St drums

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

St drums

Příspěvek od Rift »

http://www.stdrums.de/

Náhodou jsem narazil na tehle internetovej obchod. Prodávaj tam náhradní díly k HW, folie atd. ... Nemáte s tim někdo zkušenost nebo neznáte případně nějakej lepší (v ČR / německu nebo u jinejch sousedů)? :)

Určitě bych si tam vzal část litýho napínáku (B) za cca 85kč + pošta, kterou shánim ... pak bych měl toho Pearla na prodej :mrgreen:

Obrázek

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: St drums

Příspěvek od Olsztyn »

Musím tento obchod doporučit!
Uvažoval jsem o koupi Keller korpusů, folie a nějaké mechaniky na stavby bubnů. Poslal jsem svoji představu Gerdovi, majiteli obchodu. Nebyl jsem si jistý kvalitou taiwanské folie z náhledu, co mají na stránkách. Ptal jsem se jak vychází ve srovnání s 3x dražší Dellmar folií. Dostalo se mi doporučení ke korpusům a folii prý pošle, myslel jsem mailem fotku s lepším rozlišením. Náhodou se mi naskytla příležitost koupit jiné mě vyhovující bubny, tak jsem se Gerdovi omluvil za zmatek a objednal si u něj jen hardware, který jsem v české distribuci nenašel. Hardware přišel bez problémů.
Dnes jsem objevil ve schránce obálku s fyzickýma ústřižkama folií pro srovnání.
Skvělý, vstřícný, ochotný obchodník :!:

Chad smith
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 pro 2008 18:16
Bydliště: Písek

Re: St drums

Příspěvek od Chad smith »

ahoj, mám od něj bicí a hrajou epesně, kdyby chtěl někdo okusit či nějaké podrobné info
tak není ..blém

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“