DC Drums

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

DC Drums

Příspěvek od Slowmeda »

Tak v Drumcenteru jsme zahlídl první český custom výrobky http://www.drumcenter.cz/eshop/view-32.html
Paráda je, že i náš malej stát, má svého teď už "výrobce", obdivuji vůli dát to dohromady s vlastním HW a do budoucna držím palce

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od Žilkoslav »

Ty modrý jsou krasavci, vypadají luxusně. Pomerančová je taky nóbl.
Jsem zvědavý na další kousky. :)

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Týýýý woéééé, tak to je mazec!!!! Jsem zvědavý, co na to anti-DC remcálkové, tohle zrovna nevypadá na nějaké garážové pizdokutilství...
Mmch, ty mušle mi dost připomínají Ddrum Dios. Ale každopádně vypadají maximálně luxusně. A docela zajímavý rozměr kopáku, 20x20, nemýlím-li se, hihihi...
:P

gudrum
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 17 dub 2005 23:53
Bydliště: Šilheřovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od gudrum »

Příští týden se v DC stavím a doufám, že si do nich budu moci bouchnout. Zajímal by mě budoucí program, takouvou sadu 22, 10, 12, 14, 16 bych rád taky zkusil, a kdyby hrála podle mých představ ......

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: DC Drums

Příspěvek od Koubas »

u DC měla si myslim většina lidí problém s úplně něčim jiným. to, že umí dělat bubny, je jasný. ta modrá je super, taky se mi líbí, že je to bříza.

ty mušle jsou stejný jako na Ddrum Dios a spoustě jiných bubnů, hlavně od custom značek. dobře se to shání, vypadá to dobře a hlavně to má minimální kontakt s korpusem.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od tomcorn »

Koubas píše:.... a hlavně to má minimální kontakt s korpusem.
Nevím, jestli má cenu řešit "kontakt" s korpusem (tuplem když to drží na dvou šroubech/dírách :D) , třeba DW mají mušle jak sluchátka na traktor a že by to nějak bránilo rezonanci... :wink: Dle mě jsou tube lugs tedy hlavně krásné a spolehlivé.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od Drumman »

Pristi tyden tam jedu tak si je hned okoukam :-) hodne se mi libi ale cerna je cerna :D

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Koubas píše:u DC měla si myslim většina lidí problém s úplně něčim jiným. to, že umí dělat bubny, je jasný. ta modrá je super, taky se mi líbí, že je to bříza.

ty mušle jsou stejný jako na Ddrum Dios a spoustě jiných bubnů, hlavně od custom značek. dobře se to shání, vypadá to dobře a hlavně to má minimální kontakt s korpusem.
Jistě, hodně se tu řešilo použití, ehm, špatného, ehm, "materiálu", totiž DW :lol: , někdo to holt pojal jako svatokrádež. Ale i když s tím nesouhlasím, chápu, že to prostě asi někomu vadilo (zásahy do originálu, skládané sady atd....). I když já si furt myslím, že hlavně záleží na tom, zda to hraje, už bych to tu neřešil.
V dnešní době se už DC repasemi DW údajně nehodlá dále zabývat, a tohle je asi odpověď na otázku "proč"! Každopádně, zatím jsem měl tu čest vidět na vlastní oči pouze ten bubínek s olivovou dýhou, a myslím, že laťku nasadili tentokrát hodně vysoko, zpracování absolutně profesionální, jak říkám, prostě luxus, který si určitě v ničem nezadá s ostatními světovými custom dílnami. A to všechno u nás, v té naší malé zemičce, v té naší prťavé Opavě - to mně, zcela bezděčně, naplňuje pýchou a hrdostí. Sice jedna vlaštovka jaro nedělá, ale myslím si, že mají našlápnuto správným směrem. Jen tak dál!

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Drumman píše:Pristi tyden tam jedu tak si je hned okoukam :-) hodne se mi libi ale cerna je cerna :D
No, si myslím, že černá bude hrát stejně, jako třeba modrá (i když sakra, jak to bylo s tou černou, co pohlcuje.... :lol: ). Ale myslím, že když bys měl konkrétní požadavek, podepřený dostatečným množstvím financí, a podařilo se ti p. Honajzera překecat do stavby custom sady pro tebe, volba barvy by byla samozřejmě součástí objednávky, takže tohle bych neřešil.
OT: Mmch, já mám k černým bicím tak trochu despekt, protože černá barva je natolik profláklá, že se v ní dělá všechno, tedy i ty nejlevnější shity typu Stagg, apod. A z laického pohledu, když uvidí někdo DW v černé barvě, je mu to fuk, protože mu to nic neřekne, narozdíl od sady v nějakém pěkném efektním laku, který zaujme už na pohled.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od Drumman »

smurf píše: No, si myslím, že černá bude hrát stejně, jako třeba modrá (i když sakra, jak to bylo s tou černou, co pohlcuje.... :lol: ). Ale myslím, že když bys měl konkrétní požadavek, podepřený dostatečným množstvím financí, a podařilo se ti p. Honajzera překecat do stavby custom sady pro tebe, volba barvy by byla samozřejmě součástí objednávky, takže tohle bych neřešil.
OT: Mmch, já mám k černým bicím tak trochu despekt, protože černá barva je natolik profláklá, že se v ní dělá všechno, tedy i ty nejlevnější shity typu Stagg, apod. A z laického pohledu, když uvidí někdo DW v černé barvě, je mu to fuk, protože mu to nic neřekne, narozdíl od sady v nějakém pěkném efektním laku, který zaujme už na pohled.
jo jo chapu te taky uz bych znova nesel do cerne :D jde na tom videt kazde smitko prachu :D takze bud nejakou peknou peret treba tu krasnou barvu co ma Bary na saturnech to je luxusni :P

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Drumman píše:jo jo chapu te taky uz bych znova nesel do cerne :D jde na tom videt kazde smitko prachu :D takze bud nejakou peknou peret treba tu krasnou barvu co ma Bary na saturnech to je luxusni :P
Já mám ten samý sparkle fade na svých Saturnech, akorát v modré. Hmmm, nestěžuju si :D . Z DC bych byl spokojený taky s těma modrýma. Prostě, modrá je dobrá!

