Sleishman

Bořejk
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 01 dub 2007 19:18
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od Bořejk »

Díky;-) Jinak rozhodně netvrdím, že collectory jsou špatný bicí, jsou luxusní a chápu, že mnoho lidí fascinují. Ale je to věc názoru, já se holt vždycky radši vydával spíše alternativnějšími směry:)

Márty
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 črc 2011 13:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od Márty »

Čautě všem, tak jsem se náhodou dohledal týhle diskuze. Jsem majitel těch třetích Sleishmanů. Pár fotek najdete tady http://muky.rajce.idnes.cz/Studio_Brno/ a nebo i v jiných složkách.
Korpusy hrajou opravdu skvěle. Velký atak, krásná barva tónu, ale jsou náročné na ladění. Menší nevýhoda je v tom, že při silovější hře nedrží ladění, což nejvíce platí u snaru, hraného o ráfek. Uvažuji, že použiju zámky na ladící šrouby. Každopádně mám vystaráno stejně jako, Bořejk :)

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od VladikS »

Tak to je zajímavý s tím laděním, protože pokud si dobře pamatuju, tak v promo videu byla uváděný jako jedna z největších výhod absolutní jednoduchost ladění...že s tim můžeš v podstatě kroutit jak chceš a furt to hraje, protože se napnutí roznese na obě blány...
Naposledy upravil(a) VladikS dne 26 črc 2011 19:40, celkem upraveno 1 x.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od tomcorn »

Já bych v "promo videu" ani nečekal, že mi řeknou zápory té technologie :lol:

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od VladikS »

No tak to je jasný :-), ale když to uvedou jako jednu z výhod systému a přitom v reálu jsou na ladění náročnější než normální bicí, tak to není úplně OK ne? :-)

Márty
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 črc 2011 13:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleishman

Příspěvek od Márty »

Noo nevylučuju možnost, že jsem to jelito já :roll: ale když laděním najdu tu polohu, kdy ten buben pro mě hraje nejlíp (ano, tenhle proces je myslim opravdu jednodušší, než u klasik mušlí), tak potom stačí otočit jedním šroubem o čtvrt otáčky a je to celý v kopru, právě proto, že to funguje zároveň na obě blány... Kolikrát už jsem chtěl do snaru navrtat normal mušle kvůli tomu :mrgreen: :?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“