Sabian HH nebo HHX

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

To jo, ale holt někdo uši má a někdo ne.. :)

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: názor

Příspěvek od dady »

mupet píše:No já nevím, ale tahle rady ...typu poradte co je pro tuhle muziku vhodnější....mi připadají úpně postavéné na hlavu...podle mě je jediné kritérium výběru to, že si do činelu praštím a bud se mi líbí nebo ne....a když máš více penízků pohromadě, vybereš si celou sadu co k sobě jde a co ne...
jj...nemyslel som to doslova tak...mal som skor na mysli ci ten cinel nieje moc tichy, kedze povrchova uprava vyzera na prvy pohlad skor tak Jazzovo... :wink:

to Radim: dik, presne to som potreboval pocut... 8)

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

ono jedna věc je poslechnout si činely v krámě naebo na netu a jiná sednout za ně s kapelou. HH se ti může líbit takhle ale její temnější zvuk pak prostě s ostrou kytarou neprodáš. Když 3 sestry tak fakt asi HHX nebo pro jasnější a ostřejší zvuk Ziljian Avedis

mupet
Diskutér Sféry
Příspěvky: 120
Registrován: 15 led 2007 03:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mupet »

Slowmeda píše:ono jedna věc je poslechnout si činely v krámě naebo na netu a jiná sednout za ně s kapelou. HH se ti může líbit takhle ale její temnější zvuk pak prostě s ostrou kytarou neprodáš. Když 3 sestry tak fakt asi HHX nebo pro jasnější a ostřejší zvuk Ziljian Avedis
to potvrzuju...měl jsem rock crash avedis zildjian a na webu zildjianu v porovnání s ostatními zněl nic moc...na sucho zněl taky trochu zvláštně, ale v kapele a v nahrávce byl výborný...to samé třeba mám i s čínou meinl classics

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sabian HH nebo HHX

Příspěvek od Hugo Bos »

Nahradil jsem svůj sabian HHX 7" extra thin evolution splash(podpis.Dave Weckl), do kterého jsem byl tak 4 roky zamilovanej osmičkou Zildjian K custom....
Proto prodám tento splash ve výborném stavu(staral jsem se o něj jak o vlastního)....i přesto, že je extra thin nejeví známky opotřebení.Myslim, když má člověk dobrou techniku, tak tento činel všechny zde přežije....
Koupil jsem ho z drumcentru před těmi x lety za 2900Kć
Prodám ho za 1500Kč
608415377

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re:

Příspěvek od Jirka Michalik »

fankju píše:Myslím, žes vyjmenoval celý rozpětí rocku..! :D
no když se řekne rock tak si představim nejdřív něco jako Queeny... :neutral:

Odpovědět

Zpět na „Sabian“