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: DC Drums

Příspěvek od Koubas »

no hele, já měl laciný exporty v černý folii, teď mám artstary v černým laku, bral bych jakoukoliv jinou barvu kromě vínový, ale je pravda, že ten lak vypadá prostě úplně jinak. dobrou soupravu poznáš i v blbý černý.

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Samozřejmě, já mluvil o prvotním dojmu na laickou veřejnost. Taky by mi nevadily třeba DW v piano black, ještě nedej bože se zlatým hardwarem :D . Já měl jen na mysli, že mi ta černá přijde už trochu okoukaná, a protože na bicích vypadá dobře, a tak nějak "rockersky", serou je výrobci na všechny bubny, i na ty, co už ani bubny nejsou. Ale to je zas i věcí marketingu a z hlediska prodejnosti je to správně.
A netvrdím, že by mi kdy černá vadila, M birche jsem měl taky v černé. Hlavně bicí jsou na hraní, ne na koukání, z pohledu muzikanta je to úplně jedno.

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: DC Drums

Příspěvek od Vozka »

Když jsme u těch barev, ta oranžová souprava se mi sice moc líbí, ale nezdravě to připomíná tu škaredou oranžovou fólii, ve které se prodávaly amátky :))

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od Vojta Horák »

Kdyby ta černá byla krapítek světlejší, aby vynikla lehce kresba dřeva a pořádně se to blejskalo, trefilo by mě, že nemám prachy.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: DC Drums

Příspěvek od RadimCep »

Třetí přírůstek... Nádhera... :)

http://www.drumcenter.cz/eshop/dc-drums ... 66035.html

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od ToP »

já jsem teda zkoušel ty první, jak měly vysoký obruče ala kopák i na kotlech a znělo to výborně, tak snad i tohle bude znít pěkně.
Ale spíš k názvu - nevíte řešilo už se někde, proč se to jmenuje DC drums, když DC je podle mě DrumCenter.... DrumCenter Drums? Nechtěj si dát rozumnější název? Nebo se chtěj hvězdně bratříčkovat po boku Drum Workshop?

Bohuš
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 16 pro 2009 20:41

Re: DC Drums

Příspěvek od Bohuš »

To TOP: proč řešíš věci, které se tě netýkají, například název těch bubnů, copak ti to přísluší ? Se starej o svý, né ? :D

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: DC Drums

Příspěvek od RadimCep »

Drumcenter Drums je divný.. DC Drums je pěkný.. A když to dělají v Drumcentru tak to musí být takto...

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od ToP »

Bohuš píše:To TOP: proč řešíš věci, které se tě netýkají, například název těch bubnů, copak ti to přísluší ? Se starej o svý, né ? :D
to ses přihlásil na Sféru, aby ses staral ty o mě? Starej se o sebe frajere!

Bohuš
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 16 pro 2009 20:41

Re: DC Drums

Příspěvek od Bohuš »

To TOP: proč jsem se já přihlásil na Sféru je opět moje věc, nikoliv tvoje, to by ti mohlo dojít ! Já se se o sebe starám, to mi věř, jen jsem se tě pokusil slušnou formou upozornit na to, že řešíš něco, co ti nepříšluší, o čemž není sebemenších pochyb. Docela mě překvapuje jak rychle jsi se mnou hotov v jedniné větě. Přemýšlej, než něco napíšeš, naopak to bývá většinou na h...o

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Ale klucýýý... :roll:

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: DC Drums

Příspěvek od Olsztyn »

Bohuš píše:To TOP: proč jsem se já přihlásil na Sféru je opět moje věc, nikoliv tvoje, to by ti mohlo dojít ! Já se se o sebe starám, to mi věř, jen jsem se tě pokusil slušnou formou upozornit na to, že řešíš něco, co ti nepříšluší, o čemž není sebemenších pochyb. Docela mě překvapuje jak rychle jsi se mnou hotov v jedniné větě. Přemýšlej, než něco napíšeš, naopak to bývá většinou na h...o
krásně si se zapsal

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od Slowmeda »

Já myslim že spekulace nad názvem je v pořádku, proč bychom to v dobrém slova smyslu nemohli probírat, nikoho tím nepomlouváme ani neurážíme, s klukama v DC se znám osobně a myslím že by jim to nevadilo, i tohle je to tiž reklama. Tak nic nehroď a přidej se k diskuzi bez útoku, nebo si mysli co chceš a piš to třeba obecnější formou.

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Drums

Příspěvek od smurf »

Já myslím, že sféra je DISKUSNÍ fórum, takže nemyslím, že je důvod někoho hned osočovat a umlčovat, když zveřejní svůj názor, byť teda určitě značkou DC nedisponuje, a tudíž mu to "nepřísluší". Kdyby takto reagoval každý, tak už by jaksi nebylo, ehm, o čem diskutovat...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní značky“