Aukro prodejci

Kde co je a zkušenosti
Odpovědět
Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Aukro prodejci

Příspěvek od Diabollo »

Zdravím, prosím o drobnou radu, případně zkušenost. Vy, co projíždíte Aukro a nabízenou zvukovou techniku, jste určitě zaregistrovali prodejce z Polska (teď nevím jeho nick), který nabízí nové mikrofony Shure Beta58,beta57,SM58 za v podstatě "směšnou" cenu 2200,-. Prodejce má docela dost kladných referencí, ale mě to stejně nějak nedá. Komunikace s ním je trochu složitější, na můj dotaz odpověděl tak, že jsem z toho moc věcí stejně pořádně nepochopil. Nemá někdo s tímto prodejcem nějakou zkušenost? Nechce se mi jen tak posílat kamsi do Polska peníze a čekat, že možná něco příjde. Dobírku bohužel nebere.
Díky

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Vojta Horák »

Když někdo nebere dobírku, to bych to hele nerisknul...

Roger Taylor
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 15 črc 2009 20:38
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Roger Taylor »

Neriskovat !
Kdyby poločisko akceptovalo dobírku a předem chtěl poslat kilo (100 Kč) na odeslání balíku, tak jo.
JINAK NEE.

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Diabollo »

Roger Taylor píše:Neriskovat !
Kdyby poločisko akceptovalo dobírku a předem chtěl poslat kilo (100 Kč) na odeslání balíku, tak jo.
JINAK NEE.
To je dobrej nápad, zkusím to. Mě se právě to posílání peněz předem moc nezdá (ještě k tomu do ciziny).Pokud je to nějaká malá částka, tak dejme tomu,to člověk o moc nepříjde a nějak to překousne, ale 2200,-+doprava je v celku dost. I když i dobírka není vždy 100%. Člověk by měl ten balík otevřít, ještě než zaplatí pošťákovi, jinak v tom může být cokoliv a pak je to taky v ... :-)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Vojta Horák »

Diabollo píše: To je dobrej nápad, zkusím to. Mě se právě to posílání peněz předem moc nezdá (ještě k tomu do ciziny).Pokud je to nějaká malá částka, tak dejme tomu,to člověk o moc nepříjde a nějak to překousne, ale 2200,-+doprava je v celku dost. I když i dobírka není vždy 100%. Člověk by měl ten balík otevřít, ještě než zaplatí pošťákovi, jinak v tom může být cokoliv a pak je to taky v ... :-)
To máš sakra pravdu, kolikrát už jsem něco rozbaloval s hrůzou, že jsem vyklopil pár peněz za kameny... Naštěstí se mi to nestalo, ale pár lidem už jo.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Sam Jr. »

hlavně se ale na aukcích po celým světě prodávají padělky, Shure s tím aktivně bojuje marně už spoustu let, takže jestli je cena opravdu podezřele nízká (nižší než jak by se věci dali koupit v USA v nějakým megastoru) ruce od toho :!:

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Diabollo »

Sam Jr. píše:hlavně se ale na aukcích po celým světě prodávají padělky, Shure s tím aktivně bojuje marně už spoustu let, takže jestli je cena opravdu podezřele nízká (nižší než jak by se věci dali koupit v USA v nějakým megastoru) ruce od toho :!:
to je asi taky pravda a nejspíš se bude jednat o tento případ. Beta58 a SM58 nabízí za stejnou cenu :2200,-
Same dej mi sem prosím jen tak pro informaci nějakej odkaz na "megastore" v USA. Jen abych si to moh třeba porovnat. Díky

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Koubas »

aukro je celkově hrůza, prej už si účtujou poplatky, když něco prodáš. vyhnul bych se nákupům na aukru obecně, neni pro mě důvěryhodný, náhrává šmelinářům.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Sam Jr. »

tak třebas http://www.music123.com/Shure-Beta-58A- ... 8.Music123

jinak si můžeš pohledat články a varování o padělcích, radu jak je rozponat od originálu, stačí zadat do googlu: Shure SM58 counterfeit, Shure beta 58a FAKE ...

sám sem koupil 2 kopie SM57 přes ebay a naštěstí se mě je podařilo vrátit, takže mě to stálo jen pár stovek na poštovným.

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Diabollo »

Díky Same :wink:

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od Medák »

Co se týká třeba bicích, tak si myslím, že Aukro ještě jakž takž v pohodě. Malý výběr, často obskurní zboží, ale někdy se tam něco zajímavého za dobrou cenu objeví. A když si někdo koupí "vylepšený" činel s klíčovou dírkou ve středu za 2,5 t. tak je s prominutím hlupák.
Ale třeba co se týče hodinek, tak je to z 90% předražený šunt (takzvaný falešný luxus). Tyhle aukce jsou myslím často na hraně zákona, protože v nich prodávající záměrně uvádějí zavádějící a lživé informace. A to nemluvím o mnoha fakách, které Aukro naštěstí na upozornění uživatelů blokuje.
Elektroniku, a podobně bych tam nekoupil právě kvůli tomu, že je to líheň šmelinářů tak jako v zástavarnách a bazarech. Ale třeba nějaký zajímavý vinyly, časopisy, sportovní potřeby od někoho komu se to válí doma a chce se toho zbavit, proč ne.

Na ty Shury bych se asi vykašlal. Fakt bych se docela bál, jak to skončí.

P.C.
Diskutér Sféry
Příspěvky: 181
Registrován: 21 čer 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro prodejci

Příspěvek od P.C. »

Ono to ani nemusej bejt aukce, pri hledani in earu jsem narazil na presnou chinakopii techto Shure:
http://www.shure.co.uk/ProAudio/Product ... L2_content
a tady kopie za 3 dolary:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19008
Proste kdyz nakup vypada moc vyhodne, urcite to neni moc vyhodny nakup :)

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“