DDrum - spolehlivost?

Jimmyz
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 05 zář 2007 14:47

DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od Jimmyz »

Myslíte, že je v DDrum nevýhoda, že je to nová značka a že dohromady nikdo neví, kolik toho vydrží, jestli postupem času neztratí uplně zvuk ... ? Máte někdo zkušenosti či názor? Díky za odpovědi

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

Dlouhodobá zkušenost zatím logicky není, ale pokud se nebudeš zaobírat unter-řadami typu Diablo nebo D2, považoval bych tyto obavy za liché a klidně bych věřil, že střední a lepší řady a spol. se časem nebudou nijak zvlášť zvukově měnit :wink:

SWAYT.RH
Pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 18 bře 2007 16:52
Bydliště: Čkyně, Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od SWAYT.RH »

Vcera jsem mluvil se Sladkym - bubenik Torru. A rikal ze je s nima docela spokojenej. Kamik je dealer Ddrumu a byli jsme v K-audiu na predvadecce, kde jsem se ptal na jednotlive rady zlast. Bylo mi receno, ze Ddrumy jsou velice kvalitni nastroj za prijatelne ceny, ale teprve az od střední třídy. Ty ostatni se ani sem nedovaží, protoze neni s nima zkusenost a kvuli reputaci to nechteji riskovat. Takze na zaver je to vynikajici nazor od stredni tridy vys. Jinak http://www.ddrum.com

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

tomcorn píše:Dlouhodobá zkušenost zatím logicky není, ale pokud se nebudeš zaobírat unter-řadami typu Diablo nebo D2, považoval bych tyto obavy za liché a klidně bych věřil, že střední a lepší řady a spol. se časem nebudou nijak zvlášť zvukově měnit :wink:
Tom doufám,že se boudou zvukově měnit :-D že se vyhrajou :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

lukemo24 píše: Tom doufám,že se boudou zvukově měnit :-D že se vyhrajou :D
Já radši značku, co hraje rovnou, bubny nejsou viola a na "vyhánění vlka" není čas :lol:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od milq »

Pekne povedane/napisane :D

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

hele :-D i Mapex se časem vyhraje :D :D takové Oriony za 10 let to musí být masakr :D ale ddrum bubingy taky 8)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

lukemo24 píše:hele :-D i Mapex se časem vyhraje :D :D takové Oriony za 10 let to musí být masakr :D ale ddrum bubingy taky 8)
Mapex nemusí čekat vůbec :lol: Ale chápu, že když sis pořídil ddrum bubinga za dobrý prachy (v porovnání s Tamou starclassic bubinga) s příslibem, že do 10 let se rozehrají, je to marketingově zdařilé :lol:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od Slowmeda »

tomcorn píše: Mapex nemusí čekat vůbec :lol: Ale chápu, že když sis pořídil ddrum bubinga za dobrý prachy (v porovnání s Tamou starclassic bubinga) s příslibem, že do 10 let se rozehrají, je to marketingově zdařilé :lol:
Ne fakt by mě zajmalo jak je to s "vyhráním" dřeva u bubnů

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

"Sednutí" blány, "uzrání" dřeva,.... o tom se dají psát romány. Ale pokud bubny nemají nějaký charakter nové, pak bych se naivně nedomníval, že například kopák začne za rok 2x více basovat :mrgreen:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od Slowmeda »

tomcorn píše:"Sednutí" blány, "uzrání" dřeva,.... o tom se dají psát romány. Ale pokud bubny nemají nějaký charakter nové, pak bych se naivně nedomníval, že například kopák začne za rok 2x více basovat :mrgreen:
Vo sednutí blány něco tušim :mrgreen: ale co to zrání dřeva. Myslím že by se buben mohl kapku oživit. U kytar je to teda tak (podle Humlů) že je důležitá vlhkost která by měla být někde mezi 40-60% pokud je míň dřevo jakožto živej organismus vyschne a přestane znít, doporučuje do těla dávat třeba bramboru nebo tak něco. U bubnů to musí být stejný, brambory tam už mam :D ,pořád, tak snad ještě vyzrajou

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od milq »

Do piana sa dava zavareninovy pohar s vodou...

