!!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Kde co je a zkušenosti
Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Hugo Bos »

Poslouchat hráče a zvuky, které se Vám líbí..zjistit si na který činel je to zahraný - z videa... zajit do krámu a porovnat to, jak to zní v reálném světě....
Je to easy, mě to vychází

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od smurf »

Hugo Bos píše:Poslouchat hráče a zvuky, které se Vám líbí..zjistit si na který činel je to zahraný - z videa... zajit do krámu a porovnat to, jak to zní v reálném světě....
Je to easy, mě to vychází
Souhlas. Ono to na audiu nebo videu určitě není stopro, ale člověk si udělá obrázek, co asi zhruba může čekat, a jaké plechy sedí do které muziky.
Jinak, pokud jde o výběr značky, myslím, že o tom to není, už jen proto, že všichni výrobci se snaží být "na špici" a konkurenceschopní, takže všechny velké značky nabízejí různé plechy, které jde zároveň zařadit do stejných kategorií. Takže například všechny nabízí (nebo se aspoň snaží) na jedné straně spektra zvonivé činely do rockovější muziky, přes další styly moderní i klasické, až po jazzové "suchary".
Kvalitativně budou všechny vyšší řady taktéž srovnatelné, takže jediné, co rozhoduje v prvé řadě, je nakonec zvuk toho konkrétního činelu, a značka je myslím si sice ne zanedbatelná, ale až druhotná.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Radim »

Koubas píše: já si na všechny zildjiany vždycky několik dní nebo týdnů zvykal a přišel jsem jim na chuť až postupně, s výjimkou crashů A Custom a K, kterých jsem se stejně zbavil.
A to je dobře, že ses zbavil! :-) Já su za ten K 17" šťastný jako blecha, už je to můj "hlavní" crash a nedám na něj dopustit - a do tišších záležitostí hraje parádně i jako ride.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Radim »

BóĎA píše: slyšel sem pěkný číny i od staggu, ale ta výdrž :(
A podobný číny jako Stagg (mám dokonce podezření, že to dělá stejná čínská fabrika, jen se na to natiskne pokaždé jiné logo) dělá Wuhan. Nic lepšího jsem doposud neslyšel. Wuhan se však u nás shání špatně, tak jsem vzal zavděk Staggem DH 14" a již skoro rok slouží dobře, potfůrka.

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Olsztyn »

Jakej je to typ plís, to by byl pro mě ideál - praštím do ní jednou za uherskej rok 8)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Radim »

Olsztyn píše:Jakej je to typ plís, to by byl pro mě ideál - praštím do ní jednou za uherskej rok 8)
To se ptáš koho a na co? :-)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od DUMP »

Radim: tak zrovna Wuhan prej vydrží skoro všechno a v USA stojí kolem 40 dolarů...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od tomcorn »

DUMP píše:Radim: tak zrovna Wuhan prej vydrží skoro všechno a v USA stojí kolem 40 dolarů...
...jo, jen do něj nesmíš moc bouchat :lol:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Koubas »

Radim píše: A to je dobře, že ses zbavil! :-) Já su za ten K 17" šťastný jako blecha, už je to můj "hlavní" crash a nedám na něj dopustit - a do tišších záležitostí hraje parádně i jako ride.
on se se signature 16" full crashem vůbec nehodil dohromady. možná jsem si měl nechat ten crash a tu hajtku K/Z a střelit paisty, začaly mi ty těžký hajtky tak vrtat hlavou, že jsem na ebayi koupil signature power hi hat.

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: !!Ochody v Německu s velkým výběrem!!

Příspěvek od Olsztyn »

Radim píše: To se ptáš koho a na co? :-)
Kohokoli na tu parádní čínu od staggu :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Obchody, bazary“