Sabian AA

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Koubas- no, pokud stala 2,5 tak to byla dobra koupe .. nevim proc je hodne tehle rad nejak poskozenejch, ale vsimnul jsem si, ze k zadnymu rozsirovani nedochazi... Preju at hraje aspon let 200, ale nepreju Ti hrat na amati 200 let

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Mhm, tuhle hajtku jsme měli ve škole a nebyla zlá... :) A bez díry.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Nevim...slyšel jsem Paiste 2002 v obchodě teď když jsem si nakonec vybral tu od Meinlu...(nevim přesně model vim jen, že to byla medium a 14'') Paiste mi přišla dost nudná a suchá...jako ze stroje a přitom to stojí 10 000 Byzance od Meinlu je za 7300,- a zní mi líp.

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

je super, hlavně ta díra nemá žádnej vliv na zvuk. teď sem začal uvažovat vo tom, že to poženu eště dál, a to tak, že si dám jako hajtku dva 16" crashe, ale to až budu mít moc peněz.
ty amatky moje sou zvukově docela dost dobrý, jakože samotný korpusy ujdou a mám tam dobrý blány, ale všechen hardware mě tak neuvěřitelně sere + ta 12ti-tunová rampa :? na jaře (snad) budou PDP + teď někdy má dorazit ten Sultan ride(doufám, že nepřijde bedna kamení) a po amati mi nezůstane ani to holé nic

menat
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 17 čer 2005 09:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

splash metal-x

Příspěvek od menat »

Na Muzikusu a i v sfere se dost kritizuje (pod)rada AA Metal-X od Sabianu. Havne maly velikosti a splashe. No ja nevim.. mam prave 12'' splash a je cool. Nevim, proc v ty recenzi mluvi o "humpolactvi" ve zvuku.
Hraju HC a do toho cinelovyho hukotu, kterej natropim se vyborne hodi. Porovnaval jsem ho s New Alpha Splash 12'' a byl to jasnej vitez. Paistak proti nemu znel ponekud papirove a nevynikl. Sabian krasne pronikl. Basy se slily s ostatnima cinalama a vynikl prave ten stiplavy splashovy vrsek,podle ketryho splashe nesou nazev. No ale cinel do cajdaku to neni :-)) Je fakt, ze jsem ho koupil z druhy ruky za 2 tacy. 4,5 nebo kolik stoji bych za nej asi nedal :-))

Podle me se nemuzou splashe zkouset v prodejne, ale musi se zkusit, jak vylezou pri hrani.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Ja mam ty crashe a nemuzu si stezovat- pekne kulatej nastupni ton, hezkej susain. Verim ze se daj pouzit v mnoha stylech - navic pri lehcim uderu se ukaze jen takovej temnej odlesk celeho cinelu.. mnam :) Ta cena je nic moc, protoze to tady tak nasadili.. ale jinak to drahy neni

001
Diskutér Sféry
Příspěvky: 117
Registrován: 26 lis 2008 18:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sabian AA

Příspěvek od 001 »

Tak koukám, že tu ještě nikdo pořádně o klasických AAčkách nic nenapsal. To na to nikdo nehrajete? :D
Poslouchal jsem na Sabianech nějaký ukázky, a dost mě zaujaly. Nejvíc asi medium ride 20", jen za 6400.

Btw co to znamená Regular hihats? Na ofic. stránkách jí nevidím

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sabian AA

Příspěvek od Koubas »

AA a AAX jsou často po bazarech ze směšný peníze a jsou to hezky univerzální činely se slušným výběrem modelů. kdysi sem po nich pokukoval, nakonec jsem ale skončil u 2002.

001
Diskutér Sféry
Příspěvky: 117
Registrován: 26 lis 2008 18:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sabian AA

Příspěvek od 001 »

Koubas píše:AA a AAX jsou často po bazarech ze směšný peníze a jsou to hezky univerzální činely se slušným výběrem modelů. kdysi sem po nich pokukoval, nakonec jsem ale skončil u 2002.
Jo nakonec se mi po návštěvě pár obchodů taky přestaly líbit.

Odpovědět

Zpět na „Sabian“