TRUTH

Odpovědět
jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

TRUTH

Příspěvek od jiricc »

Nevíte někdo něco o téhle značce?Rád si rozšířím obzory.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TRUTH

Příspěvek od Koubas »

vyrábí to dva kluci někde v oregonu z korpusů keller, hrany řežou dost slušně, lakovat a lepit umí taky, měl sem virbl 13x4 a byl úžasnej. docela mi vyhovuje jejich vkus, co se povrchu týče.
Obrázek
jinak jsou snad dost silně nábožensky založený, v mým virblu (kterej teď vlastní bóďa) byl citát z bible, v jejich logu je kříž, kterej má znamenat, že Ježíš zemřel na kříži právě pro tu pravdu... no kvůli pánbíčkářství sem si to nekupoval.

ty dva virbly, co sem u nás v ČR viděl, sem dotáhnul bubeník z Clou, ten druhej byl 13x7 a byl to asi jeden z nejlepších virblů, co sem slyšel a typově mi dost seděl - litý ráfky, 8mm silnej korpus s 10mm prstencema, stříbrnočervenej sparkle s červenou mechanikou a červenej nápínák struníku Trick.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: TRUTH

Příspěvek od gu-staff »

Na jejich škopky hraje třebas bubeník z Enter Shikari, jinak mně se moc líbí systém mušlí na tomhle snaru

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: TRUTH

Příspěvek od Hans-Drums »

Oni všechny ty bubínky jsou zajímavý.Nejvíc se mi líbí asi tohle http://viewmorepics.myspace.com/index.c ... D=32708962 Ovšem raději velikost 13x6.5 Ale je tam i spousta bubínků,co jsou nápadem podobný,ne-li stejný s Orange County..........kdo opisoval? :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: TRUTH

Příspěvek od BóĎA »

ten snare je super, naladit se dá dost variabilně (ale pořád to je 13x4) :) trošku mě ale mrzí, že už na něm neni ta sparkle fólie :(

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TRUTH

Příspěvek od Koubas »

no to byla vyloženě chbya, z custom bubnu se stal kousek nábytku, btw. pink sparkle už se nevyrábí, aspoň co já vim.
jinak u toho bubnu sem právě miloval, že když sem povolil dost struník, hrál fakt hutnou ránu, stačilo přitlačit páčku a měl sem ostrou prdu na krev z uší. samozřejmě ale neměl tkový tělo a tolik mi ani nezvonil jako 14x6,5 starclassic, ale ten je fakt dvakrát takovej. ten Truth se dal dát sympaticky nízko

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: TRUTH

Příspěvek od Marvin »

Koubas píše:ty dva virbly, co sem u nás v ČR viděl, sem dotáhnul bubeník z Clou, ten druhej byl 13x7 a byl to asi jeden z nejlepších virblů, co sem slyšel a typově mi dost seděl - litý ráfky, 8mm silnej korpus s 10mm prstencema, stříbrnočervenej sparkle s červenou mechanikou a červenej nápínák struníku Trick.
:-] Ten mam ted jako hlavni snare (teda ten 13x7). A nemuzu si stezovat...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TRUTH

Příspěvek od Koubas »

kdybys ho chtěl za pár let prodávat, tak se určitě ozvi.

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: TRUTH

Příspěvek od Marvin »

8-) Budes prvni, kdo se to dovi. Ale muj problem je, ze vetsina veci, kery si kdy poridim neputuje uz nikdy nikam dal. Nebot to vsechno rozbiju :-/

ošťa
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2008 20:56

Re: TRUTH

Příspěvek od ošťa »

Ty jejich sady jsou fakt nádherný.

http://www.truthdrums.com/truth/?page_id=1360

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: TRUTH

Příspěvek od v.pe3k »

ošťa píše:Ty jejich sady jsou fakt nádherný.

http://www.truthdrums.com/truth/?page_id=1360
Sady sou to velice pekne, ale strasne by me zajimalo jak asi zni ty sady, kde je korpus drevo-plast-drevo, jako je treba hned na prvnim radku ta ctvrta sada(cerveno-zelena)... A taky jak se to vyrabi...jak to drzi pohromade?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TRUTH

Příspěvek od tomcorn »

lepidlem :mrgreen:

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: TRUTH

Příspěvek od v.pe3k »

Dobry to me taky napadlo :D , ale to tam prece musi byt nejak vsazene to drevo do toho plastu, nebo naopak, a pak slepene, aby to melo alspon nejakou pevnost. Ovsem jestli se lepi jen ta celni ploska siroka rekneme 8mm....tak to musi byt ultrasupermegabrutal lepidlo, aby se to za chvilku nerozsypalo jak lego..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“