Hi-Hat Sabian

Odpovědět
clown
Diskutér Sféry
Příspěvky: 138
Registrován: 03 lis 2006 23:14
Bydliště: Ořechov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Hi-Hat Sabian

Příspěvek od clown »

Má s nima nekdo zkusenosti konkretne teda s Sabian AA El Sabor 14" ??....

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od xdust »

clown píše:Má s nima nekdo zkusenosti konkretne teda s Sabian AA El Sabor 14" ??....
S El Sabor nemám zkušenost. Každopádně mám 14" AAX Stage a jsem velmi spokojen (neměnil bych asi ani za HHX nebo K Custom, ale to je můj zcela subjektivní názor).

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od pete77 »

jo AAx stage taky chci jen čekám až budou many, ted mám B8Pro medium hi-hats, sice taková ostrá ale lepší než nic :D

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od Benbuben »

pete77 píše:B8Pro medium hi-hats
Mně přijde zrovna docela tupá..ale jak jsem to dřív považoval za maximální šmucku, tak postupem času si na ni asi moje ucho čimdáltimvíc zvyklo, že skoro teď ani nákup hajtky nepovažuju za aktuální. :D Možná fakt nebude tak špatná. Ale stejně ji jednou (a brzo) vyměnim, ne, že ne! :roll:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od Kulda »

Podle me cim vic se clovek s tou hajtkou szije, pozna manyry, vyhraje.., tak je to proste lepci a lepci a hebci a hebci :D .
A nemusi to bejt zrovna Kacko..
Slysel sem typa hrat na 502 a celou dobu sem spekuloval copa je to za supr hajtku, co tak prijemne syciii a pritom proleze a podbarvi..
No proste tak no.. :lol:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od Koubas »

Bene, taky de vo to, že ta hajtka se za ty léta při tom co na ní nahraješ hodin vyhraje a změkne. ale souhlasim, že tyhle hajtky jsou hratelný, hlavně otevřenější, kdysi sem taky nahrál něco na B8 a na 502. ale zase musim říct, že nejhnusnější hajtka, co sem v životě slyšel, byla 13" B8 a to to srovnávám se všim včetně amátek a prasklejch meteorů a headlinerů.

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Re: Hi-Hat Sabian

Příspěvek od xdust »

Benbuben píše: Mně přijde zrovna docela tupá..ale jak jsem to dřív považoval za maximální šmucku, tak postupem času si na ni asi moje ucho čimdáltimvíc zvyklo, že skoro teď ani nákup hajtky nepovažuju za aktuální. :D Možná fakt nebude tak špatná. Ale stejně ji jednou (a brzo) vyměnim, ne, že ne! :roll:
Asi nevím, co myslíš tím "tupá". Srovnával jsem ji s K Custom Dark 14" a sešlap byl u AAXka mnohem konkrétnější, hra na tělo se mi taky líbila víc.

Odpovědět

Zpět na „Sabian“