Sabian B8PRO medium ride 20"

Odpovědět
Jimi

Sabian B8PRO medium ride 20"

Příspěvek od Jimi »

Mam možnost mít rok hranej v paradnim stavu ride Sabian B8PRO medium 20" za 2200,- Hraju jazz, jazzrock, latinu. Chci nazor.....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

S temito styly bych do toho asi nesel. Jeste tak rock, metal, ale neco jemnejsiho nee. Ale stejne je nejlepsi vyzkouset si to na vlastnu usi.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Bleee...sprosty obycejny ride pro takove uslechtile styly jako jazz, jazzrock, latina...cena je sice pekna, ale...pokud mas moznost koupit neco lepsiho, udelej to.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

No já zase nevím, KOSTKO, co to máš ty z ačinely ve zkušebně? Nejsou to taky B8?
Protože se mi, na poměry, zamlóvali.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

No tak vidíte, mě se ty B8 líbili, za tu cenu. Vím že se mi líbil Ride, byl takovej jemnej, žádnej zvoneček!

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

chlapi nic si nenamlouvejme, B8 jsou prostě víka od popelnic...(bez urážky nerad bych aby to někdo pochopil blbě, nějak to hraje to je fakt, ale nic dobrýho od toho nečekejme)

prostě jestli chceš dobrej zvuk, tak si ho zaplať.....

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Včera jsem prodal 20´´ride Sabian B8 Pro Medium a hi-hat 14´´ stejného typu. Vše OK v nepoškozeném stavu stáří cca 2 roky, ale hrané ´´jemně a málo´´. Za cenu 4400 (2300 hi-hat + 2100 ride). Za tu cenu docela normální činely, nevím, co ten kluk hraje za muziku. Každopádně jsem měl komplet set včetně 16´´ crashe a ten ride bych zařadil na zasloužené 1.místo celého setu. Ta slitina má dost charakterní zvuk, podlepil jsem ho a hrát se na to podle mě vpohodě dalo. Hi-hat je celkem těžká váhová kategorie, hraje hlavně když se nebojíš do toho opřít nebo ji mít mírně pootevřenou, jako ostatně většina modelů hi-hat v téhle cenové kategorii (nová cca 5000+). Crash by obsadil místo někde mezi. Je níž laděný a je v něm znatelný nárazový tón ale ´´nesklí´´. Toť něco málo od mého názoru.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

V hudebce kam chodím k učitelovi mají tyhle plechy. Rozhodně se shoduju s vašemi názory - ten ride je vážne bezvadnej. Hit- hat se mi nezdá špatná, ale ten crash nesnášim ! ! ! ! :twisted: :twisted: :twisted: Má hrozně "splashovej zvuk" (humusácky zmutovanej), vůbec se mi nelíbí ! !

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

ten ride bezvadnej není, ale hrát se na to už dá. jinak s crashem jsem takovej problém neměl. Bacha na záměnu B8 a B8 Pro!!! Mluvíme tady o B8 Pro... Buď má každej z nás jiný sluchovody nebo se zvuk fakt abnormálně liší, což mi vzhledem k cenové kategorii a strojové výrobě nějak nejde do hlavy. Leda potom stáří činelu a třeba odlišná slitina...?

tonka
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2008 14:19

Re: Sabian B8PRO medium ride 20"

Příspěvek od tonka »

a co zvuk při crashování? když ho vezmu v potaz jako crashride do hardcore/crust??? kdo ho máte nahoďte vaše pocity, docela by se mi to hodilo při rozhodování mezi tímto Sabianem za dobrý prachy a Anatolianem Ultimate medium 20 (oba bazar)

Uživatelský avatar
Bezmozek
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2011 00:01
Bydliště: Praha

Re: Sabian B8PRO medium ride 20"

Příspěvek od Bezmozek »

No crashovat ride... crash to není, když nechceš riskovat že ho rupneš a dáš to s citem, nástup i dozvuk jsou pomalý takový oblý, nemá to tu crashovou explozi, takže ve větším binci se to neprosadí/bude to nečitelný, ale zvuk má hezkej. Záleží jak moc ho chceš crashovat, na to by byl spíš lepší těžší činel, nebo třeba 18" rock crash :wink:

Odpovědět

Zpět na „Sabian“