Zildjian Avedis

Odpovědět
FIRE
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 21 led 2008 22:57

Zildjian Avedis

Příspěvek od FIRE »

Co myslíte o téhle sadě činelů http://www.thomann.de/gb/zildjian_avedi ... al_set.htm
Nebo mi doporučíte něco jinýho :idea: ? díky :D

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od DoktorJazz »

no, ze sou to jedny z nejuniverzalnejsich cinelu, takze co ti muzem doporucit? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Koubas »

činely jsou to parádní, univerzální jsou hodně, pro hodně lidí můžou bejt ještě univerzálnější A Custom, což je nablejskaný to samý, vzhledově i zvukově. každopádně jsou to činely, který se dobře kupujou i z druhý ruky, protože si je většinou kupujou muzikanti (myslim opravdový) a dobře s nima zachází. viděl jsem nedávno třeba pár kousků fakt za hubičku v komisním prodeji v akcentu (3500 korun za zánovní 16" thin crash).

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od premik »

Výborné činely,hihat new beat je mňamozní,Také je používám.Doporučuji

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Woody »

mam 16" medium crash a je výbornej...tady prostě nemůžeš sáhnout mimo :wink:

FIRE
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 21 led 2008 22:57

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od FIRE »

díky za ujištění, jdu do nich

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Bloksic »

Rok a půl mám Zildjian Avedis A paper thin crash, koupil jsem ho za 2000!!! v naprosto perfektním stavu a nedávno jsem si vzkoušel hajtku A Fast-Hat 14 sound edge a nechci už nic jiného. AVE Zildjian

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od bub7 »

Koupil jsem naslepo 10" splash Zildjian avedis. Vžycky jsem chtěl činel od zildjianu, asi kvůli tomu renomé. Je to dobrej činel, pěkně zní. Ale přiznám se, že jsem od toho čekal víc. Slyšel jsem takovej názor, že zvuk činelů z řady avedis člověk docení až po nějakém čase hraní. Co si o tom myslíte?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Koubas »

každej Zildjian, co sem měl se mi vždycky líbil až po nějaký době a ještě víc s kapelou. jediný, co se mi líbilo hned, byl a custom crash. jak jsem třeba neměl ze začátku rád K/Z hajtku, tak dneska si myslim, že je úžasná a kupoval jsem kvůli ní heavy paisty.

Drumer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 29 srp 2006 21:14
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Drumer »

bub7:no to je pravda,koupili jsme ted do kapely sadu Zildjian A a i když jsou medium tlouštka,mam pocit jako by byly heavy :) .Těším se až se rozehrajou a trochu "změknou". :)

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od bub7 »

A abych se přesvědčil úplně, koupil jsem starší avedis ride a ten je super na první ot'ukání.

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

To já si brousím zuby na tohodle krasavce :D http://www.aukro.cz/item1055971439_cine ... ml#gallery

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od v.pe3k »

Hi - hat Zildjian A New Beat 14"
mate jeste nekdo zkusenosti s touhle hi-hat? Premyslim o ni(starsi model) a nez si ji pujdu osobne vyzkouset, tak bych rad slysel vase nazory, moc sem toho na sfere o tomto typu nenasel, akorat Premik pise ze je mnamozni :) . Da se verit zvuku ktery je na Zildjianovskych strankach?..Je to alspon trochu podobne?

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od Jan »

Jsem překvapen, že jsem tady tu hajtku ještě nepochválil. Je špatně dostupná v mém oblíbeném průměru 13", proto mám jiné, ale New Beat je trvale jedna z mých nejoblíbenějších. Má spíš syčivý zvuk s krásným konkrétním chickem, ostatně ten vzorek na zildjian.com je dost věrný. Nebojím se doporučit.

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od v.pe3k »

Jeste sem nasel zvukovou ukazku u Thomanna a ty zvuky se dost znacne lisi, alspon v mojich usich..:
http://zildjian.com/Products/Drumset-Cy ... eat-HiHats
http://www.thomann.de/gb/zildjian_av14_newbeathihat.htm
Tak ted nevim cemu verit. Asi to budu muset fakt jet nazivo vyzkouset, pac ten zvuk u Thomanna se mi extremne libi..to je fakt parada, krasne sycivy vysoky ton. Ale na Zjdjianovskych strankach to zni o hodne niz a to se mi zas tak moc nezamlouva.. :?

v.pe3k
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 31 říj 2008 00:40
Bydliště: Zlín

Re: Zildjian Avedis

Příspěvek od v.pe3k »

Tak to byla bleskova akce, od vcerejska ji mam doma..na vrchnim cinelu olestena loga na spodnim jeste videt jdou, jinak uplne v poradku. Podle vyrobniho cisla rok vyroby 1997(jestli to teda tak je, ze pismenka na zacatku znaci rok...ja tam mam IG). Podle prvniho otukani zvuk neco mezi zminovanyma zvukama o prispevek vys. Odpoledne ji jdu poradne vyzkouset tak uvidime - tesim se jak male decko. :)

Odpovědět

Zpět na „Zildjian“