Arbiter Flats

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Arbiter Flats

Příspěvek od Sam Jr. »

mam dotaz na majitele Flats - jak je to se stabilitou kopaku? zvladne to dvojslapku aniz by se to nejak moc rozkejvalo nebo neco?
:idea: tady v Anglii to chodi na Ebay.co.uk za super ceny (predpkladam, ze verze lite) - tak uvazuju ze to poridim, osadim sitkama a udelam z toho trenazer - urcite lepsi varianta nez Pearl rhythm traveler. dik za vase zkusenosti

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

Příspěvek od Lothias »

Já mám druhou variantu a neztěžuju si :wink: snad mě jen deptá že sem teď nedávno urval tu plastovou náhražku Ride. Podle mě je to ale pořád lepší než nějakej tranažer...ale nemůžu to moc dobře posoudit...na trenažer sem hrál jen jednou v životě

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

no jo ty nocni aukce, kdyz mam net zase jen v praci :( a takova luxusni cena :?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :IT&ih=008

a to v popisu sam navrhoval, ze stahne aukci pri nabidce pres 100liber, ale kdyz chce clovek usetrit a riskuje :cry:

ginger
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 05 bře 2006 14:24

Re: Flats

Příspěvek od ginger »

Sam Jr. píše:mam dotaz na majitele Flats - jak je to se stabilitou kopaku? zvladne to dvojslapku aniz by se to nejak moc rozkejvalo nebo neco?
:idea: tady v Anglii to chodi na Ebay.co.uk za super ceny (predpkladam, ze verze lite) - tak uvazuju ze to poridim, osadim sitkama a udelam z toho trenazer - urcite lepsi varianta nez Pearl rhythm traveler. dik za vase zkusenosti

Mám dvoje LITE a jsem naprosto spokojenej.Normál je beru někdy do klubů a i bez ozvučení to zní jako prase.Dvojšlapka v pohodě,akorát teda je třeba udělat malou ůpravu a prodloužit držák na spodu co drží šlapku.Pokud tam bez ůpravy dáš (připevníš)šlapku je totiž dost daleko od blány tak ze předu blány to prodloužíš plíškem a ze strany šlapky se to zkrátí.To je jediná věc a co znám bubeníky co to maj tak všichni měli ten samej problém.Jinak vřele doporučuji jak na cvičení tak na Live.
Ještě ty co ukazuješ na odkazu až tak dobrý nejsou,protože
1.Jsou kovový a ten kov až tak dobrej zvuk fakt nemá.Ten plast(patentovanej) má 1000x lepší zvuk.Ale pokud je to jen jako trenažer tak OK.
2.Ty Lite jsou ve 2 variantách.S rampou se to ani nehne a můžeš mít i trojšlapku.Ty na tvým obrázku lítaj po celý zkušebně,jasně pokud je nepřibiješ hřebíkama,ale to je snad jasný jak to musí lítat už s toho obrázku.Tak pokud můžu doporučit - pouze na rampě vyhneš se tím nasrání.A nebo veliký kladivo a hřebíky.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

no hrebiky do parket v obyvaku asi neprojdou :D jestli to ovsem nedrzi na miste, cehoz sem se vzhledem k male hmotnosti trochu obaval :( a proto se na to i zeptal, tak je to spatny. mam kickpad od gibraltara a se stabilitou neni problem (ale zase to neni extra tiche a odraz neni nijak realny).

jinak uvidim jak pujdou dalsi nabidky na ebay, potrebuju to jen na cviceni domu a za normalni cenu do toho nejdu :wink: puvodne sem uvazoval o Pearl Rhythm Traveler, ale zadna zajimava nabidka neprisla. kazdopadne se nebranim nicemu dalsimu jako je sada Dragon (ovsem oz z obrazku je to se me to jevi nestabilni) http://cgi.ebay.co.uk/Dragon-Compact-Ne ... dZViewItem

nebo dalsi varianta podobna flatsum, jen s normalnim ladenim TRAMPS A400 http://cgi.ebay.co.uk/Traps-A400-Portab ... dZViewItem

nebo dokonce elektrifikovana verze E400, ktera by byla asi uplne nejlepsi :) http://cgi.ebay.co.uk/Traps-E400-Electr ... dZViewItem

no nejak si to vyresim :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »


Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

jj vedu v patrnosti, ale zrovna kopak je tam vyresenej hodne "levne" a nevim jakej je odraz a hlasotost :?: proto bych na kopak radeji 20" sitku.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Nemůžeš pls nějak upravit rozumně ty linky? Scrolovat přes stránku doleva a doprava je fakt k zblití...ne všichni maj 26ky monitory a rozlišení 10240×7680. :D

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Uvažuju o verzi Lite na rampě...jinak snare zní na stránkách výrobce dost luxusně, až se mi tomu nechce věřit:

http://www.arbiter.co.uk/flats/products ... e_rack.htm

Má někdo zkušenosti s jinými blánami? Tam jsou z výroby pin-stripe?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

rampu sem zavrhnul - stojany se me zdaji variabilnejsi, kdyz si treba na cviceni nechces stavet komplet.

jinak kdybych to nechtel jen na domaci cviceni, ale i na pravidelny zkouseni s kapelou nebo male koncery - tak verzi PRO - s tihmhle HW super nabidka!
http://www.hudebnibazar.cz/index.php?ka ... on=&ins=10
Naposledy upravil(a) Sam Jr. dne 18 říj 2007 15:10, celkem upraveno 1 x.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

jinak tohle je nejnizsi cena, co sem nasel - verze na rampe a futraly zdarma.
http://www.djmmusic.com/itemdesc.asp?ic ... CK&eq=&Tp=
ale netusim kolik by vysla doprava do CR, ja az neco konecne koupim, tak to potahnu do letadla :D

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :IT&ih=013

tak ted uz si pro ne jen dojet do toho prdelakova a pak je propasovat letadlem do Brna :?

