Reklamace činelu ZXT Crash v SADĚ

Odpovědět
bubakovo
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2009 19:29

Reklamace činelu ZXT Crash v SADĚ

Příspěvek od bubakovo »

Zdarec mam takovej dotaz kupoval jsem Zildijany ZXT sada je to tahle http://www.hudebnicentrum.cz/inshop/sad ... xtp4p.html mam je asi tak trictvrte roku a praskl mi CRASH asi tak centimetrova prasklinka na kraji nemyslim si ze by to byly uplny kraksny i kdyz vim ze to neni best co je na trhu a zajimalo by me jestli mate nekdo nejaky zkusenosti z reklamace a jestli se daji vubec reklamovat kdyz jsem je kupoval myslel jsem ze to vydrzi aspon trochu dyl navic jsem to kupoval spolecne s timhle http://www.hudebnicentrum.cz/inshop/sad ... xts2p.html a ten splash drzi jak bic a crash skoro 3x tak silnej plexh praskl i kdyz je v pomeru asi 2x tak vic pouzivanej pri hre .De mi v podstate o to jestli mam reklamovat mel bych mit zaruku 2 roky podle zakonu ale nevim jestli to vezmou nerad bych byl bez cinelu delsi dobu jestli to nemam radci vyriznout Poradte PLS

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace činelu ZXT Crash v SADĚ

Příspěvek od Vojta Horák »

Rozhodně reklamuj.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Reklamace činelu ZXT Crash v SADĚ

Příspěvek od Koubas »

byla by asi blbost to nezkusit, na druhou stranu to vypadá spíš že to prasklo tvojí zásluhou. jinak ty ZXT jsou spíš silnější plechy a ty právě praskaji snadno, protože nejsou tak pružný. mám teda zkušenost s ZXT rock crashem, potřebuje ránu, je tlustej jak prase a nemůže mu to dělat dobře.

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Reklamace činelu ZXT Crash v SADĚ

Příspěvek od Diabollo »

reklamovat to můžeš zkusit, ale jestli jsem to dobře pochopil, tak máš činel prasklý od okraje směrem k pupku, že? S tím je ta reklamace složitější a asi záleží na tom jak se k tomu postaví prodejce, resp. výrobce. toto poškození je dost často způsobeno samotným hráčem. Mě prasknul splash 8", ne směrem ke středu, ale po obvodu ("po létech"). Reklamaci jsem na to uplatnil, a činel dostal nový.
Zkus to a uvidíš, každopádně počítej s tím, že ten činel nemusiš měsíc mít doma. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zildjian“