitnim chromem... Dokonce sem cetl perlu, ze na bubnu byla zezhora videt ta sama vrstva preklizky jinak zabarvena, nez zespoda, takze mohla bejt nastavena ze dvou kusu materialu. Ale to asi moc nevadi.
Kdyztak sem prihraj fota, sem docela zvedavej.

DavidSilveria
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2008 17:08

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DavidSilveria »

Já jsem to právě čet taky a trochu jem měl obavu,ale asi jsem měl štestíčko a bubínky nemaj ani jednu vadu 8) taky jsem čet o problémech s mušlema, že je něco špatně seříznuto(závit),ale myslím,že to je individuální a určitě se něco takového stane i jiným firmám,ty moje vadu nemaj-uff :D tak jsem víc než spokojenej....fotečky dodám.

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

tak gratulujeeeeeeem...tesime sa na foto...a pre ostatnych...vie to niekto porovnat s mapex pro M...nemyslim material a atd...ide mi o zvuk...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od DUMP »

Jo, to mas stesti, ze si naslepo trefil dobrej kus, jinak se DDrumy musej peclive vybirat. Ale dost me u tvy sady zarazi, ze tomy maj lity rafky, a bubinek ohejbanej s osmi sroubama.
Jinak sem zvedavej, jestli se sem zacnou nejak masove dovazet, ty akrylatovy soupravy dela DDrum prej dost dobry, a za priznivou cenu.

cerfajz
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 01 lis 2007 23:01
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od cerfajz »

Ahoj,asi před měsícem sem si objednal DDRUM snare 13x7 s ameriky,a jsem maximálně spokojený..no a právě mě zaujala ta sada co sis koupil,protože za ty peníze je to fakt paráda...jestli ty peníze seženu tak určitě neváhám a objednám si je..Akorát ještě nevím jestli je objednat s ameriky nebo tady přes nějakej obchod...v americe sem je viděl za 800USD (nejsem si jistej jestli s hardware)+ 500USD poštovné...no a musí se samozřejmě počítat s tím že se platí poplatek na celnici kterej není zrovna nejmenší :D co by jste poradili??hmm...? :roll:

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum Dominion

Příspěvek od satano »

bolo mi odpisane na moj dotaz ohladne bicich ddrum tam u vas, takze :

dodavatel : http://www.biciaperkuse.wz.cz

moja poptavka bola : ddrum dominion ash s HW i bez neho...a cena za ddrum dominion duo fade

odpoved : "...Tak dobrý den...ceny jsem zjistil a hned vám píšu...Dominion ash player stojí 24.760 Kč bez hw!!!jde to i bez něj, ASH Pocket stojí 27.236 Kč bez hw, a Duofade stojí 28.268 Kč bez hw..."


DavidSilveria uz tu spominal, ze dominion ash player s HW ho vyjde 32.800,-Czk...
ja osobne si myslim, ze prijatelne ceny...asi by som to neriskoval cez net...takto mas zaruku a moznost neprevzat zly kus...

eta vsio...snad to pomohlo =)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“