Prosim o radu Zildjian K

Odpovědět
Tomokrsiak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 říj 2007 16:08

Prosim o radu Zildjian K

Příspěvek od Tomokrsiak »

Chcem sa opytat odbornikov, rad by som kupil pre svojho otca cineli zildjian K, crash16 a 18, ride 20, hihat 13, viem ze je to hlupost kupovat bez vyskusania ale kedze ina moznost nieje ktore s danych by ste odporucili, kazdopadne by som chcel aby boli medium, on hrava v kapele kde hraju country, pop, taka zabavova kapela. Nechcem mu kupit smejdy preto som vybral K-akcka, dakujem za akekolvek rady.
tomas

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Tome, asi nehráš na bubny..že? :) Nápad je to krásny, zo syna, kt. mi kúpi K čka by som mal radosť, lenže kupovať to naslepo cez net (dúfam že som to správne pochopil) je tá najväčšia hlúposť na svete.. Prečo, je na dlhú debatu.. Ak si z BA, pošli kontakt cez SZ, môžme sa stretnúť a rád Ti pri shopingu pomôžem.

Tomokrsiak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 říj 2007 16:08

Příspěvek od Tomokrsiak »

Ano mas pravdu bubenik niesom som zvukar viem ze je to hlupost kupovat cez net, ale kedze zijem v zahranici tazko mi je stretnut sa s otcom a dat mu vyskusat si cineli, ja mam vela cinelov napocuvanych, so zildjian sa mi najviac pacia K custom, ja som len chcel len nejaky vacsinovy nazor, ze tie ano tie nie, mne o cenu nejde ale o zvuk pozeral som aj zostavy profesionalov a aj podla toho sa orientujem.

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Nepovazujem sa sice za odbornika, ale doporucujem ti to co mam dlhsie odskusane, vid. moj profil...s tym, ze namiesto toho Dry rajdu bud K Custom Dark Ride 20 alebo K Ride 20.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2 Tom: Rozumiem, tak potom to vidím na osobný výber podĺa vlastného ucha (ak si zvukár, nemal by byť problém). Na rady po nete a setupy profíkov nedaj (to je iná debata, :D ), každý kus hrá inak a nenájdeš 2 rovnaké crashe.. Treba len, aby "ladily spolu",Hodně zdaru! :D e.

Tomokrsiak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 říj 2007 16:08

Příspěvek od Tomokrsiak »

ano viem je to tazke, kazdy cinel je svojsky ja mozem si tu vyskusat cinel, alev ked ho objednam cez net tak mi pride s inym zvukom. mozno sa mi podary najst to spravne co potrebujem, a dufam ze otec bude spokojny, doteraz hral na paiste, ale zmena mu nezaskodi, alebo si ich vyberie vo Frnkfurte na vystave Musik messe tam sa mame stretnut takze mozno to nakoniec dopadne dobre, zatial dakujem za rady. tomas

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Tak vo Frankfurte sa potom stretnime, chodím tam pravidelne prvý deň veltrhu..! :D Pokecáme, dáme weizen, a tak..keď to bude aktuálne, kľudne sa ozvi cez mail.. Zdar! :)

Tomokrsiak
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 říj 2007 16:08

Příspěvek od Tomokrsiak »

Tak to je super, urcite sa ti v marci ozvem pred vystavou a stretneme sa, moj otec sa stebov rad porozprava, on je bubenik uz vyse 30 rokov bude rad ked mu poradis. zatial dik s pozdravom tomas

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Co se týče crashe, tak se mi moc líbí (překvapivě to, co mam) 16" K Custom fast crash. Název ho dobře charakterizuje, má rychlej atak, rychle odstoupí, nedělá zbytečně dlouho bordel. Ale je to těžký takhle radit, když to kupuješ pro třetí osobu a každýmu se líbí něco jinýho.

Odpovědět

Zpět na „Zildjian“