Drumcenter.cz

Kde co je a zkušenosti
Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od Drumman »

tomcorn píše:Pozdravuj tam Gustava Šarapatku, Dláto a Krtka :wink:
Tome moc se omlouvam ale pri vstupu se mi to nejak uplne vykourilo z hlavy teda uplne vse to je proste krasa kdyz tam vidis tolik bubinku cinelku oooooo :D jsem byl v raji :) jinak si Bary vybral fakt hodne dobre :-) a ja jsem si zahral na Sonor S Classix, Pearl Vision a ty Bici od Baryho nebudu rikat nic co ma :D nechte se prekvapit parada :)

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od Grocker »

Perfektní obchod. Teď jsem tam koupil Anatolian Groove signature 20ride za 1/2 polovinu ceny.
Myslím, že na něj Hrál pan Vajgl na nějaký předváděčce či co. Kažopádně za tu cenu je to super činel.

Me2d
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2008 17:14
Bydliště: Ostrava

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od Me2d »

tak jsem taky navštívil tenhle obchůdek i když jsem jel jen pro blánu a paličky tak jsem tam utratil poslední kačku a stal se majitelem nového crashe :D

TwiggyR
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 22 kvě 2011 23:23

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od TwiggyR »

Velký výběr, dobré ceny. Nakupoval jsem tam sice 1x, ale určitě né naposledy. Všechno vyřízeno v co nejratší době. Spokojenost .)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od gu-staff »

Taky jsem se konečně dostal do DC osobně. Musím říct, že být takový obchod v Praze, jsem tam pečený vařený. Nejde o to, že mají větší, nebo menší prostory a množství nástrojů k vyzkoušení, jejich velikou devizou je šíře nabídky. Většina pražských obchodů má prostě jen těch pár značek, které nabízejí, tady máte prostě nejlepší možnost postavit vedle sebe DW, Tamy, Sonory, Pearly, Mapexy, DC a naživo slyšet ten rozdíl. I když to vypadá, že dostávám od Ivoše nějakou provizi za reklamu, prostě když je něco dobré, chvála je na místě.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od onehalph »

Osobne doporucuju kudy chodim :-)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od myša »

Zákazník na prvním místě, žádné židoviny, rodinné prostředí, supr nabídka a často naprosto bezkonkurenční ceny. Takhle si představuju dobrý obchod.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od pete77 »

Dobrej obchod,doporučuji:)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od gu-staff »

Kostka píše:Mám od nich úplně všechno, co mám, paradoxně bubínek jsem měl tu čest vyzvednout osobně, kdežto zbytek soupravy mi o dvě léta později poslali velkým poštovním autem, obojí přepychové co do kvality zboží i úrovně jednání. Mezitím jsem si od nich objednal řetěz k hajtce, součástku od Pearlu, která se mi rozbila a oni ji MĚLI na skladě. Nevím. Kdybych žil na Novým Zealandě, asi odbírám pořád z Opavy. Ivoš mi za reklamu taky nic nedal.
Abych to trochu vyvážil: Akcent v Praze se za poslední léta hodně zlepšil. :wink:
JJ, do Akcentu chodím pro takové to spotřební zboží typu blány, klacky apod. Jen jsou poněkud jednostranně zaměření na Gretsche a Ludwigy, ale v těchto značkách mají zase solidní výběr. A když jsem chtěl Emad který nebyl skladem, nebyli schopni říct, kdy přijde. Ale jinak krám hodně v pohodě a ke všemu ho mám asi 20 sekund od baráku 8)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od gu-staff »

Kostka píše:Jo, mám to přesně tak, blány a klacky, zas se tam brzy chystám, nic jinýho (bohužel) už ani nekupuju. A mám to pár zastávek od zkušebny, takže taky neni co řešit.
Při jedné z posledních návštěv mě pobavilo, že mezi klienty Akcentu patří mj. i asi tři pražští taxikáři a občas tam zřejmě choděj poťukat bubny či pokecat mezi kšeftama. Ze své praxe na hotelové recepci vím, že si taxikáři občas zaplatěj holku a pokoj na tři hodiny, taky takhle mezi nočníma kšeftama. Ale že se bavěj i v Akcentu, jsem nevěděl. Tihle taxikáři!
Ale to jsem odbočil.
No, možná maj v Akcentu dole pár pokojíků.....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od tomcorn »

Kostka píše:Ze své praxe na hotelové recepci vím, že si taxikáři občas zaplatěj holku a pokoj na tři hodiny, taky takhle mezi nočníma kšeftama. Tihle taxikáři!
No fuj, tohle snad solidní hotely nedělaj... :cry:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od tomcorn »

já myslel hodinovou nabídku

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od tomcorn »

Co všechno tam ještě honíte? :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Drumcenter.cz

Příspěvek od tomcorn »

No jo :D

dodělávají mi tam první a čtvrtý tom a vymýšlím třetí virbl :D

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“