Hudebniny v Praze?

Kde co je a zkušenosti
dr.klidny
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 12 črc 2007 12:56
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Hudebniny v Praze?

Příspěvek od dr.klidny »

Zdravím. Chystám se do Prahy, potřeboval bych poradit, které obchody stojí za to navštívit. Hlavně teda na bicí a kytary! Díky

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od myša »

Zrovna včera jsem byl v Music City u Sazka arény a je to tam velmi dobře vybavené - doporučuji!

Jinak na bicí Huml, bohužel i Akcent (tam ale dávej bacha, jinak dostaneš přes držku :mrgreen: ), Kytary.cz a to je asi vše, kde jsem byl a za něco to stálo.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Koubas »

eště muziker se dá kolem blan a paliček, na soupravy a činely je momentálně nějakej chudej, akorát tam maji asi milion činelů orion.

dr.klidny
Pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 12 črc 2007 12:56
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od dr.klidny »

Jo...tak jde mi hlavně o činely. Chtěl bych vyzkoušet co nejvíc značek. Anatoljan, Zildjian, Paiste, Sabian, Meinl, Istanbul, Masterwork, Amati by mě mohly zajímat:)

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Dudi »

myša píše:Akcent (tam ale dávej bacha, jinak dostaneš přes držku :mrgreen: )
tim myslíšjako co?????

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od myša »

Dudi píše: tim myslíšjako co?????
Když jsem tam byl, tak jsem byl nařčen z krádeže paliček Hlaváček, které jsem si tam přinesl sebou.

Vyzkoušet se dá jen jedna souprava, "ALE S CITEM KOLEGO!!!!".

"Dobrý den, měl bych zájem o pár paliček Vic Firth 5A a chtěl bych si vybrat z více párů."
"Jo, jasně v pohodě - tady je hromada dřeva, najděte si tam nějaké."

Mají tam moc hezké soupravy Gretsch New Classic a USA Custom tušímže, ale běda si je vyzkoušet, jsou jen na okrasu!

Navíc během toho, jak jsem se tam hrabal těma třískama se metr ode mě bavili o tak citlivých věcech, jako jsou faktury, placení atd., což není příliš profesionální. A ty výrazy, které u toho padaly....

Výběr činelů, palic a bubnů tam mají hezký, ale prostě jsme si spolu nepadli příliš do noty.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Slowmeda »

Já už tam vůbec nechodím a to se snima docela znam, to u Humla si pokecáš - ozkoušíš, vše jak má být, bohužel ten prostor zase nedovoluje kdovíjaké čachry, ale přístup je základ. Jednou jsem si řek, že oťuknu ty oriony a jen tak z lehka sem je šimral a ten prodavač i s majitelem mě tam natlačili a řekli mi ať to pořádně zbiju jinak mě ven pomalu nepustěj. :D Tak to má být, když chtěj něco prodat, myslím že v Opavě je tomu taká tak, dyť proboha proč to na tom krámě jinak mají...

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Dudi »

to miša:tak to jo,sem rád že nejsem sám s tim pocitem,jako že bych jim břitvou hladil kulky.Nechtěl jsem to moc ventilovat.Už tam taky nechodim.To teď v Music city...to je jiná....

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Trade »

tak já nevim, já tam kupoval 3 činely a stoličku (ač tu jsem si nechal jen poslat) a vždycky to bylo ok...třískal jsem tam do všeho (činelů) jak dlouho jsem chtěl a nikdo neměl žádný kecy.

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Dudi »

..hm,tak je to asi podle "ksichtu" nebo taky ne...

Uživatelský avatar
Marvin
Pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 15 pro 2004 19:39
Bydliště: Praga

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Marvin »

Pod Mysu a Dudiho se podepisuju. I kdyz to mam asi 120 metru, tak radsi jedu pres pul mesta kamkoli jinam...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

Už trochu s křížkem po funuse, ale musím dodat, že dobrej krám na vyzkoušení věcí (na nákup zřejmě ne - vzhledem k cenám) je music city u Sazka Areny(či jak se teď jmenuje). Maj tam dole v bubenickym oddělení kupu činelů i bubnů a zkušebnu, kde můžeš cokoli prubnout. Byli jsme tam na nějaký soutěži, tak jsem to tam obhlíd, jinak bych na to asi nenarazil, je to dost stranou....

P.S. Huá 333. příspěvek, jdu se vožrat... :!:

janbar
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2008 02:51

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od janbar »

Zdarec všem.
Mám to do Prahy celkem štreku, tak zkoumam koupi new bicích z netu nejdřív a samozřejmě píšu do všech možných shopu na dostupnost (aktualizace stavu na skladě většině shopů nic neříkaj).... Dneska jsem napsal jednoznačný email do kytary.cz panu Moravcovi, že vybírám ze Sonor 1007,2007 a Mapex M Birch, tak jestli by byly o víkendu na krámě u nich k o testování.
"Odpověd" velice strohá:
Dobrý den, lze pro Vás připravit jakékoli zboží, které máme skladem.S pozdravem Dušan Moravec.
.............nevím, ale tímto způsobem komunikace, ze které se nedozvím naprosto nic, ba i snad vypadá jak výsměch, si u nich asi těžko něco koupím v budoucnu :shock:
Má někdo nějaké doporučení na obchod kde bych tyto soupravy nalezl k vzájemnému oťuknutí? Krom drumcentru, bohužel, mám to tam už značně daleko. Díky moc.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Rockchild »

