sada Sabian B8 pro

Odpovědět
ladislavek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2008 15:22

sada Sabian B8 pro

Příspěvek od ladislavek »

Zdravim. chci se zeptat jaké máte zkušenosti s b8 pro. mám v plánu kupovat nový činely asi celou sadu. díkas

gorgano
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 28 lis 2006 22:37
Bydliště: Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od gorgano »

Kup bazarové cinely!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak B8pro ujde..mel jsem splash 8", a vsichni mi ho zavideli... :mrgreen: ale bejt tebou zkusim bazar.. :idea:

Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Henry »

má pravdu projdi bazary a na neaky sady se vykasli...ikdyz b8 Pro by nemuseli bejt zly stejne bych je nekoupil...a ratsi :arrow:bazar... :)

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od heller »

Mám je a za tu cenu to jde... jiinak jedině bazar, jinak přijdeš o kalhoty :)

lucashko
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 25 pro 2006 15:06
Bydliště: Bratislava

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od lucashko »

Prikláňam sa k ostatným názorom :) . Kedysi som mal celú sadu B8pro, ale teraz mam už len bazarovky 8)

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od suirauqa »

Taky docela souhlasím s ostatníma... Radši kvalitní bazarový kousky než průměrný nový činely.

Jinak jsem ti poslal soukromou zprávu...

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od pete77 »

ja mám celou sadu už řadu let a jsem spokojen a ted jsem kopupil čínu novou B8 pro a jedině mi za ty roky praskla hi-hats ten vrchní
jinak mám 3 crashe a ride a ted i tu chinu
ale zjistil jsem že je to lepší kupovat přes e-bay vyjde to i z dopravou levněji než nový u nás
a z bazaru zkušenosti nemám ale nešel bych do toho nevýš kdo to měl před tebou a kdy ti to praskne novej je novej i když to cosi stojí
mám zálusk na AAX stage hats ta u nás vyjde na 9200kč a přes e-bay z dopravou 5tis. to si myslím že ujde
starší buben bych koupil tam aspon poznáš vady ale činel to je plech a těžko do něj vidíš :D ..ale to je věc názoru

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od heller »

Ale přes ebay to přece taky nový neni, ne?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Koubas »

přes ebay se dá koupit i nový zboží, přes ebay se dá koupit totiž všechno, co se dá prodat a někdy se přes ebay dá koupit i něco, co je naprosto mimo lidský chápání

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od kohy »

A kolik asi tak stojí poštovný ??

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Slowmeda »

B8 nekupuj nejsou to průměrné činely jak tu někdo píše, je to levná slitina, bazar je 100x lepší volba a za stejný prachy pořídíš profi sadu

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Jasný sokol »

pete77 píše:ja mám celou sadu už řadu let a jsem spokojen a ted jsem kopupil čínu novou B8 pro a jedině mi za ty roky praskla hi-hats ten vrchní
jinak mám 3 crashe a ride a ted i tu chinu
ale zjistil jsem že je to lepší kupovat přes e-bay vyjde to i z dopravou levněji než nový u nás
a z bazaru zkušenosti nemám ale nešel bych do toho nevýš kdo to měl před tebou a kdy ti to praskne novej je novej i když to cosi stojí
mám zálusk na AAX stage hats ta u nás vyjde na 9200kč a přes e-bay z dopravou 5tis. to si myslím že ujde
starší buben bych koupil tam aspon poznáš vady ale činel to je plech a těžko do něj vidíš :D ..ale to je věc názoru
Čeština je překrásný jazyk :roll: 8)

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Marvin »

Jesi nejsi ze "zlaty mladeze", tak si nikdy bazarovej cinel nekupuj. Bo zadnou zaruku na nej nedostanes a nevis, jaky prase do toho predtim jak triskalo. S B8Pro je dobra volba, je to takoej zvuk s hodne otevrenym srdcem. A neprejis se ho, jako trea nekerejch pajstu (alfa). Porozhlidni se v tech zahranicnich esopech, trea to vazne vynde vodost levnejs.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Medák »

Slowmeda píše:B8 nekupuj nejsou to průměrné činely jak tu někdo píše, je to levná slitina, bazar je 100x lepší volba a za stejný prachy pořídíš profi sadu
Já mam ride právě B8 Pro a nehodlám ho měnit. Zkoušel a slyšel jsem různý ridy včetně Káček, Istanbulů a nedá se říct, že by mě něco oslovilo víc. Do rockový/metalový hudby se hodí výborně a jsem s ním 100% spokojenej!

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: sada Sabian B8 pro

Příspěvek od Hans-Drums »

Teď,co chodím zkoušet s Mawsonem,tak jsem si zrovna dneska všiml,že to do čeho mlátím jsou právě B8 od Sabianu. Moje poznatky: Hi-Hat 14" Zní pěkně jak otevřená,tak zavřená,Ride 22" Zní božsky,zvuk mi učaroval,oba Crashe 18" a 16" zní průměrně,Splash 12" Je hnus,ten zvuk mi vážně nesedl

Odpovědět

Zpět na „Sabian“