doppler dynamic live

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Ten original je nejvyšší a opera pod nima?Nebo jak to maj....zajimavý jak maj širokej sortiment a že tady neznám moc lidí co by měli třeba blány,nebo stojany Tamburo... :(

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »

Nabizejí je za stejnou cenu i v těch rozměrech, jaký ty chceš. Tak to zkus přeobjednat...

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Atlet píše: Jo, na ty rampe to vypada obvzlast dobre. To je koncert v Pekarne, ze jo ? :)
Origoš šroťák od těhle Tambur hraje dost solidně, a ty přechody úplně rvou srdce z těla !!! Tyhle bubny si jednou musim koupit..
Spíš by mě zajímalo, jestli jsou lepší ty Tambura nebo třeba Sonor 3005....

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Karloska:
Srovnáváš Hrušky s Kukuřicí plannou!!!!
Máš štěstí že jsem právě v kurevsky požehnaném, stavu, jinak bych byl asi sprostej. Ale je to něco jako by jsi srovnával Recording vs. Cabria.
Tak asi tak 8)

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Hi .. :( tak promiň, nevěděl jsem se to. Prostě jde vo to, že ještě musím sníst hoooodně polívčičky, abych tomu trošku rozuměl a takovýhle pro vás "blbé" otázky nepokládal .... :wink: :wink:

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »

Už ti ty Dopplery přišly? Jak to hraje?

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

su s tym trochu problemy, lebo som to preobjednaval na ine priemery a este som preobjednal na tie exklusivy. a este k tomu sa to robi len na zakazku, takze to cosi potrva. k tym exklusivom tolko, maju lepsi HW masivnejsi, je zlaty a su brezove. ponukol mi ich len o 5K drazsie, no neber to... urcite sa ozvem malo by to byt na buduci veekend. ak nie, tak ma ojebal o zalohu. no uvidime, aspon to nieje 40.000 ako kolega za tie pacifiky

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

bicie prisli do hamburgu a vraj boli rozbite. vrati mi zalohu.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Hmm myslím, že mohu zařadit podle toho co povídáš bicí Doppler na černou listinu hned za Staggem:)

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

toto forum ma asi koniec. zajtra idem kupit yamahy stage customy

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

bubnos píše:toto forum ma asi koniec. zajtra idem kupit yamahy stage customy
a proc ne ty Tamy Artstar?

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Jak mas Morphe ty tambura, tak myslis ze treba z DW by jsi vymacknul nejaky podstatne zajimavejsi zvukl ? Popravde jsem toho moc nazivo neslysel, ale ze Tvych drivejsich nahravek mam pocit ze jsem alespon na prijemneji znejici tomy jeste nenarazil

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Psyker píše:Jak mas Morphe ty tambura, tak myslis ze treba z DW by jsi vymacknul nejaky podstatne zajimavejsi zvukl ? Popravde jsem toho moc nazivo neslysel, ale ze Tvych drivejsich nahravek mam pocit ze jsem alespon na prijemneji znejici tomy jeste nenarazil
Ano, ty tomy jsem slyšel taky na vlastní uši a musím podotknout, že hrajou masérsky jako prase ....

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

DW je úplně někde jinde, jak barvou, tak tím jak se dá se zvukem pracovat.
Tamburo je pro mě opravdu úžasnej nástroj se super zvukem, není problém jít do studia, mít za chvíli nazvučeno a vědět že z toho bude dobrej zvuk...

Ale DW jde dál, na to jak jsou ty bubny malý a lehký tak mají úžasnou barvu a hutnost toho zvuku, je to fakt nesrovnatelný (americkej zvuk je v hodně věcech charakteristickej), v srpnu stály moje tambura vedle DW a tam to bylo jasně slyšet!!! Tamburo dobrý :oops: ale DW je z jinýho světa!!!

Snad někdy budou ...

