Nejlevnější shopy v ČR

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
Patrik
Pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 23 čer 2008 19:34

Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od Patrik »

Zajímalo by mě, jestli je ještě pořád dost lidí, kteří nakupují u nás a nebo každý spěchá utrácet k Němcům? Které jsou podle vás nejlevnější šopy u nás?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od tomcorn »

Neřekl bych, že lze nějaký shop označit za nejlevnější. Různé výprodejové nabídky, slevy na předprodeje a další přidaná hodnota (dopravné zdarma, předvedení, konzultace, možnost porovnání s dalšími produkty, nalazení, lepší blány navíc, atd.) pojmem "nejlevnější" mohou značně zamávat.
Co se týče cen v ČR a SRN, je to podle značky. Některé jsou naopak o dost levnější u nás.

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od ToMik »

Nejlevnější nevím,jak řekl Tom, cena není všechno.Já osobně mám moc příjemnou zkušenost s pražskou prodejnou Huml Music. Jeden asi z mála obchodů v čr, kde člověk nemá pocit, že svou návštěvou prodavače ruší od něčeho mnohem důležitějšího než je prodej a péče o zákazníka :roll:

Je teda pravda, že s obchody na východ od Prahy zkušenosti nemám, jen Plzeň-Praha.

kouky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2009 13:16
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od kouky »

Jinak já sem slyšel na huml music taky samou chválu...takže se tam chcu mrknout..nemáte tam někdo cestu?chcu si otukat nejake anatoliany...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od Koubas »

já už budu jezdit nejspíš jenom k němcům, ebay vychází skvěle a některý nový sestavy, který si ve svým sklepě dokážu představit, se tam taky daji koupit výhodně. jediný, co je pro mě srovnatelný, je DC a to mám stejně daleko, jako střed Německa a po horších silnicích...

kouky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2009 13:16
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od kouky »

No na tom ebayi mi to neprijde o moc levnejsi...furt stejny...a kdyz si to tam objednam tak mi to dojde dom?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od Koubas »

to je trochu složitější. ale myslim, že spousta lidí z těch "klasiků" sféry má z ebaye nástroje a jsou moc spokojený.
například tyhle http://www.drumcenter.cz/eshop/tama-sta ... 7gdrj51862 jsem tam jen tak namátkou dneska našel za 1600 euro nehraný a je tam i snare http://cgi.ebay.de/Tama-Drumset-Starcla ... dZViewItem . myslim, že po dohodě by to poslali, vyplatí se pro to i dojet.

kouky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2009 13:16
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od kouky »

Pěkně....ale já se chcu poohlédnout po levnějších bicích,něco jako sonor force 2007....nemám jen tak 50 000.a to maj jako nějaký prodejny v německu?

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od Hugo Bos »

V podstatě zmojí zkušenosti se zahraničí vyplatí u dražších souprav...ćím dražší, tím výhodnějśí :)...osobně jsem nenarazil na soupravu okolo 10-15tis. pro kterou by se to vyplatilo...ikdyž je fakt, že v tomhle cenovém rozmézí se moc nepohybuju...zatim pořád nejlip hodnotím PDP BX ve svojí cenové kategorii...tzn, 18-20 tis. s hw a stojanem na h.h. DW5000(nizsi verze) podle kurzu

kouky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2009 13:16
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od kouky »

No u mě jsoou hlavní ted plechy...:-D..pak se můžu mrknout na nějaký škopky..

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Nejlevnější shopy v ČR

Příspěvek od Koubas »

takže musim tady vychválit audiotek, protože jak nabízej tu službu, že vám snížej cenu, pokud to najdete někde levněji, tak už berou i ceny z velkých eshopů v EU, takže mi snížili cenu podle thomann.de. kupoval jsem si teda basu epiphone thunderbird, stáhli mi jí z běžných asi 7600 na thomannovskou cenu 5200. na maily navíc odpovídali do několika hodin, takže jsem moc spokojenej.

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“