Orange County Drums

con40

Orange County Drums

Příspěvek od con40 »

co vravite na ocdp?__www.ocdp.com__Co to je za drevo?Da sa to prirovnat k nejakym viac dostupnym bicim?dakujem

con40

Příspěvek od con40 »


Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

to je zakázková specialitka - těžko to můžes k něčemu přirovnávat :)

con40

Příspěvek od con40 »

takze je to to najlepsie?:)a este sa chcem spytat na ten pruhledny material?co to je?bicie vyrobene z toho materialu su dost drahe..

luda
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 01 zář 2003 00:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luda »

Ze zahranicnich for jsem nabyl dojmu ze OCDP jsou pomerne drahe (zakazkova vyroba), maji pekny design, ale zvukovou kvalitou nevybocujici z nejvyssich rad konkurencnich znacek. Mam dojem ze na ne hraje bubenik z Blink 182 (Travis Barker) - to je velice casto slusne flamewar tema, jedni ho nesnaseji a druzi zboznuji :) To je tak pro uplnost.

con40

Příspěvek od con40 »

ano hraje na ne Travis...neviem..Travis je vyborny bubenik..v punkovom rebricku je povazovany za najlepsieho aj ked si myslim,ze su aj lepsi bubenici hrajuci punkrock..Travis hraje vsetko-latin,jazz,punk,hh..A este som nedostal odpoved!:)-Ta priesvitna hmota!!-CO JE TO ZA MATERIAL? http://www.ocdrum.com/drums/image.php?i ... =161&t=174

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

máš to tam napsaný: dřevo, akrylát, dřevo - takže nějaká normální hnusná akrylátová patlanice, nebo normální plexisklo - prostě fujtajbl prvotřídního kalibru.

baskeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 328
Registrován: 23 pro 2003 22:46
Bydliště: Praha,Kynšperk nad Ohří

Příspěvek od baskeez »

Na OC drums hraje mraky lepších lidí než Barker,stačí se na tý www kouknout do sekce "artists" 8)

Maik
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 18 dub 2005 17:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maik »

do toho průhlednýho rytmičáku můžeš zavřít myš, dělat na něj nějaký ty víry a koukat jak myška tancuje.

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

když už Orange County Drum ... Taky jsem kdysi koukal na americký fórum - http://www.mxtabs.net a většina lidí tam tvrdila, že tahle značka je přeceňovaná a předražená. Na tý stránce se dali stáhnout videa z veletrhu NAMM, myslim, že jsem je sem i dával. ... No a hrajou docela dobře ... Kdybych nevěděl co s prachama, tak bych si je koupil :D , ale tuhle otázku zatim neřešim ... :(

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

cau con40 nepredaval som ti nieco alebo nechcel alebo ty mne lebo som asi mal mejla od teba. tu prezyvku isto poznam...

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

to som pisal ja...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

No jo, jenže když už si koupíš OC Drums tak si pak musíš koupit ještě OC Choper a bůh ví co ještě :lol:
Stejně se si koopiš basixy nebo bubny do 40000,- a budeš mít vystaráno :D

con40

To bubnos

Příspěvek od con40 »

Nazdar..Neviem..asi pred rokom,rokom aj pol som kupoval icie..stare amatky...tak neviem..mozno si nieco ponukal:)Som z KE

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

zdar páni bubenící tady je par "kitů" od Orange... sou tam i zvukoé ukazky...detailní fota atd..... mno a je tam i par dalsich "znacek co jsem doposud neznal :oops: tak se mrknete http://www.indoorstorm.com/store.php?ma ... =71&page=1

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »

Jojo, některý ty RMV sady znějí fakt vymazleně :roll:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

přesně tak, RMV kity se dělaj z nějakýho jihoamerickýho dřeva, neni to javor ale je to hodně podobný, už po tý soupravičce pokukuju asi dva měsíce :roll: :roll: takovej kopáček 20x18" v sadě "studio-kit", hmmmmmmm

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »

Ne ebayi se občas objeví a za pár šupů (čti několik desítek tisic) :) Teď koukám, že nový se tam prodávaj za 1200 doláčů....to je dost málo, ne?

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

právě že je to málo, protože vůbec brazilci a tahle jihoamerická chátra dělá moc pěkný bubny a za rozumný prachy!!!! na jejich strábkách je test z modern drummeru a vyšli tam tyhle škopky docela pozitivně, ale taky sem v modern drummeru nečet recenzi, kde by napsali, že ty škopky jsou vyloženě špatný....
no jo no, holt někdy se značka platit nemusí.

Basta
Diskutér Sféry
Příspěvky: 140
Registrován: 11 črc 2003 09:33
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Basta »


sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

hehe zrovna jsem na ně koukal :lol:
no jo jenže já musim koupit opravdu pořádnou stoličku a nějaký plechy.... pak bych se musel zbavit těch PDPéček a pak, pak bych si dal nějaký lahodný drink v příjemném prostředí eeeeeeeee totiž chtěl bych je moooc!!!! ale furt mám problém s elektriše škopken, sem minule vyzkoušel yamahu DTX II a fakt mě to nasralo, nereálněj odraz, prostě se to chová jinak než akustický bubny, ale jak to pořešit jinak?.......
v novým modern drummeru je nějaká reklama na play loud and sound silence nebo tak nějak, nějaký udělátko který položíš na bubny a hraje o potichu.....ale nějak o nechápu, musím to najít amrknout na odkaz....

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Orange County Drums

Příspěvek od Hans-Drums »

Zdravím,nikde jsem tu nenašel (a dost mě to překvapilo) že je tu hrozně málo o týhle známý značce.Zajímá mě,jaká je šance na pořízení týhle značky.Jednou,až na tom budu finačně jinak,tak bych je bral hned.Tuším,že cenově budou hooodně vysoko,ale nemám představu.Jakej máte na OCDP názor Vy?
Naposledy upravil(a) Hans-Drums dne 19 kvě 2020 20:02, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Nalezeno příslušné téma ;-)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: orange caunty drums

Příspěvek od Koubas »

na svých stránkách budou mít jistě ceník, ale bude mít dost velký rozpětí podle finishe a všech blbinek. já si myslim, že za kopák, tom, floor tom a snare v nejjednodušším provedení se pod 4000 dolarů nedostaneš, v americe jsou levnější Starclassic Bubinga i nejlevnější DW.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: orange caunty drums

Příspěvek od Hans-Drums »

Jo,našel jsem ceník.Za soupravu přesně podle svých snů (Rozměry,materiál,barvy,atd.....) Bych dal ve verzi Typ1 91000,- A v nejlepší verzi Typ5 159000,-

raduz
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 444
Registrován: 31 kvě 2006 23:41
Bydliště: západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Orange County Drums

Příspěvek od raduz »

včera jsem si zahrál na rytmičák ocdp, s velkými ventilačními otvory..bal jsem vpodstatě zklamanej, ale zřejmě to bylo dost laděnim...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“