Arbiter Flats

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Rockchild »

to vypadá fakt krásně...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od tomcorn »

thomas69 píše:no musím povedať že to vyzerá fuckt geniálne ... v mojom prípade by sa jednallo tiež o sadu kvázi len do "skušobní" ... nakoľko mám viacero kapiel (nechválim sa - nesťažujem) ... píšeš o " selfmade subkicku k velkému bubnu " - ?!?!?!? počul som o tom ale neskúšal ... vyzerá to systém: handmade ... dajaký x" korpus obtiahnutý sieťovými blanami od Tdrum predložený pred bass drum ... to má usmerniť zvuk či čo ?!?!?! nemám s tým žiadne skúsenosti ... takže sorry za blbú otázku ?!?!?!? a hrá ten kopák s tým bazmackom aj live ?!?!?!? alebo je potrebné micro ?!?!?!? :roll: :roll: :roll: :roll:
Subkick je v podstatě "mikrofon", kde je jako měnič signálu použita plocha (membrána) reproduktoru, který je v tom korpusu uchycen.

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

ako vidím ... tak mám medzery .... musím naštudovať .... alebo máš dajaký handmade návod ?!?!?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Benbuben »

Normálně to vyrábí yamaha asi za desítku. Ruční výroba vyjde materiálem cca. kolem trojky, dělal si to teď jeden žák a hraje to prý dost obstojně. Starý 12" buben s aspoň jedním ráfkem, síťkovaná blána, 12" reproduktor, xlr konektor, clamp, stojan, a je to. :wink:

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

Benbuben píše:Normálně to vyrábí yamaha asi za desítku. Ruční výroba vyjde materiálem cca. kolem trojky, dělal si to teď jeden žák a hraje to prý dost obstojně. Starý 12" buben s aspoň jedním ráfkem, síťkovaná blána, 12" reproduktor, xlr konektor, clamp, stojan, a je to. :wink:
díky moc. už som sa pochopil čo Ty rozumieš .... dobrý fórek ... to skusím aj na moje klasiky ...

arno
Diskutér Sféry
Příspěvky: 143
Registrován: 20 úno 2006 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od arno »

Rampa je stabilní, solidní, ale nějaké rezonance tam budou, je to všechno kov a všechno pověšeno dohromady. Ale
žádná tragedie to není.
Subkick - levný snare 10", reprák položený na hranu bubnu (náhodou stejný průměr) a přichycený ráfkem blány, kde jsem nechal asi dvoucentimetrový proužek rezonančky, aby se to dalo přichytit a fixovat ráfkem bubnu, na vnější straně je sítka pearl, aby se to dalo zkompletovat. Do těla je navrtaná zásuvka XLR pro cannon a rozeta na tom + držák na tom a clamp a je to na rampě. Subkick od Yamahy - má to chytat nenižší frekvence, které nepobere mikrofon (ale otázka je jestli tam jsou, když BD nemá tělo). Každopádně to zatím zdvojuju mikrákem, který je pod subkickem a na přiloženém snímku to je vidět. Funguje to samostatně i dohromady, rozdíl uslyším pořádně až v sobotu na hraní venku, kdy to budu zkoušet na ostro
přes bedny
Ve zkušebně to mám zatím jen přes odposlech. Cena subkicku oroginál i selfmade asi tak, jak to tu někdo už uváděl.
Přílohy
130820081070.jpg

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

arno píše:Rampa je stabilní, solidní, ale nějaké rezonance tam budou, je to všechno kov a všechno pověšeno dohromady. Ale
žádná tragedie to není.
Subkick - levný snare 10", reprák položený na hranu bubnu (náhodou stejný průměr) a přichycený ráfkem blány, kde jsem nechal asi dvoucentimetrový proužek rezonančky, aby se to dalo přichytit a fixovat ráfkem bubnu, na vnější straně je sítka pearl, aby se to dalo zkompletovat. Do těla je navrtaná zásuvka XLR pro cannon a rozeta na tom + držák na tom a clamp a je to na rampě. Subkick od Yamahy - má to chytat nenižší frekvence, které nepobere mikrofon (ale otázka je jestli tam jsou, když BD nemá tělo). Každopádně to zatím zdvojuju mikrákem, který je pod subkickem a na přiloženém snímku to je vidět. Funguje to samostatně i dohromady, rozdíl uslyším pořádně až v sobotu na hraní venku, kdy to budu zkoušet na ostro
přes bedny
Ve zkušebně to mám zatím jen přes odposlech. Cena subkicku oroginál i selfmade asi tak, jak to tu někdo už uváděl.
díky moc za "osvícení věci" .... keď tak daj vedieť po odkúšaní na ostro ako sa "to" celé správallo .... :roll: :roll: :roll:

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Pavlišta »

thomas69 píše:zdravím. pozná to niekto alebo dokonca to vlastní ?!?!?!? zdá sa mi to dosť vhodné na transpoort, skúšky ... a tak. za každé infoo vopred ďakujem. :roll: :roll:
flats_lite_800.jpg
Jak je uvedeno výše, Flats je dost o kompromisu ve zvuku, hlavně kopáku. Kup si raději

http://shop.kirstein.de/shop/default.as ... 597&CT=186

Mám je už 4 měsíce a jsem s nimi velmi spokojen. Díky použitému javoru znějí super, mechanika je ucházející - dá se běžně použít. V posledním Muzikusu je test Martina Vajgla na Sedlan Power Gig, což je naprosto totožná souprava. Rozdíl je pouze v tom , že český distributor kytary.cz k tomu ještě dodává židličku ( dle Martina Vajgla stojí za h...) a obaly. U německého distributora je souprava k dostání pod značkou Classic Cantabile a pouze v jedné barvě Tabacco Fade , ovšem za pouhých 289,- Eur. K tomu poštovné 25,- Eur a celá souprava tak vyjde v přepočtu na něco přes 7 000,-. Kytary.cz ji prodávají za 19 800,- :D

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

... iná PECKA !!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ........... a ten kopák ..... ďakujem.

Erboss
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 led 2009 09:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Arbiter Flats

Příspěvek od Erboss »

Nemáte někdo bližší informace o tom, proč Arbiter zkrachoval?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Arbiter Flats

Příspěvek od Sam Jr. »

prodávám svoje Arbiter Flats Lite: PRODÁNO!!!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“