MC...
byl jsem tam a byl jsem naprosto nadšenej.... Strašně slušní prodavači, ochotní, muzes si vše vyzkoušet, aniž bys měl upřenej pohled v zádech...

janbar
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2008 02:51

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od janbar »

Jasný dík, vím o nich už. Napíšu jim, snad budou mít ty Sonor a Mapex na skladě zrovna. I když tady většina lidí doporučí M Birch, tak já to prostě potřebuju stejně slyšet a porovnat, navíc budu dělat "kompromis" jestli lepší činely a míň dražší bicí anebo naopak....prostě dle celkovýho dojmu... 8)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

janbar píše:Zdarec všem.
Mám to do Prahy celkem štreku, tak zkoumam koupi new bicích z netu nejdřív a samozřejmě píšu do všech možných shopu na dostupnost (aktualizace stavu na skladě většině shopů nic neříkaj).... Dneska jsem napsal jednoznačný email do kytary.cz panu Moravcovi, že vybírám ze Sonor 1007,2007 a Mapex M Birch, tak jestli by byly o víkendu na krámě u nich k o testování.
"Odpověd" velice strohá:
Dobrý den, lze pro Vás připravit jakékoli zboží, které máme skladem.S pozdravem Dušan Moravec.
.............nevím, ale tímto způsobem komunikace, ze které se nedozvím naprosto nic, ba i snad vypadá jak výsměch, si u nich asi těžko něco koupím v budoucnu :shock:
Má někdo nějaké doporučení na obchod kde bych tyto soupravy nalezl k vzájemnému oťuknutí? Krom drumcentru, bohužel, mám to tam už značně daleko. Díky moc.
Jo kytary.cz sou seriozní jak Paroubek. Mám objednanou baskytaru, která nebyla na skladě, dostupnost byla 21 dní, zeď čekám už 46.den, dvakrát se termín dodání posunul, a pořád nic. A chyba je samozřejmě na straně dodavatele. Takže se jim na to asi vyseru, objednávku stornuju, a až si pojedu pro akrylátovej kopák k Thomannovi, koupim si jí ronvou tam, a šmytec.

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od BóĎA »

a ještě ušetříš :!:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

BóĎA píše:a ještě ušetříš :!:
No právě že v tomhle případě ne, stojí na kytarách stejně jako u Thomanna, proto jsem jí objednal...http://www.thomann.de/gb/epiphone_thund ... _ebass.htm, ale když zavolám předem Thomannovi, tak mi řekne, kdy bude, a zatim vždycky vše bylo v termínu, který oznámili (pokud to nebylo rovnou na skladě).

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Koubas »

tbird je krásnej. by mě zajímalo, co v těch kytarách vůbec maji, protože tohle je fakt základ, legendární typ od slušný značky za dobrou cenu.

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od jiricc »

Trsátka,struny,paličky a blány.Jinak všechno na objednávku od dodavatele. :lol:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

Koubas píše:...by mě zajímalo, co v těch kytarách vůbec maji...
Na skladě? - Ho.no !

Mimochodem, opět mi posunuli termín o dalších 16 dní....

janbar
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2008 02:51

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od janbar »

to: gu-staff
jo to je sh*t .... kytarista tam objednal pred 14 dny kombo a PREJ ma prijit 5.12. ...kdyz sem mu rek jak dlouho cekas ty, tak mu nateseni na new kombo mirne vyprchalo:-) Jinak vlastne kdyz tam kupoval kytaru tak psal asi 3x mail a nebyly schopny kloudne napsat jesli mu ji zarezervujou na dalsi den,coz uz je taky mensi psycho...Az kdyz zavolal tak se tak nejak domluvili, ale kdyz sme tam prijeli druhej den, tak ten prodavac, u ktereho jsme si ji "rezervovali", nam odvetil: No koukneme se jestli tu jeste je....... :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od gu-staff »

Koubas píše:tbird je krásnej. by mě zajímalo, co v těch kytarách vůbec maji, protože tohle je fakt základ, legendární typ od slušný značky za dobrou cenu.
V kytarách se pochlapili - dneska mi přišel ježíšek...
Přílohy
11-12-08_1709.jpg

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Kenny »

V pondělí sem byl v Musiccity, dřív tam měli M-Birch, ale teď už je tam nemaj, ten kus co tam měli už je pryč, od novýho roku tam budou mít ty nástupce Meridian Birch a Maple.. Jinak je to super obchod, ten přístup, prostě paráda..

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Hudebniny v Praze?

Příspěvek od Koubas »

k T-birdovi gratuluju, taky by se mi líbil. třeba si ho někdy dopřeju a budu se učit na koleji po nocích, abych si semtem zahrál s nějakým punkáčem.

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“