istanbul mehmet dark ride 20"

Odpovědět
Fikus
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2006 15:46
Bydliště: Praha,Hradec Králové

istanbul mehmet dark ride 20"

Příspěvek od Fikus »

Ahoj, mám možnost koupit tenhle činel Obrázek za 2900,- , co si o tom myslíte? Z druhé ruky a nemám možnost si na něj bohužel zahrát, poslal by mi to ten člověk poštou, takže zajíc v pytli, ale je to přecijen handmade Istanbul za tyhle peníze, tak si říkám, že by to nemělo dopadnout zle. Hledám něco spíš trochu stylově do jazzu, lehčí činel, mám do toho jít?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Myslim, že by to mohlo bejt to, co hledáš...

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

jestli ho neberes ty tak ho vemu ja, provrtam ho a nasadim na nej draty za tu cenu:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

poslední dobou se nám opět vyrojily v inzerci Dopplery. Mehmety to teda jsou, ale ty lidi to sem tahaj z reichu na kšeft (o čemž sem kdysi taky uvažoval).

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Koubas píše:poslední dobou se nám opět vyrojily v inzerci Dopplery. Mehmety to teda jsou, ale ty lidi to sem tahaj z reichu na kšeft (o čemž sem kdysi taky uvažoval).
Dopplery?To jako nake falesne Mehmety ? :(

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Pravý mehmety s potiskem dopplera...

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

a doppler je prosim co?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jsou to Mehmety vyrobený pro jednu rakouskou firmu. za doplatek jsou i s logama Mehmet. je to originál, vlastně na nich neni nic špatnýho až na to, že si na nich někdo tady mastí slušně kapsu. hledejte na ebay.de obchod drum-partner.

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suirauqa »

Fikus > Cinel to bude v pohode, to urcite. Me prijdou dark cinely od IM docela tezsi, ale ride jsem jeste v ruce nemel, tak nevim... Jinak ja jsem uslintaval nad Original ridem. :o)

Koubas > Kapsu si masti predevsim oficialni dovozci... Kdyz jsem pochopil, kolik zaplati za cinel u vyrobce a za kolik ho pak prodavaji, tak je to v nekterych pripadech rabat primo nekrestansky (tipuju tak 200-400%, ne-li vetsi). A kdyz ti nekdo proda dobrej cinel treba o 1500 levnej nez v obchode a pritom si ho muzes normalne vyzkouset, otukat a rict: "Dekuji, nechci..." je na tom neco spatnyho? ;o)

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suirauqa »

Dodatek: Ted jsem se dival na hudebnibazar a nekdo se tam snazi tyhle cinely prodavat za ceny vyssi, nez jsou u oficialniho dovozce v CR, tak bacha! Inu jsou obchodnici a "obchodnici"...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

suirauqa píše:
Koubas > Kapsu si masti predevsim oficialni dovozci... Kdyz jsem pochopil, kolik zaplati za cinel u vyrobce a za kolik ho pak prodavaji, tak je to v nekterych pripadech rabat primo nekrestansky (tipuju tak 200-400%, ne-li vetsi). A kdyz ti nekdo proda dobrej cinel treba o 1500 levnej nez v obchode a pritom si ho muzes normalne vyzkouset, otukat a rict: "Dekuji, nechci..." je na tom neco spatnyho? ;o)
Od toho sou vejlety do Turecka.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já s tebou souhlasim, že někdo si neúměrně mastí kapsu a někdo prostě doveze slušnej činel za slušnou cenu a podstupuje to riziko, že to nebude hrát. je to dost o slušnosti toho prodávajícího tady. u tebe sem si třeba všimnul, že neuvádíš "původní ceny", zatímco ostatní dělaji, jak kdyby to koupili tady.

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suirauqa »

Koubas píše:já s tebou souhlasim, že někdo si neúměrně mastí kapsu a někdo prostě doveze slušnej činel za slušnou cenu a podstupuje to riziko, že to nebude hrát. je to dost o slušnosti toho prodávajícího tady. u tebe sem si třeba všimnul, že neuvádíš "původní ceny", zatímco ostatní dělaji, jak kdyby to koupili tady.
Souhlas... Jen bych dodal, ze ty "puvodni ceny" (a nekdy dokonce i ty ceny, za ktery to prodavaji :shock: ) jsou casto uplne nesmyslny, protoze tady v Cechach je cena u dovozce daleko nizsi. Tak jak uz jsem rikal, bacha, at nekdo nenaletite...

Me osobne na tom nejvic bavi to, ze mi rukama projde docela dost cinelu... To je k nezaplaceni. :D

Fikus
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2006 15:46
Bydliště: Praha,Hradec Králové

Příspěvek od Fikus »

suirauqa píše:Dodatek: Ted jsem se dival na hudebnibazar a nekdo se tam snazi tyhle cinely prodavat za ceny vyssi, nez jsou u oficialniho dovozce v CR, tak bacha! Inu jsou obchodnici a "obchodnici"...
máš stránky toho of. dovozce? já jen, jestli tenhle činel za 2900,- není zrovna ten případ

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

to určitě neni. zkus se podívat, kolik stojí Istanbul Agop, ty jsou všude. ty činely se liší prakticky jenom logem, ty firmy vyšly z jedný a maji stejný technologie a prakticky stejnej sortiment.

Fikus
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2006 15:46
Bydliště: Praha,Hradec Králové

Příspěvek od Fikus »

ok, já se právě trochu zalekl, po pročtení tohohle vlákna. dík

suirauqa
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 05 kvě 2007 15:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suirauqa »

Pokud je ten cinel v poradku, tak je to cena velmi velmi solidni... :wink:

Fikus
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2006 15:46
Bydliště: Praha,Hradec Králové

Příspěvek od Fikus »

tak ten plech dorazil a nutno říct, že opravdu luxusní zvuk, zatím jsem do toho bušil doma vším možným, jen ne paličkama:), ale odpolko si to povezu do zkušebny a myslím si, že si budu chrochtat

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“