MUSIC CITY

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

MUSIC CITY

Příspěvek od mates »

Uz jste tam nekdo byl ?? jde o novou prodejnu.

http://www.music-city.cz

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Dudi »

Jo jo,byl jsem tam nedávno pro nějaké náhradní díly.Prodejci v bicí sekci byli přátelští-snad jim to vydrží- a nahoře strunatci uctivě zdravili.To bylo hezké.Výběr je pestrý z běžného zboží,i něco navíc se najde.
Bylo i dost plechařiny,různých druhů,ale byl jsem ve spěchu,takže podrobnější rozbor nepodám a moc si už nepamatuju.Je to něco jako v Cimburkový,ale tady je to možná víc vzdušnější.A asi tu nebudou tvrdit,že "greče" jsou nejlepší bubny pod sluncem.Tady panuje Pearl.Ale maj i jiné,viz obrázek na vebu....trick ,ddrum,atd...

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Sam Jr. »

je to něco jako nová prodejna Praha Music Center, ne? ti prej zrušili svoji maloprodejnu :?:

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Dudi »

no,mělo by tomu tak být,...jsou tam podobný lidi,ale jestli zrušili tu starou prodejnu nevim.A kdyby jo,tak tohle je lepší.Maličká nvýhoda je ,že je to kapánek z centra.Ale i tak metr od metra a parkování taky ujde....pokud se vedle nehraje zápas....

dan.k
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 10 dub 2009 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od dan.k »

Mohu jenom doporučit...byl jsem nadšenej, když jsem viděl konečně pořádný hudebniny, kde si můžu ozkoušet spoustu činelů a souprav... :D :D :D

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Sam Jr. »

no jejich éšop :roll: - už druhej tejden čekám na zboží, který mělo být skladem a podle keců na stránkách vyexpedovaný do druhýho dne do 15h.
... fakt super sebou pořád tahat peníze a čekat kdy se ozve maník z PPLky :( předevčírem dotaz mailem na stav objednávky, doteď žádná odpověď :evil: do p*** s něma.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Žilkoslav »

Já jsem si tam byl koncem ledna objednat 12" Anatolian Traditional splash. Prý jej budou urgovat, ještě se mi neozvali.
Ale mám takovou zkušenost, když jsem kupoval hi-hat a crash, že to také trvalo kolem měsíce a kusu.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Sam Jr. »

objednal sem si futrál na kotel, kterej byl na prodejně a rezonančku na virbl a falamslam (u obojího že je na skladě) fakt by jim upadly pracky, kdyby napsali mail, že třeba něco není k dispozici, takhle místotoho budu čekat půl roku, než přijede další várka od Remo z USA??? :roll: neuvěřitelný

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Žilkoslav »

Jajaj, nasére. Tak to zruš, jestli to jde...

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od R - stick »

Sam Jr. píše:no jejich éšop :roll: - už druhej tejden čekám na zboží, který mělo být skladem a podle keců na stránkách vyexpedovaný do druhýho dne do 15h.
... fakt super sebou pořád tahat peníze a čekat kdy se ozve maník z PPLky :( předevčírem dotaz mailem na stav objednávky, doteď žádná odpověď :evil: do p*** s něma.
2: Sam:

Zkus zavolat přímo Aleši Zimolkovi - to, že by tam měl nějaký bordel se mi moc nechce věřit .... (i když stát se může ledacos) Určitě se s ním domluvíš.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Sam Jr. »

no jo no tak ta Diplomatka :) v úterý prý dojde.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Woody »

tohle je můj nejoblíbenější obchod s hudebníma nástrojema, prodavači vědí, co prodávaj, slušně jednaj, zkoušel jsem si tam 2 kytary, a bez problémů jsem si tam v tý zkušebně mohl hrát hodinu a nikdo mě nic neříkal. Když jsem tam kupoval Crashe, tak bezproblémovej přístup, když jsem se zeptal na oťukání tak naprosto bez problémů..."Jo támhle si vemte paličky a oťukejte si co chcete, a když budete chtít, dám vám cokoliv k soupravě". Ale pak tam přišla partička, asi tak pěti kluků, kteří podle mě ani nebyli bubeníci, vlezli do zkušebny, zrovna když jsem šel za prodavačem a začali tam dělat nehoráznej bordel, řezali do toho, jako kdyby neměli hlavu, tak na ně frajer vlítnul a dost nevybíravě je sjel...ale vůbec se mu nedivim. S Internetovým obchodem nemam zkušenosti, všechno jsem kupoval přímo na krámě, jenom jedno mě Mrzelo, jel jsem tam s tím, že si koupím Anatoliany Emotion, ale ani jeden z těch co byly na krámě se mi nelíbily, tak mi bylo řečeno že za tejden budou, a když jsem tam přijel, tak bohužel nebyly, ale nelituju, protože jsem si koupil suprový Alchemy. Toť moje zkušenosti s tímhle krámem. HOWGH!

TwiggyR
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 22 kvě 2011 23:23

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od TwiggyR »

Podle mě super a seriózní eshop (na prodejně jsem nebyl). Mají super ceny, hodně často výprodej 50% (teď jsem si objednal Sabian XS20 za 2400Kč). Před týdnem jsem měl vybrané 2 činely, ale jeden neměli, tak mi volali a pak i mailovali. Řekl jsem teda že ať mi dají týden, že si vyberu jiný ten 2. činel. V pohodě počkali. Dnes jsem si ho vybral a všechno v pohodě. Myslím že tu budu nakupovat častěj, předtím kytary.cz a audiotek.cz, ale ty výprodeje jsou maso :D

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od pete77 »

JJ Music City mám rád super obchod :D

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od Kubason »

doufám, že jim super výprodeje vydrží až do srpna :D

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: MUSIC CITY

Příspěvek od pete77 »

je to smutné,ale je to tak
Aleš Zimolka tragicky zahynul
dělal v Music city v Praze,loni v únoru mi prodával blány a děla kartičku k nim do krámu..pěkně jsem si s ním pokecal..škoda

http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=197 ... i-zranenim

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“