Thomann Musikhaus

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
filipambroz
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2011 14:34

Thomann Musikhaus

Příspěvek od filipambroz »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli není u Thomanna problém platit přes účet, například jestli tam tento druh platby není limitována cenou apod. Děkuji za odpověď

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od Koubas »

Při převodu by tě limit trápit neměl, pokud ale platíš kartou, tak tam nějakej limit máš (přes kartu se platí i PayPalem, pokud si tam nepřevádíš peníze). Otázka je, co je lepší, u převodu do zahraničí budou u banky určitě poplatku v řádu stokorun, PayPal se zas musí zakládat, což neni hned.

filipambroz
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2011 14:34

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od filipambroz »

Já jsem spíš myslel ten případ, že pokud si v jejich krámě na místě vyberu zboží například kolem 5000 eur, tak aby nenastala situace, kdy mi řeknou , že takovouhle částku chtějí zaplatit v hotovosti.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od Koubas »

tak to se stát může, protože bankovní převod trvá pár dní a že k němu dáš příkaz neznamená, že proběhne, zatímco když platíš kartou a pustí tě limit, je hotovo.

filipambroz
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2011 14:34

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od filipambroz »

Ok, díky za odpověď.

MarioJa
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2010 15:13

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od MarioJa »

S limitem musíš počítat pouze při platbě kartou, pustí tě to pouze do sumy, kterou máš povolenou ty. Při platbě převodem je jim úplně jedno, kolik budeš platit. Zboží ti pošlou stejně až po připsání na účet.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Thomann Musikhaus

Příspěvek od onehalph »

U Thomanna je to obecne tak, ze pri prvnim nakupu si budou overovat, jestli jsi skutecne povereny disponovat tou kartou (budou si pak dodatecne jeste vyzadovat nejake dokumenty) - a je jedno, na jak vysokou sumu ten nakup vyjde, trva to okolo tydne - ostatni nakupy jsou pak uz uplne na pohodu a vetsinou to do 2-3 dnu odesilaji.

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“