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

normalne rekni, ze jedes z kseftu, na kterej si to odehral, nemuzou ti na to nic rict.

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

zdravím. pozná to niekto alebo dokonca to vlastní ?!?!?!? zdá sa mi to dosť vhodné na transpoort, skúšky ... a tak. za každé infoo vopred ďakujem. :roll: :roll:
flats_lite_800.jpg

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od tomcorn »

vyrábí Arbiter, u nás prodává Akcent

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od mates »

Tomy zvukove jeste ujdou, zni zajimave, kopak je ale hoodne o nicem, po nazvuceni na mikrofon by z toho ale neco lezt mohlo. Ja rika Tom, jsou v akcentu v praze k vyzkouseni.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Sam Jr. »

hraje to docela obstojně (asi jako amátky bez spodních blan), nejslabší článek je kopák - zvuk je hodně jalovej, potichu a je to dost nestabilní :( jinak HW je čínskej CB drums a ty činely jsou asi něco jako Sabian Solar.
ovšem možnost celou sadu poskládat do 2-3 kufrů a odnýst z auta na jeden vrz je super :)))

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od myša »

mates píše:Ja rika Tom, jsou v akcentu v praze k vyzkouseni.
No nevím nevím. Kdyby je chtěl vyzkoušet Doxa, tak bych i věřil, že by je přesvědčil, ať to z té police sundají, ale běžný zákazník? A navíc je to za tím provazem a tam se přece nesmí - to už by ses dostal na dosah k těm New Classic a to už zavání průserem 8) .

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Slowmeda »

ten obchod a jejich přístup je v tomhle docela průser

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od tomcorn »

Já jsem ale něco jako Sagvan Tofi :lol: , taková bejvalá "VIPka", co už nic nedělá, ale žije z minulosti a všude jí pustěj, já tenhle problém v Akcentu neměl :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od Slowmeda »

tomcorn píše:Já jsem ale něco jako Sagvan Tofi :lol: , taková bejvalá "VIPka", co už nic nedělá, ale žije z minulosti a všude jí pustěj, já tenhle problém v Akcentu neměl :wink:
To my obyčejní neznáme :D :D já sem USA custom slyšel jen zdálky jeden šťouch a pak do Renownů a nějak mi to přišlo stejný, asi by to chtělo pohrát, jenže provaz se sundavá jen pro Sagvany Tofii. Já si totiž hrozně potrpim abych měl prodavače v zadku, proto se mi do akcentu nechce a chodím nakupovat tam, kde jsou na mě hodní :lol:

arno
Diskutér Sféry
Příspěvky: 143
Registrován: 20 úno 2006 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od arno »

thomas69 píše:zdravím. pozná to niekto alebo dokonca to vlastní ?!?!?!? zdá sa mi to dosť vhodné na transpoort, skúšky ... a tak. za každé infoo vopred ďakujem. :roll: :roll:
Příloha flats_lite_800.jpg je dlouhodobě nedostupná.
Jak píše Tomcorn jsou to Arbiter, typ Flats Pro. Já jsem si koupil před 3 lety levnější Flats Lite na rampě hlavně do zkušebny s kapelou, svoji základní soupravu mám ve své zkušebně. Okamžitě jsem zahodil hardwear (šlapku, hh, stojanová ramena), činely a malý buben s držákem. Šlapku, hh a stojan na snare mám navíc ze základní soupravy Gretsch - Gibraltar, DW. Používám snare Gretsch free floating. Činely (Sabian) jsem připevnil pomocí sonoráckých ramen a clampů na rampu, původní držák na malý buben používám na upevnění mixu. Začal jsem to používat i na některá hraní a tak jsem to dovybavil ozvučením, které jsem nedávno vylepšil přidáním selfmade subkicku k velkému bubnu, který je nejslabším článkem z toho zbytku, který jsem ponechal. Když si s tím pohrajeme, tak se to dá poslouchat, navíc myslím, že tomy jsou dost dobré.
Pokud sundám činely, mix a mikráky, tak zbytek odnesu v jedné ruce do kufru oktávie, pak tam hodím hh, snare, činely a drobnosti .....
Pár fotek:
Přílohy
130820081069.jpg

arno
Diskutér Sféry
Příspěvky: 143
Registrován: 20 úno 2006 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od arno »

Ještě jeden pohled:
Přílohy
130820081073.jpg

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

no musím povedať že to vyzerá fuckt geniálne ... v mojom prípade by sa jednallo tiež o sadu kvázi len do "skušobní" ... nakoľko mám viacero kapiel (nechválim sa - nesťažujem) ... píšeš o " selfmade subkicku k velkému bubnu " - ?!?!?!? počul som o tom ale neskúšal ... vyzerá to systém: handmade ... dajaký x" korpus obtiahnutý sieťovými blanami od Tdrum predložený pred bass drum ... to má usmerniť zvuk či čo ?!?!?! nemám s tým žiadne skúsenosti ... takže sorry za blbú otázku ?!?!?!? a hrá ten kopák s tým bazmackom aj live ?!?!?!? alebo je potrebné micro ?!?!?!? :roll: :roll: :roll: :roll:

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Flat Drums ?!?!?!?!?

Příspěvek od thomas69 »

APROPÓ: nerezonuje mocno tá rampa ?!?!?!? ja by som radšej keď tak samostatne kopák .... na statívoch (ktoré zahodím čo najďalej) ........ bez rampy (rampu mám gibraltar v kombinácii s DW) .... alebo je to blbosť ?!!?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“