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: doppler dynamic live

Příspěvek od bubnos »

Takže po predaní mojich starých Tama Artstar ES made in japan, ktoré som strelil nakoniec za 8500 Skk som si zadovážil cez Ebay sadu Doppler Dynamic Live, 20,10,12,14. Na moje milé prekvapenie lakovaný celojavor je naozaj dobrá voľba, aj ked to nieje od nejakej preferovanej značky. Bol to troška risk, ale oplatilo sa to, keďže som ich kupil za 500 euro. Troška smola pri kúpe, lebo keď som ich plný nadšenia doma rozbalil tak, som prišiel na to že snare a tom 10 som mal v inej farbe, čo by som prežil, keďže som ich ani nemienil používať, ale obruče na kopáku som mal tiž v inej farbe. Po reklamácii mi dali v novej farbe len tom 10, lebo snare a ani obruče už v tejto farbe nemali. 4o je smola lebo po naladení snare som bol velmi spokojný. Najvačšia nevýhoda bola, že som musel ísť dva krát do Viedne. Ale zas boli seriózni a dali mi k tomu jeden stojan na činel , stojan na hh a jeden snare brass grátis. Takže po prepočítaní nákladov som na tomto nedorozumení zarobil asi 5000 SKk.
Farba je gold sparkle, takže na prvý pohlad si ich može niekto zmýlit aj s amatkami, ale HW je čirny, čím tie bicie dostali naozaj dobrý dizajn. Čo sa zvuku týka, tak zatial som tam nechal prevozné blany, keďže sú to blany kvalitatívne porovnateľne s pinstripe. Zatial som velmi spokojný, dokonca pri dobrom vyladení kopáku má basovejší zvuk ako moja stará 24". Prechody hrajú pekne, teším sa keď sa na nich bude nahrávať. Kotlík 14" síce nieje moja stará 16" ale no zmieril som sa... Ale keď nahodím nové blany, tak dúfam že sa to ešte vylepší. Čo sa Hw týka, tak možem povedať len to že zatial drží, a dúfam že niečo vydrží. Stojany sú najvyžšej rady, ale noname taiwan, takže to bude asi nutné za nejaký rok dať preč. Ale ak niekto nemá dosť penazí na bicie, a má dosť času, tak sa oplatí sledovať ebay a objednať si túto sadičku. Ak by niekto chcel vyskúšať, tak sa može u mňa zastaviť :-) To by bolo asi všetko keep rockin

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: doppler dynamic live

Příspěvek od bubnos »

no tak ja som ich kúpil asi pred rokom, priemery 20,10,12,14,14 za 500€ aj s HW cez ebay. Zvukovo som s nimi maximálne spokojný, kazdy kto na tom hral maximalna spokojnosť. Zvukárom sa to dobre zvučí, kopák aj bez trigrovania velmi dobrý zvuk, nahral som na nich polku naseho cd , (prvú polovicu som ich ešte nemal, co je skoda je troska rozdiel medzi zvukmi). Na nič niesú používané sample, zvuk je originál. Dobre ich počuť v songe HRA (dalej su na nich nahrate songy klietka, laura, aaa, v tme ) na cd, ktoré si môžte zadarmo stiahnuť na http://www.wadda.sk ,alebo vypočuť. Čo sa HW týka, tak nieje to zrovna najlepši HW na svete, ale dá sa, mám ho rok, prežil aj skok speváka do bicích, takže až taká sračka to nie je. Jediné čo ma nasralo bolo že ked som ich kupoval som pre ne musel ist do viedne, a tam som skontroloval len počty kusov. ked som ich doma rozbalil prišiel som na to, že polka bicích je inej farby. tak som sa musel vrátiť, ale revanšovali sa mi tak že mi dali mosadzný snare navyše, stojan 2-nohý na HH a rameno na činel, takže sa mi cesta viackrát vrátila. Dokúpil som ešte chinu a crash zhruba po 30€, ale tie sa rozbili velmi skoro, takže nič moc kúpa tie činely. teraz sa dajú kúpiť za 1150€ je to dobrá kúpa, len si treba skontrolovať farby. Dokonca dobre hrali aj s prevoznými blanami.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“