Nakup bicich z Thomann.de

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
north03
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2012 23:08

Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od north03 »

Ahoj,
Chcem kupit vcelku drahsie bicie z Thomann.de a potreboval by som vediet, ake mate skusenosti s tymto obchodom ( samozrejme s nakupom vacsich poloziek tzn. celych bicich a nie drobnosti, ako su blany,sluchadla atd.) a s naslednou dopravou mimo Nemecko .
Bol by som vdacny za vase skusenosti. :wink:
DIK

Davefunk
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 pro 2008 14:46

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Davefunk »

Co budeš kupovat????

north03
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2012 23:08

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od north03 »

O.K.
Sonor ProLite Stage2 Set
Alebo mozno SQ2 ,este zvazim.
Chces aj link alebo staci takto? Druha moznost okrem Thomann.de je ist pre ne do Prahy ( Honig).
Preto by som rad vedel vase skusenosti s tymito predajcami.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Sheafraidh »

Vím, že se neptáš na p. Honiga, ale ten je určitě v pohodě :-)

Davefunk
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 pro 2008 14:46

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Davefunk »

A nechceš SONORY DESIGNERY velkou 5-ti tomovou soupravu???? A nebo bych uměl pomoct k parádním DW drums.

north03
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2012 23:08

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od north03 »

Hmm, Sonor Designer som vzdy chcel, ALE ... museli by byt v perfektnom stave. Napriek tomu si kupim vyssie spominane bicie, ale dik za ponuku.
O DW drums som uvazoval davnejsie , nie su vobec zle, ale az tak mi nesedia, samozrejme zalezi na konkretnom nastroji.
A tie Sonor Designer , z ktoreho roku su nevies nahodou ? Nie su to nahodou Maple Light , niektore sady ( myslim ze starsie , neviem ) maju velmi mohutny tom-holder, to zrovna nemusim :-) .

north03
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2012 23:08

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od north03 »

To tu nikdo nema skusenosti s nakupom a dopravou akychkolvek bicich z Thomann.de ?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Koubas »

já co si vzpomínám, tak si tam DUMP kupoval snad saturny přes thomann.co.uk kvůli nižší dani. jako thomann je slušnej obchod, chápu, že se ti tam ze Slovenska asi nechce jet osobně, no já bych to asi udělal. jednou jsem jel pro sonory až do Hamburku. ale proč kupovat bubny u Thomanna, když je v Praze Hönig. na ceně byste se asi taky dohodli, když mu řekneš, že thomann je levnější, tak ti to nejsíš sleví.

Davefunk
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 pro 2008 14:46

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Davefunk »

north03 píše:Hmm, Sonor Designer som vzdy chcel, ALE ... museli by byt v perfektnom stave. Napriek tomu si kupim vyssie spominane bicie, ale dik za ponuku.
O DW drums som uvazoval davnejsie , nie su vobec zle, ale az tak mi nesedia, samozrejme zalezi na konkretnom nastroji.
A tie Sonor Designer , z ktoreho roku su nevies nahodou ? Nie su to nahodou Maple Light , niektore sady ( myslim ze starsie , neviem ) maju velmi mohutny tom-holder, to zrovna nemusim :-) .
Ano jsou to ty s tím velkým tom holderem. Nicméně velký buben je nevrtaný a mám sonorácké stojany a tomy se dají pověsit na ně. A z velkého bubnu se dá ta obrovská kolejnice
sundat.

north03
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 lis 2012 23:08

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od north03 »

A nemas par fotiek tejto supravy ? Predsa len , Designery su pre mna dost zaujimave. Ak by ta to neobtazovalo. Som zvedavy :wink:

Davefunk
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 pro 2008 14:46

Re: Nakup bicich z Thomann.de

Příspěvek od Davefunk »

Tak se mrkni na video, to jsou ony:

V neděli na ně budu hrát, tak ti vyfotím jak vypadá ten velký buben bez té kolejnice, jen tak pro zajímavost jsem to zkusil sundat a udělat si z toho jazz set :D

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“