ISTANBUL Mehmet Custom Turk China 16

Odpovědět
Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

ISTANBUL Mehmet Custom Turk China 16

Příspěvek od Gorky »

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto čínou?Je dobrá na doprovody?Je dost hlasitá?A je to dobrá koupě za 2800,-- párkrát hraná..?
Předem díky za odpovědi.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jednak by bylo asi dobrý založit téma Istanbul Mehmet, protože se začaly vozit z ebaye ve velkým. dál si troufám tvrdit, že tuhle čínu tady asi nikdo nemá. já mám Mehmet 16" traditional, vyšla mě nastejno, ale musel sem si jí dovézt sám, takže cena je to dobrá a máš to bez práce. na tu svojí bych se doprovody neodvážil hrát, na to abych jí crashoval, je tenká a na hraní hlavičkou to neni moc dobrej rozměr. tim nechci říct, že to nepude, můžeš hrát jakkoliv na cokoliv, ale vyloženě na doprovody bych jí nekupoval.

Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorky »

Jo s tím založením tématu máš recht.
To je právě to, že někdo říká, že na doprovody klidně a někdo ne....ale tak když ty doprovody budu hrát decentně, tak by mohla nějakej pátek vydržet ne?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

proč ne, je to na tobě, vyzkoušej, uslyšíš. mně osobně se ta 16" líbí jenom na akcenty, kde je téměř dokonalá, hlavně za těch 2700, co mě stála.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

na doprovody je idealni nejaka 18, nebo treba 20.

Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorky »

Ale tak zase tak úplně potichá nebude ta 16ka ne?...měl jsem 18" a ta řvala fakt hodně.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

no ta moje čína nepatří mezi nejtišší, ale charakterem zvuku se mi prostě 16" na doprovody nelíbí, 18" je už někde přece jen jinde.

Gorky
Diskutér Sféry
Příspěvky: 177
Registrován: 21 dub 2006 21:27
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorky »

To Koubas: No tak třeba ta řada Turk bude jiná zvukově a bude sedět. Tak já to mám do tvrdého HC, takže uvidíme:-)

Odpovědět

Zpět na „Istanbul“