Hudebniny v Praze?

Kde co je a zkušenosti
Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

Koubas píše:k T-birdovi gratuluju, taky by se mi líbil. třeba si ho někdy dopřeju a budu se učit na koleji po nocích, abych si semtem zahrál s nějakým punkáčem.
Za 6.000 je to prostě luxusní basička. A jen co jsem jí koupil, tak jí zase zvedli na 8.200, sasi předvánoční "slevy"... 8)

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Joey »

Čau
nechce se mi zakládat novej chlívek, a ani nechci na nikoho plivat špínu, jen nevim jestli jsem měl smůlu nebo jí mám prostě pořád.
Zajímá mě jaký máte zkušenosti s nákupem po netu u Muzikeru?
Totiž já když si něco objednám tak je to vždy na skladě, abych na to nemusel čekat takovou dobu.
Kdykoliv jsem si v muzikeru objednal zboží tak můžu čekat jak dlouho chci a stejně mi nic nepřijde dokud nezavolám, ač je zboží na skladě a doba dodání je psaná 2-6 dní. Obvykle jsem schopnej čekat dva týdny a le čekat i přes měsíc to už je i na mě moc, když v objednávacím emailu píšou že o každém kroku objednávky vás budou informovat neděje se nic. A co je ještě hezčí, že vám ani neodpoví na email, když se chcete zeptat co je s objednávkou. Vždycky se snažim s lidma mluvit slušně, tak nevím o co jim jde...Další věcí je, že pokud se odhodlám jim teda už zavolat, tak oni stále nic neví, nebo to zboží mají stále v obchodě nebo na skladě a nejsou schopni ho vypustit do světa.

Jak říkám nechci timto jakkoli pohoršit Muziker, co se týče nakupování v kamenný prodejně sem neměl problém, ale problém nastává při objednávání zboží po internetu.. Tak mě zajímají vaše názory :shock:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Koubas »

jo, jednou sem tam nakupoval po netu, měsíc mi nic nepřišlo (naštěstí, protože pak sem náhodou sehnal lepší hajtku než Classics). zasílání stojí za prd. naopak jako kamenná prodejna patřej k těm lepším, jsou docela ochotný.

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Diabollo »

S muzikerem jsem snad problém nikdy neměl na prodejně ani po netu. Jednou nebo možná 2x sem něco objednával a bylo to vždy v pohodě. Já si teda raději vždycky otevřu net, opíšu všechny potřebný čísla a objednám po telefonu, alespoň se hned dozvím, kdy to asi příjde, jestli je to aktuálně skladem,atd...

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od magadafagada »

včera jsem byl v akcentu a 100% spokojenost, přišla tam i nějaká ušmudlaná pani(asi houmlesačka)a začala tam vařit na jedny bubny. nechali ji celou dobu(byl jsem tam určitě čtvrt hodiny)všechno mě nechali ozkoušet sami mi nosili metly, připojili sluchátka....

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“