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od mates »

milq píše:Do piana sa dava zavareninovy pohar s vodou...
Tak tak - mam ho tam taky :)

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

tomcorn píše: Mapex nemusí čekat vůbec :lol: Ale chápu, že když sis pořídil ddrum bubinga za dobrý prachy (v porovnání s Tamou starclassic bubinga) s příslibem, že do 10 let se rozehrají, je to marketingově zdařilé :lol:
Budeš dělat tlaky jo :D :D :D :D :D :D :D podle mě se každé bubny vyhrajou časem! snad každé kromě stagg, každé dřevo pracuje a zraje! a neříkej mě že se zvuk za 5 let hraní nezmění?! ale změní...... ne razantně ale bude lepší........ 8) nebo v to doufám....... vem si 20 let starou kytaru a novou zvuk je dobrej ale to stáří je tam prostě znát, určitě to funguje i u bicích...... :idea:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

:mrgreen:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

:D :D cheche :D :D :mrgreen: :mrgreen:

satano
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2007 21:46
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od satano »

ahojte...neviete nahodou, ci je mozne zohnat niekde v ceskoslovensku DDRUM Dominion Duo Fade (white/black) :?:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

Ahoj,už sem ti písal email. Právě ti zjišťuji co sem jde. 8)

patrikbartizal
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2009 14:02

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od patrikbartizal »

Tak jsem se dnes dozvěděl, že Miloš Meier by se měl stát firemním hráčem DDRUM a právě čeká na novou sadu DDRUM DIOS BUBINGA :wink:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od lukemo24 »

Jo jo, měla by to být pravda, říkal mě to dnes dodavatel, celkem pro mě překvapivá zpráva, ale proti nejsem naopak :wink:

ošťa
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2008 20:56

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od ošťa »

Mohl by tu někdo, prosím, sepsat pro a proti Ddrum Diablo? Konkrétně Punx nebo Player. Jestli máte nějaké zkušenosti přímo s těmito sadami, popř. všeobecně něco o Ddrum budu rád za každou informaci. Díky.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od tomcorn »

lukemo24 píše:Jo jo, měla by to být pravda, říkal mě to dnes dodavatel, celkem pro mě překvapivá zpráva, ale proti nejsem naopak :wink:
A já furt, kdo je od tebe koupil :lol:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od ZRNO »

jedny putovní...... :lol:

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od smurf »

ošťa píše:Mohl by tu někdo, prosím, sepsat pro a proti Ddrum Diablo? Konkrétně Punx nebo Player. Jestli máte nějaké zkušenosti přímo s těmito sadami, popř. všeobecně něco o Ddrum budu rád za každou informaci. Díky.
Nevím, kolik to stojí ani co vydrží, ale tohle je nižší řada, srovnatelná asi třeba se starýma Tama Rockstar, Sonor 100- apod. V dnešní době se korpusy z lípy dávají spíš na začátečnické sety. Takže bych se vysral na značku a design, a radši koupil třeba Mapexy M-Meridian Birch, Tama Superstar, Sonor 2007 a výš. Z D Drum stojí za úvahu teprve řada Dominion. Měl jsem teda jen bubínek, konkrétně Ash (jasan), a velice mě překvapil. Hodně ostrý a přímý zvuk, dost hlasitý. Ideální do tvrdších stylů.

ošťa
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2008 20:56

Re: DDrum - spolehlivost?

Příspěvek od ošťa »

smurf píše: Nevím, kolik to stojí ani co vydrží, ale tohle je nižší řada, srovnatelná asi třeba se starýma Tama Rockstar, Sonor 100- apod. V dnešní době se korpusy z lípy dávají spíš na začátečnické sety. Takže bych se vysral na značku a design, a radši koupil třeba Mapexy M-Meridian Birch, Tama Superstar, Sonor 2007 a výš. Z D Drum stojí za úvahu teprve řada Dominion. Měl jsem teda jen bubínek, konkrétně Ash (jasan), a velice mě překvapil. Hodně ostrý a přímý zvuk, dost hlasitý. Ideální do tvrdších stylů.
Design jde mimo mě. Líbí se mi na těchto sadách, že tomy nemají na kopáku ale připnuty ke stojanům.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“